bugün

sıkıldım . cok sıkıldım. lanet olsun.
deride çıkan; "ben" adı verilen lekeler şahsıma inanılmaz derecede iğrenç geliyor. yani bazı kadınlar dudaklarının kenarına ben konduruyorlar ya hani kalemle. veya doğal olarak dudaklarının kenarında, üzerinde ben olan kadınlar seksi geliyor çoğu erkeğe sanırım.

ama gerçekten midem bulanıyor. bu küçüklüğümden beridir böyle. yani kendimi bildim bileli.

28 yaşımdayım ve hep iğrenirdim. bir iğrendiğim diğer husus ise; zeytin çekirdeğidir.

zeytin yemek bana iğrenç gelir. ağızdan çıkan o salyalı iğrenç zeytin çekirdekleri bütün kahvaltı zevkime sekte vurur.

beni tanıyan kimseler kahvaltıda çekirdeklerini hep gizlerler fellik fellik. zira gerçekten uzun süre bakarsam istifra edebilirim.

yani gerçekten iğrenç geliyor. ağızdan çıkan ve üstünde zeytinin etli artıkları kalmış salyalı bir çekirdeğin çat diye tabağa düşmesi ve o iğrenç görüntü.

öte yandan ben'ler konusunda da durum böyle.

istifra etmem tabii ki fakat ne kadar kötü bir görüntü bana kalırsa.

gidip o benleri aldırıyor mesela birçok kişi. ve en iyisini yapıyorlar. tabii ki çıkıntılı benlerden bahsediyorum. yoksa ötekiler alınmaz tabii. ama çeşitli yöntemler var deriyle bütünleşik benler içinde.

birine allah vergisi, ötekinede nimet diyebilir insanlar bu laflarıma karşılık.

veya tedavi ol diyebilirler.

fakat herkes yanlızca kendine göre ve kendi bakış açısınca haklıdır.
çarşamba günü istanbul a gideceğim. son finale de girmeceğim bu yüzden. eğer istanbul da bir iş bulabilirsem yazımı orada geçireceğim. izmir e ne zaman dönerim hiç bilmiyorum. dönmeyi de istemiyorum zaten. tüm yazımı istanbul da geçirmek en çok istediğim şey şu anda sanırım.
benim şerefsiz banka türk vatandaşlarına direkt erişim vermiyor. ingilizce menüye geçip noyu tuşladım, anında bir adam yavşak ingilizcesiyle "this is kenan sıpiking, vat ken ay du for yu" diye dinamik bir tarzda konuştu. Ben felan filanım, türkçe menüden ulaşamadım deyince - ki sinirliydim, kenan'ın sesi bir anda yerlere düştü.

bak çifte standart yapıp asabımı bozmayın, çok fena olucak!
heyecanlanıyorum sözlük. arıyor sesini duyduğum anda dünya duruyor konuşamıyorum ağzımdan tek kelime çıkmıyor ellerim terliyor telefonu tutacak halim kalmıyor bayılacak gibi oluyorum. görüştüğümüzde öylece izliyorum. ota boka gülen bir an susmayan ben öylece kalıyorum sözlük. mala bağlıyorum kelimenin tam anlamıyla. nereye kadar sürecek böyle sözlük. tam 2 hafta olmuş hayatıma gireli. güvenmiyorum. çok fazla yakışıklı. insanın ruhuna dokunmasını biliyor. istediği kızı elde etmiş eder de gayet. aldatır üzer kırar bir şey yapar. tüm kızlar götünü kaldırmış hayatı boyunca ne isterse yapmışlar. belli yani onun anlatmasına gerek yok. zaman geçecek daha çok bağlanıcam bir hata yapacak sonuçları yıkacak beni diye çok korkuyorum. güvenmiyorum sözlük. aşktan ilk kez korkuyorum. yaratacağı enkazdan korkuyorum. ilk kez kendimi birine karşı güçsüz hissediyorum.
six feet under adlı şaheserin son iki bölümünü izleyeceğim evdeki herkesin yatmasını bekliyorum.o zaman bitişine kimse duymadan rahat rahat ağlayabilirim.
aileleri elestiriyorum şöyle bugün baktım da eleştirdiğim aileye sahibim sözlük.. Üzgünüm.
yarın sınava giricem çok pis tırsıyorum bana lazım olan neti yapamıyorum ama babamlara olcak diyorum bu sınavı kazanmaktan başka şansım yok ya herro ya merro kazanamazsam yedim...
adam bütün sene para yığdı yok kitaptı yok dersaneydi yok dersti kazanamazsam kendimdem çok babamın emeğine üzülücem. şans dileyin bana sevgili yazar dostlar.
bura da geç saatlere kadar entry girip entry okumak isterdim ama benim de bir seks hayatım var o yüzden ben gidiyorum. tespitlerimle birlikte tekrar gelirim.
ve itiraf ediyorum 4 yaşındayken salyangozu şeker diye yedirdiler.
Peder elimde ne zaman cımbızla görse on dk laf yapıyor, "azcık adam ol lan" diye. Oysa ben bağzı istenmeyen tüylerimi alıyorum.*
bir anda gitti.bir anda hiç bir şey demeden gitti.daha 1 saat önce seni seviyorum diyen kız gitti.ne oldu anlamadım kafayı yedim ne oldu ne oldu ne oldu.açıklayabilecek olan varsa yardım etsin lütfen
bu akşamdan mütevelit bu cennet vatanı bir diktatörlüğe çevirenlerden utanıyorum.
kahrolsun yeşil faşizm.
başımı alıp gidesim yok,onlar giderler ancak geldikleri gibi.
nasıl bir biyolojik saatse bendeki,

hafta içi işe sürekli geç kalıyorum. uyanmam gereken saat 06:50. ama sürekli telefonun alarmında ertele tuşuna basıyorum. benim için cehennem azabı o saatte uyanmak.
gel gör ki, hafta sonu 06:00 da uyanıyorum. gözlerim böyle cin gibi. uykum gelsin diye neler neler yapıyorum ama bir daha uykum gelmiyor. yatağın içinde dönüp duruyorum. gözlerimi bağlıyorum falan. 1-2 saat öyle debeleniyorum yatakta. sonra televizyonu açıp tom ve jery izliyorum. nefret ediyorum bu durumdan.
Burada evimde oturup olanları TV den izlediğim için, arkadaşlarımın yanında omuz omuza direnemediğim için ve bu ülkenin gençlerinden ümidimi kesmiş olduğum için kendimden utanıyorum.
sol framede ki başlıkları görmekten bıktım. tayyip, şakirt, yobaz, koyun, türk polisi bla bla.
itiraf ediyorum rock, heavy metal, klasik müzik... hep si bi kenara. en sevdiğim şarkı budur: http://www.youtube.com/watch?v=krJGpF0_TrQ
bu sefer kaçırdım.
lys 2013'te başarısız olsun burdakiler. ama sadece burdakiler.
bugün kadın ruhundan anlayan ender insanlardan olduğumu farkettim ehm ehm. lakin biraz fazla aktif olmam gerekiyor sanırım.
motsilla fayırsoksun simgesinde tilki varmış. ne ismini ne şeklini sorgulamıştım yeni gördüm lan.
itiaf ediyorum, başka sözlüklerde ya da bu sözlükte ara ara iyi anlaştığım, konuşmaktan zevk aldığım yazarlar çıkıyor ve bir şekilde muhabbet bittiğinde kendimi çok yanlız hissediyorum. Yılmadan usanmadan gelen kutuma bakıyorum belki mesaj atmışlardırda ben görmemişimdir diye. Ya çok yanlızım ya da sohbet manyağı oldum. Yazık bana kendime acıyorum vallahi.
yeni tasarım, özel mesaj, silik falan yazıyor ya uludağ sözlüğün sağ tarafında. ısrarla silik kelimesini sikik diye okuyorum.
şuan taksimde olamadığım için sizinle aynı anda biber gazını yiyemediğim için sizden çok özür dilerim kardeşlerim. allah yardımcınız olsun.
marjinal kelimesinden yeminle tiksindim.
güncel Önemli Başlıklar