bugün

itiraf ediorum:
-çok seviyorum ama sevilmiorum.
-burda bişiler yazmak çok hoşuma gidiyor ama hala beceremiyorum.
-kendi enrylerimi oylamak istiyorum.hepsini $ukela yapmak istiyorum.
-fenerbahçeyi ve de fenerbahçelileri hiç sevmiyorum.
-çok ilginç rüyalar görüyorum.uyanınca kendime çok gülüyorum.
-sevimli olmaktan çok güzel olmayı isterdim ama nabalım ben de böleyim.
-bu sözlüğü seviyorum.
-sözlüğü seviyorum ama yeni olduğum için kaynaşamıyorum.(nasıl bir itiraftır bu yau)
-ankara gibi kuru bir yere yağmur yağmasından nefret ediyorum.
-karanlıktan korkuyorum.
-bi de yalnızlıktan korkuyorum.
8 sene amatör ve profosyonel olmak üzere futbol oynadım ve tek bir sarı kartgörmedim..
itiraf ediyorum bütün nakliyatı mahmutla ben yaptık. malı urfalı kadire teslim edip , tahsilatı yapıp kayıplara karıştım. yakalarlarsa öldürcekler.
itiraf ediyorum.dün 02.00'de yatıp öğlen 12.05'te uyanıp,19.50'de bir daha yatıp 00,.05'te uyanıp insanlık için küçük ayılık için büyük bir adım atmış uuserim.
itiraf ediyorum:bugüne kadar girdigim 2000'e yakın entryim icinde 4-5 tane silinen entryim oldu cok üzüldüm zoruma gitti...
(bkz: dikkat cekme bakinizi)
(#246040)
iTiRAF EDiYORUM SÖZLÜK ASLINDA ÇOK MUTLUYUM AMA, BiR YANDAN DA ÇOK BURUĞUM SÖZLÜK BU FENER BUNU BANA NASI YAPAR SÖZLÜK. NEYSEKi HiÇ iSTEMEDiĞiM DAUM GiDiYOR BiNEBZE OLSUN ACIM HAFiFLiYOR SÖZLÜK. SÖZLÜK BiŞi DAHA DiiCEM ÜSTÜME GELME SÖZLÜK SOL TARAFA SPOR BAŞLIKLARI GÖSTERTME SÖZLÜK. *
itiraf ediyorum:

adım gerçekten baybars.
itiraf ediyorum bu aralar psikopata bağlamak eyleminin önde gidenini yapıyorum. itiraf ediyorum özel msj butonunu eskiten benim.
itiraf ediyorum ;

son 3 yıldır mutlu olduğum hiçbir dönem yok..böyle hayata zokasım var sözlük..
itiraf ediyorum dun bir fb li ile tartıstım.itiraf ediyorum o fbli bugun beni tebrik edecektir.itiraf ediyorum ki dun hungur hungur agladım sanki o krizi ben de yasıyordum gibi sanlı galatasaray ile.itiraf ediyorum sezon boyunca canaydın ı elestirenlerin arkasından sezon sonunda gorusuruz dedim.itiraf ediyorum ki omrum boyunca galatasarayın her sampiyonlugunda gozyaslarımı tutamadım ama hiçbirisinde bu kadar etkilenmedim.
-itiraf ediyorum
bayhan gürha'nın kaseti çıktığı ilk gün aldım.
itiraf ediyorum;
buraya sıkı bir itiraf yazmanın insanı en beğenilen entryler listesine soktuğunu düşünüyorum.
itiraf ediyorum;

denizli golü atınca annemin beni uyandırıcağını düşündüm.
itiraf ediyorum;
anahtarlığımda bir kalemtraş taşıyorum.

edit:önceden emzik taşıyodum, kirden kapkara oldu çıkardım.*
ititraf ediyorum;

hakem olarak bugune kadar çıktığım maçlarda hiç küfür yemedim (içinden eden varsa bilmiyorum), fakat saçlarım kıvırcık olduğu için uzattığım zaman (abartı uzatmak degil tabiki)bonus oluyordum, bu yüzden bana bonus hakem diyorlardı..hatta söyle bir diyalog yaşanmıştı..

sahaya çıkmadan önce teknik direktörlerden biri:

- hocam saçlar manyak ha!
- senin de gözlükler!
- ne hocam anlamadım!
- kar yagdı yagacak be manyak herif güneş gözlüğüyle geziyorsun!!
- karizma meselesi hocam!
- (içimden) bi siktir git ya!

takımıda 12 - 2 yenildi karizma teknik direktörümüzün...
hiçbir şeyden emin degilim.
90 60 90 olamayabilirim.
itiraf ediyorum küçükken sümüğümü yiyodum.
(bkz: sümük yiyen insan modeli)
Dün gece rüyamda birinci nesil yazar olduğumu gördüm.
ilk entrymi ukte olarak girdim * ama kazayla oldu gercekten. *
sözlük itiraf etmeliyim ki sen artık benim hayatımda büyük bir yer tutuyorsun. hatta o kadar büyük ki bu yer;

geçen gece zall ı rüyamda gördüm,
yolda yürürken aklıma gelen bir başlığı cep telefonumun giden mesajlar kısmına kaydedip akşam açtım,
hatta gammazladığım entryleri takip amaçlı olarak silindi mi diye bir kağıda not almayı düşünüyorum.

gibi olayları beraberinde getirdi.
itiraf ediyorum sözlük. yazarların itiraflarını okumak çok hoşuma gidiyor...
itiraf ediyorum bu sözlükten aynı anda iki kişiyi deli gibi seviyorum leyyn ...
(diğerlerini de seviyorumda deli gibim değil daha mantıklı bir şekilde)
itiraf ediyorum evet; küçükken, bizi yaratan varlığın bizim mahalledeki camide yaşadığını zannediyordum.. *
ölmek istiyorum.