bugün

eskiden annemi çok kırardım sürekli aradığında sinirlenirdim bazen telefonu bile açmazdım. ondan ayrı kaldığım süre boyunca ne kadar gerizekalılık ettiğimi anladım.

şimdi hiç kırmamaya çalışıyorum onu, zırt pırt arasa da sinirlenmiyorum, bana kızsa da sakinleşip öyle cevap veriyorum. annecim benim canım. kaç kere vakit geçirecez ki beraber..
beni dünyada en çok o seviyor biliyorum ben de en çok onun yanında huzurlu oluyorum. eşşek kadar oldum gelir beni koklar öper kucağında oturtur.
yaşlandığı için çok üzülüyor canımın içi. bir de beni mutsuz gördüğü için. artık hep gülecem yanında karar verdim hiç mutsuz durmuycam. hiç üzmeyecem onu. annecim benim bitanem.
az önce telefonu kapatırken anne ya çok seviyorum seni dedim. ne kadar mutlu oldu meleğim benim.
siz de kırmayın annenizi. bir gün sonsuza kadar ayrılacağınızı düşünün üzmeyin lan onu. hayatta bize sırtını dönmeyecek tek kişi o. saçma sapan insanlara verdiğimiz değeri vermiyoruz ona. uzaktaysanız gidin sürpriz filan yapın ya da ne biliyim bir çiçek alın, mesaj atın, arayın güzel şeyler söyleyin.

bu boktan dünyada anne sevgisinden daha sahici ne var ki..
o minicik bedeni toprağa teslim etmek bana çok ağır geldi,hala ağlıyorum :...(
Yaz günü hastalanmaktan nefret ediyorum. Yatak döşek yatıyorum. Gebermeme az kaldı. Çok mutsuzum lan sözlük.
arabayla gideceğimiz yere kadar anneme bob marley dinlettim. hepimiz bob marley'iz hepimiz otçuyuz ! *
neden bilmiyorum ama nickimden sıkıldım ben ya.
sanırım nickimle aramızdaki ilişki rutine bindi. evet aynen öyle, bi heyecan katması gerek ama beni duyduğu bile yok.s.s.s.s ki zaten nickimin kulakları yok.s.s.s.s of tamam delirdim tamam susuyorum. *
temiz rahatladım...

kuş gibi olmak derler ya o noktaya tek adım kaldı, o cevapla iş tamamdır.

not: nirvana bir götlük yer aç olduğun yerde.
Günlerdir ertelenen edebiyat sınavım resmen 'sınavda çıkacak olan kitabı oku artık!' der gibiydi ama ben ne yaptım? Okumadım kitabı. Bugün okula gittim ve sınavın 5. ders olacağını duyunca baktım herkes kitabı okuyor dedim bende okuyayım bari, başladım okumaya.. Vee 160 sayfalık kitabın sınav zamanına kadar 110 sayfasını okumuş bulundum. Sonuç olarak sınavım çok iyi geçti bütün soruları cevapladım kendimce. Tek sıkıntım soruların son sayfalardan gelmesinden yanaydı ama o da benim bulunduğum gruba denk gelmediği için yırttım.
o güzl olmasın diye ona çok beğendiğim şeyi alamadım.. itiraf ediyorum, işte bu kadar da kıskanç biriyim. kötü bir şey...
mutsuzum sözlük.
Herkesle muhabbet edebilen ben hoşlandığım biriyle konuşamıyorum . Ergen hiiiç değilim ama utangaç mıyım neyim bilemedim.
işime yaramayacak herkesle konuşup asıl oğlanla karşılıklı bakışmakla yetinmek onun da benim gibi olduğunu ya da Benden cesaret alamadığı anlamına geliyor sanırım.
çocukken düğüne gidecektik giydik tabi etekleri. uzanmışım arabaya,babam sigarasını tüttürüyor. camıda açmış keyfi yerinde. uykumdan acıyla uyandım,içtiği sigaranın külü eteğimi yakmış. nasıl acıyor bacağım. soda koymuştuk. babam sonradan tövbe etti resmen arabada sigara içmeye. olan eteğe olmuştu.
32 yaşıma geldim artık akıllanmalı mıyım diye düşünüyorum bazen ama bakıyorum ki hak eden yok be. zikerim böyle işi.
ihtiyacım olan şey tamamen yabancı birine kendimi anlatmak galiba.
hayatım portishead kafasında.
Bu lys beni mahvetti sözlük. Karamsarlık sardı her yanımı. Mutsuzluğun dibine vurdum. Sıkılmaktan bile sıkıldım. Ben bir ayran içeyim en iyisi.
itiraf ediyorum; bir ara 2 yıl önce kadar saba tümerin memelerine bakıp masturbasyon yapıyordum. nası fanteziyse artık. *

edit: lan aslında sadece memelere odaklanırsak pek de fena sayılmazmış ama sadece memelere odaklanmak lazım.

http://www.trabzonnethabe...1209031105_u8pc62frr4.jpg

yok lan bu sefer yapmıcam 2 yıldan sonra.

yok yok.
şu ayran saçmalığından sonra, ayran ve vodka ikilisinin nasıl olacağını deneme isteği uyandı içimde sözlük. bilmem ki napsam.
5 gündür yıkamadığım yağlı ve kepekli saçlarımı kaşıyıp, kepekleri tırnaklarımın arasında biriktirip avucumda topladıktan sonra koklayıp ufalamasını çok seviyorum. bir de burnumun üstündeki tabakalaşmış yağları yüzüme dağıtmayı.
Karanlık bir yer, etrafımı siyah siyah bulutlar kaplamış yine, gökyüzü koyu kırmızı kan rengine çok yakın, sanki ölenlerin kanı ile boyanmış. bulanık, ve derin bir golün içinde boğulmak üzereyim, rengi koyu yeşil. hiç kimseler duymuyor sesimi, ben onları görüyorum ama onlar benı göremiyorlar, aynı dünyada ayrı zamanlara bölünmüşüz de ben yolumu şaşırmışım sanki. attığım her çığlığı rüzgarlar boğuyor, gözyaşlarım içime içime akıyorlar artık. hiç bir çıkış yolum yok, ben çırpındıkca o koyu sular benı daha da dibe çekiyorlar, yağan yağmurun rengi karanlık, berraklıgını o da kaybetmiş.

güneşimin batmasına çok az kaldı artık, son darbe yarınlar kadar yakın.
kucukken yataga yattigimda hep dua ederdim: " allahim sen benim isimi al usuyen insanlara ver" diye. simdi memlekette hava 27 derece. ben yine usudugumden elektrikli soba yakiyorum.
bu da kabul olmus bir duamdir ( zannedersem )
bugün haklı olduğum halde iş yerinde aşçı teyzemizin kalbini kırdım çok pişmanım ya, haketti ama keşke öyle demeseydim cidden çok pişman oldum çok züldüm. özür diliycem kadından umarım beni affeder.
açıklanan sınav puanlarımla şans topu oynamayı düşünüyorum..
yarın quiz var dedimki çalışayım..
internetten hocanın ders videolarını açtım. kahvemi aldım. kalem kağıt da tamam..
iki video izledim, tam üçüncü videoya geçicem chrome dedi ki "Bu web sayfası kullanılamıyor"..
aha kafaya bak, ben ders çalışmaya hazırım hayat izin vermiyor.
hocaya yazdım hemen "hocam.. sitenizde bi problem mi var."
hocadan gelen cevap "Galiba var. ya da çok yoğun"
bak ya ilgiye alakaya bak..
tamam son gün çalışmak benim hatam olabilir ama ben öğrenciyim efendim. tabii ki son gün çalışacağım.. ama sen bi öğretmensin ya gir bi bak ne oluyor sitende, sıkıntı ne.. bi bak da bilgilendir ya..

edit: son kısmı hocaya söyleyemediğim için, içimi buraya dökeyim dedim..
--spoiler--
bugun 10-15 saat tv izledim gerçekten insanı gerizekalılaştırıyo..
--spoiler--
insanın kendi odasında iç çamaşırı-atleti ile dolaşabilmesi, oturabilmesinin, dizi izlemesinin ya da müzik dinlemesinin keyfi başka neyde var?