bugün

onu görmemiş gibi yapmak bile dokunuyor artık sözlük...ben onu görmek istemiyorum! görmemiş gibi yapmak değil!
Sanirim geceleri horluyorum.
aslında tipsizin teki hatta ezik hatta cıvık...
sarhoşum sözlük ama unutacak kadar sarhoş değilim. unutacak kadar sarhoşluk var mı?
midem bulanıyor insanların riyakarlıklarından, iki yüzlülüklerinden, bencilliklerinden ve aptal davranışlarından.
ehliyet için sağlık raporu almak başlığına entry girilmediği için üzgünüm.
ne yani, herkesin ehliyeti var bir benim mi yok!
üzüldüm, sözlük.
doğum günlerini sevmem.

bence kitap ve çiçekten daha güzel hediye yoktur.

her doğum günümde bir yaş daha büyümem koltuklarımı kabartmaz. sadece 'bir yıl daha geçti ve daha okunması gereken çok şey var' diye düşünürüm. ve kitap okumaya engel olan sisteme içten bir güzel söver sayarım.

zaten ben o sisteme hep söver sayarım.

annem philips'i pilipis diye okur.

moralim iyiyken kimse beni evden dışarı çıkaramaz. hatta çişim gelmedikçe odamdan bile çıkmam.
benim bu başlıkta girilerimi hangi ibne eksiledi lan?
Üürü üü: vay amk yine eksi yedim.
geçen yine seks eylemini gerçekleştiriyoruz. uyuyakalmışım biliyon mu ?
en kötüsüde şimdilerde gözünün içine baka baka yalan söyleyen kişinin bir zamanlar "birbirimize şeffaf olalım dürüstlük benim için çok önemli" demesiymiş.
bazen bir şeylerin kıymetini anlamanız için elinizden alınır onlar.

son bir haftadır hastalığım sebebiyle acısız yutkunmanın, burundan nefes almanın kıymetini anladım. sabahları boğazım koparcasına uyandım, tüm gün ağzımdan nefes almak zorunda kaldığım için sokaklarda yüzümde salak bir ifadeyle dolaştım, koku almak nedir bilmedim. bakın geçen sabah kör olarak uyandım bile demiyorum.

sıhhatinizi size bağışlayana şükredin.
00:00'da itiraf girmek için sırada bekleyen herkese eksi verdim, hem de hiç acımadan. heriflere bak, yarım saat yazmışlar, millet çok okusun diye 00:00'da abanmışlar.

http://inciswf.com/girdimi.swf
canım tatlı bir şeyler istedi kalktım tost yaptım kendime. sucuk yoktu sosisli yaptım.
hep uzaktakiler tarafından seviliyorum sözlük, yakına geldiklerinde benden kaçıyorlar... seni uzaktan sevmek aşkların en güzelini benimsemiş herkes bana karşı, ben de onlara duyarsız kalamıyorum bende seviyorum hatta onlardan daha çok seviyorum... yine içtim ve içmeye devam ediyorum... sonu hep malum ağlıyorum... eksik birşey mi var hayatımda çalıyor altta bende eksiklerimi arıyorum... haketmiyorum belki de yaşamayı belki de hiç doğmamalıydım ben diyorum... bunlara benden başka göğüs geren çok kişi vardır biliyorum şuan onlara sesleniyorum acınızı paylaşıyorum... son olarak seni çok seviyorum şapşik, uzaktan bile olsa seviyorum...
Öğrendim ki tüm ihtimaller ona dönükse başlangıçla bitiş aynı çizgiden geçiyor. Ne başlamış oluyorsun ne de bitirmiş. Döngünün sihri buradaymış.
Ya benim bildiğim aldatılan taraf önce acı çeker sonra hakettiği birini bulur ve çok mutlu yaşar. Aldatan tarafta köpek gibi pişman olur.

Peki neden ben aldatılan taraf olarak bu kadar mutsuzum? Adam o kadar mutlu ki yeni sevgilisiyle. Bi de foto koymuşlar sürekli "aşk.. Aşk" aşk temalı şeyler paylaşıyorlar.

Size de sizin aşkınıza da tüküreyim lanet olasıcalar! Şerefsiz pislikler. Orospu çocukları !
bu nero sürümlerinin allah belasını versin sözlük tam tamına 2 saattir uğraşıyorum, kurmadığım nero sürümü kalmadı. ama ne hikmetse nero lisans istiyor internette bulup indirmesi ayrı dert, lisans bulup girmesi ayrı dert, vallahi canımdan bezdim sözlük de soruyorum bir babayiğit çıkıp da ''kardeş bak şu sürümünü indir'' veya ''ben sana yardım edeyim'' diyem olmadı insanlık bu kadar öldümü ya, insanlık bir yana artık nero ismini duymak bile istemiyorum sözlük nalet olsun ya.
il dışından arkadaşım geldi. kendisini çok severim ve misafir olduğu için elini cebine sokturmuyorum lakin içinde olduğum parasal sıkıntı bildiğin ekonomik krize dönüştü. ödenecek kredi kartı borçlarım, kiram, apartman aidatım ve faturalarım var. bugün gelen doğalgaz faturasına acı acı baktım. o an yanağımdan süzülüp "ödenecek tutar: 166,5 lira" yazısına düşen göz yaşıma engel olamadım.
Içimdeli buhranlar, acılar..

Neden unutamıyorum? Çünkü çok kötü bi kazık yedim ve hiçbir şey yapamıyorum ! Adalet yerini bulmuyor; aldatan adam çok mutlu yeni sevgilisiyle ama ben hala yalnızım..

Ağlıyorum.. Ama gözyaşlarım içimdeki acıyı söndürmüyor..

Çok kötüyüm allahım çok kötüyüm nolur biraz içim serinlesin bari. Biraz olsun benim tarafımda olsun herşey. Katlanamiyorum artık dayanamıyorum..
sözlük kim ne derse desin evde tek olmanın en güzel yanı tuvaletin kapısı açıkken sıçabilmektir. evet bunu yapıyorum hem de hunharca. pcden de açıyorum şarkımı. şarkı eşliğinde görüyorum işimi. bazen içim burulmuyor değil. kapı açıkken sıçıyorsan yalnızsındır arkadaş. hem de dibine kadar. bir de efkarlı bir şarkı olursa gözlerim doluyor şerefsizim.

bir de şu anda bilgisayarım uludağsözlük ve fizy dışında hiçbir siteyi açmıyor ya la. sana bunlar yeter diyor herhal. zaten başka sitelere girdiğim yok da ulan allahsız bari google çeviriye girsen de oyunda ilerleyebilsem. bunlar hep o ibne hotspot shield yüzünden. ibret olsun size benim bu halim.
bu akşam küçük bir cilginlik yapıp dişlerimi fırçalamıyorum.
Gece sabahlara kadar bilgisayar başında hem proje çizip hem internete takıldıktan sonra, sabah fırına ekmek almaya giderken işlerine giden insanları görünce kıskanıyorum. Bende isterdim sabah düzenli bir şekilde gidebileceğim bir iş.
Edit: işsiz değilim, home office diyorlar çalışma şeklime.
bok gibiyim.
akşam yatarken başım ağrıyordu, kalktım şimdi de karnım ağrıyor.

neyse çok derin itiraf oldu*
Denizden ve su birikintisi olan bi yerden acayip korkuyorum.
motivasyon eksikliği midir, tembellik midir, tatilin sonuna gelmemden midir, daha yeni iyileşmemden midir nedir bilmem ders çalışmama isteği ve sorumsuzluk diz boyu.
okul başlayınca nasıl gideceğim; nasıl derse gireceğim, milletin suratını çekeceğim ben?
bitsin artık bu çileee!