bugün

O yok artık sözlük. Kim bilir ne zaman görürüm artık onu. Böyle olacağını biliyordum ama bu kadar ani olacağını hiç düşünmemiştim. Hiç aklımda yoktu böyle bir şey yapacağı.
sevilmek nedir bilemeyecek olmak kötü bu yüzden bunu atlatmak için şiirlerimle içli dışlı oluyorum orda yaşıyorum sevmeyi, sevilmeyi. farklı tercihler ve ön yargılar yalnızlığın çok güzel bir sebebi.
kuzenim eşinden boşanıyormuş, ve sülalede tek bekar kalan ben artık yalnız olmayacağım. aslında üzüldüm tabi allah kimsenin yuvasını bozmasın ama elimede koz geçmedi dğeil hani. anneme'' bana bir daha sakın evlenin demeyin evlenmeyeceğim diye bağrınınca deme öyle kızım evdemi oturcan sen diye ağlamaya başladı kadın. hey allahım anlamıyorlar bu insanlar kendi zamanlarındaki gibi kolay evlenilmiyor evlenilsede yürümüyor. gelde evlen peh!... kuzene de adam 1,5 yıl iyi dayanmış hani. öyle kocam olsun el üstünde tutarım yemin ediyorum. melek gibi adam zaten bizi bulmaz gider nerede çaçaron, geçimsiz var onu melek gibi adamlar bulur. neyse bak yine sinirlendim. gidim bitteranteppıstıklımdan yiyim.
böyle arada birisinin entry sini görüp o kişiye pm atarım. normal bi şey yani herkes yapıyor da. genel de olm aga tarzında giriyorum ne hikmetse hep bağyan oluyolar. ne kadar şansızım anasını satıyım.
şu son 24 saat belki de son 5-10 sene içerisinde kendimi bu kadar boktan hissettiğim 24 saatler içinde liderlik için oynar. çok boktan hissediyorum kendimi, 1 gün 10 senemi götürdü resmen. öyle görünür bir sıkıntı da yok aslında. amına koyayım, histerik ergenlere döndük. dua edin gençler, gidişat kötü.
rüyalarda bişeyleri/geleceği görmek gibi allah vergisi bi yeteneği olan ben bi salaklık yaptım. evleniceğim kişiyi görmek için dua edip yattım. bi yıl önce oldu bu olay. benim boylarımda ateş gibi bakan çok güzel gülen birini gördüm yürüyoduk o gülüyodu mutluydu. sonra bu yıl okulun ilk günü onu gördüm. oydu işte. sevimli kabadayı gibi göğsünü gere gere yürüyüşü o gülüşü.. ben mi benzetiyorum diye çok düşündüm. değildi. değil. sevgilisi var. ama sürekli göz gözeyiz derslerde. bilmiyorum ne olucak. ben kafayı yemek üzereyim. o tatlı tatlı konuşup gülüp duruyor.

edit: an itibari ile kız arkadaşımdan ayrıldım çünkü sana aşığım ben dedi !!!

edit 2: 4 aydır birlikteyiz. say maşallah *
ne şiir yazmak geliyor içimden ne de başka bir şey. hiç bu kadar canım sıkılmamıştı, boğuluyorum resmen. boğuyor, deliriyorum sanki.
Bazi insanlarin surati tuvalete benziyor sozluk. Itiraf ediyorum, o insanlarin suratina her baktigimda sicasim geliyor. Hatta musil alip oyle sicmak istiyorum. Sevgiler.
bu ara iyice şuursuzlaştım yine sözlük.
sözlükte konuştuğum yazarların çoğu gammaz ters bir şey söylesek sildirmeye kadar götürürler herhalde. dikkatli olmak lazım.
hep sevdiklerimiz terkediyor be sözlük.
bizlerde bizi terkedenleri istiyoruz.
özlüyoruz.
seviyoruz.
düşünüyoruz.
gidiyorlar ve biz sadece izliyoruz sözlük.
kanat çırpa çırpa gidişlerin arkasından canımızın bir yarısınında gitmesine izin veriyoruz.
yapamıyoruz sözlük.
bizi incitmelerine, kırmalarına rağmen elimizden birşey gelmiyor.
susuyoruz hep.
gidenlerin arkasındanki bakışlarımız da artık yüz çeviriyor kendimize.
işin zor kısmı o kadar çok istiyorlar ki gitmeyi gitme bile diyemiyor insan.

itiraf ediyorum, kendimi bile sevemiyorum artık sözlük.
kaybetmeyi kabullenmiş birisi olduğum için.
nerden başlıyayım ki. gerçi kısacık ama olsun bilmiyorum nerden başlasam. yaa tanımasam da tanısam da çok değer verdiğim insanlar vardır. hele bazıları vardır ki kimliklerini hiç bir zaman öğrenemeyeceğim cinstendirler ama değer verir
ve kale alırım onları. saygı duyarım. belki de severim. düşüncelerini, dert(!)lerini falan filan.. kendilerine ne kadar değer verdiğimi ya da sevdiğimi çoğu zaman kelimelerimden çıkaramazlar, e anlatamam da ondan. sanırım bu fıtrat benimle beraber toprağa giderken, değer verdiğim insanlar, onlara ne gözle baktığımı da asla öğrenemeyecekler. bir arap atasözü der ki( hêê! ene zêê) yani: işte! ben buyum. yani değerli değer verdiklerim! size şunu söylüyorum, , duygularımı aktaramadığım, kendimi anlatamadığım cümleleri anlamak size düşüyor.
sakın kimselere randevu vermeyin diyecek kimse kalmadı artık. bomboş kaldı gecelerim
kalabalık bir yalnızlık yaşıyorum bir süredir, hem de ne yalnızlık.
sivilcem olduğu için mi moralim bozuk, moralim bozuk olduğu için mi sivilcem var anlam verebilmiş değilim!
kabızım, sışamıyorum.
bir mesaj bekleyerek geçiyor ömrüm ve kendimden nefret ediyorum.
son zamanlarda muhabbetinden hoşlandığım biri var. konuşmak iyi gelmekte.
acımasız olma şimdi bu kadar, dün gibi çekip gitme. bırak da dolanayım ayaklarına kum gibi ezip geçme.
Bu hafta tamamen okulu kırdım.
Ön yargılarımdan kurtulmak istiyorum, mümkün müdür?
yarın bir gelin arabasının şoförlüğünü yapacağım çok heyecanlıyım sözlük, en yakın arkadaşımın düğünü bir de.
takımları hazırlayayım şimdiden.
arabada mercedes he boru değil.
bugün beni annemden ısrarla istemişler sözlük

edit: çokkomik la.
çiktim izmitin heryerini goren bi binanin çatisina. ayaklarimi saldim. bira icip gecen sevgililere bakiyorum. bazen tek kizlar geciyor. onlara bakip hayatlarini dusunuyorum. ne yapar, ne eder, ne derdi var acaba diyorum icimden.

hayat degisik lan.
itinayla en ilginç kızları çekme gücüm var. ilginci sempatik görünsün diye söyledim, "allahlık" diyelim. normal insan istiyorum lan. tam aha default kız diyorum 46'nın teki denk geliyor lan, hep amına koyim.