bugün

http://www.replikler.net diye bir site buldum. repliklerin dibine vurmuşlar.
Cok degil dort bes gun once ustsuz calisirken 'moruk iki yetmisligin bi jager enerjin var' diye seslenirlerdi. Bugun siyah pantolon beyaz gomlek icindeki bana 'topraksizkoylu bey bi cafe latte bi americano lutfen' diye sesleniyolar. Ev yabanci, odam, mahalle. Kim oldugumu unuttum amina koyayim ani degisimlere bagisikligimi kaybetmisim, kaybettirdiler picler.
şu an bir şey yapıcam ve yaptığım şeyi size söylemicem.
millet ask acisi cekerken ben kas agrisi cekiyorum sözlük yok böyle birsey.
hala akp'yi savunabilen piç kurularına roketatarlarla dalmak istiyorum. net. adamlar bizi savaşa soktu, neyin kafasında devam ediyorlarsa ben de istiyorum.
4 sene aynı bölümde oku doğru düzgün hiç bir muhabbet olmasın sonra git konuşmaya çalış olmaz tabi sözlük.Dertliyim.
itiraf ediyorum küçükken Bülent Ersoy'un kadın olduğuna inanmıştım.
Sanırım Türk kahvesiyle ciddi düşünüyorum.
savaş çıkacaksa çıksın işimiz var * ona göre bekleyemeyecem.
evet ben bir geri zekalıyım. olmadık otobüs şirkletleriyle seyahat edip zaten bozuk olan sinir sistemimin a.na koyuyorum.
şu anda nilüfer firmasıyla izmire doğru yol almaktayım ve yanımda 3 tane ağzına kadar dolu, insan boyutunda poşet var. salağın biri hem 8, hem de 33 numarayı almış gelmiş 33 numaraya eşyalarını bırakmış gitmiş 8 numarada yolculuk yapıyor. ben de muavine dedim ki poşetleri cam kenarına alalım ben koridor tarafına geçeyim. zira önümdeki adam utanmasa saçlarını okşatacak. o derece kucağımda yavşak. her neyse sevgili sözlük, geri zekalı kadın yolculuk başladıktan 20 dakika sonra muavinle beraber cıktı geldi.
-hanımefendi merhaba
*merhaba
-ben bu koltuğun sahibiyim.
*a buyrun oturacak mısınız, ben kendi tarafıma geçeyim
- yok oturmıycam da siz 8 numaraya geçer misiniz
* hayır hanımefendi geçemem zira ben özellikle 34 numarayı tercih ediyorum
- o zaman kendi yerinize geçin ben oturucam
* a tabii buyrun
hoop kadın arkasını döner ve siktirir gider. o arada bağıra bağıra
- koltuk benim değil mi nereye istersem oraya otururum!!!!
e siktir git nereye oturuyorsan otur kaltak. beni de eşek gibi pencere kenarına itti, hiç de bir şey diyemedim. ama acayip sinirlerim gerildi.
hah geldi şimdi sözlük bir çanta daha getirdi. e anasının amı sözlük anasının amı bavul koyacak utnmasa. hoş utanmıyor zaten.
ya nerede deli var beni bulmak zorunda mı? avazım çıktığı kadar bağırıp otobüsü birbireine katmamak için zor duruyorum haydi hayırlısı.
ya zaten sinirim bozuk, köpeğim hasta ona gidiyorum. ayrıca kafamı sikim nilüferle seyahat ediyorum.
normal şartlar altında ölebilirim hiç fark etmez fakat savaşta ölmek istemiyorum. savaşta hiç kimsenin ölmesini istemiyorum sözlük.
küçükken aile hekimliğini gerçekten aileden birinin yaptığını ya da çok yakınınızın yaptığını zannederdim. *
günlerdir gerçekleştirmek için can attığım projemle ilgileniyorum, bir baktım ki günlerdir ne ekşi'ye ne de uludağ'a girmemişim. özlemişim seni sözlük. *
Bir kulunu çok sevdim o beni hiç sevmiyor...
evet sözlük az önce otobüsteki savaşımdan sevgilim ntc'nin telefonla olan desteği ve sözlükten bir kaç kişinin manevi desteği ile kazanarak çıktım. mutluyum kadını altettim. gizli sosyalin koltukta eşya taşımak yasak sözlerinden de güç alarak, otobüs şoförüne gittim ve durumu anlattım. kadının poşetleri artık bagajda. hatta kadın eşyaları bagaja giderken resmen otobüste kıyamet kopardı. meğerse manavgat'tan beri yemediği halt kalmamış. bildiğin düz deliymiş benim 8 numarada oturan kadın. oartık yanımda poşet yok ama bağdaş kurmuş olrak kendisi oturuyor. olsun hiiç dert etmiyorum. o kokmuş peynirlerin olduğu poşetler gitti ya, kendi ne halt ederse etsin diyorum. tabii ki yumuşamam da molada sevdiğim üç tane çok güzel köğein de etkisi var. eksik olmasınlar bütün elektriğimi alıp götürdüler.
başlık açarak sol framei böyle bir günde meşgul ettiğim için de kendimden utanıyorum sözlük. ancak yapacak birşeyim yoktu ya sözlükte haykıracaktım ya da şimdi, tüm otobüs deli diye yanımda kadına değil bana bakıyor olacaktı. yapımda ve yayında eöeği geçen herkese teşekkür ederim. sağolun.
aklımdaki kalabalıktan faydalanıp kaçan uykular, 300 promile meydan okuyan loblar, tütsü, ney ve beraberinde limitsiz sigara. hayat güzel...
itiraf ediyorum sözlük ben sana uğramaya uğramaya formatı unutmuşum bu yüzden entry yazmaya çekinir olmuşum. Kaç nesil olduğumuzu bile bilmiyorum. ister istemez noktadan sonra büyük harfle başlıyorum.

Özür dilerim seni ilgisiz bıraktım ama bu demek değil ki ilgi göstermeye devam edeceğim. açıkçası yazmaktan çok okumayı tercih edeceğim en azından bir süre, ya da onu bile yapmam belki. Facebook Twitter vs gibi şeyler olduğu için artık (hatta uzun zamandır) bu görüntün bile bana dos'u anımsattı sanki "C:" yapıp enter'a basacakmışım gibi hissettim (böyle miydi onu da hatırlamıyorum gerçi).

Yani bir ben büyümemişim anlayacağın sözlük, sen de zamana ayak uyduramamışsın. Değerin de artmamış eskiden neysen hala o sun.

Neyse biraz daha bakınayım. bir daha ne zaman görüşürüz belli değil, kendine iyi bak.
yanlış işlere bulaşmaya başladım sözlük. hem de normal bir insana göre çok yanlış. tek teselli tarafım ise normal bir insan olmadığımı düşünmem. yoksa var ya, tam dayaklık adamım. normal bir insan şimdi bu yanlış olan şeyi anlatırdı da, normal olmadığım için anlatmıyorum işte. zamanı gelene kadar bekle, çatla da patla sözlük.*
bu ülkede bir insana aptal demek suç iken, allah imiza rabbimize lan diyen orospu çocuklarının olması ve herhangi bir cezaya çarptırılmamalari.ne acı.
kısa yazan yazarın birine orospu çocuğu dediğim için çaylaklastirmisti bu ibine sözlük,ee inanca dine diyanete,dinimizin yaraticisina hakaret eden piçlere neden bir halt olmuyor .
amk sözlüğe veda edecektim. hiç sevmediğim halde siyasi-askeri olayların içinde buldum kendimi, şimdi sildirecem biri çıkıp diyecek bla bla bla. bi müddet daha bekleyim de ondan sonra veda mı yaparım yine. bu da ön çalışmam olsun. *
tripkolicin gözlerinin yeşilini özledim şarkısını askerde o kadar çok dinlettiler ki sabah öğle akşam telefondan açıyorum bu şarkıyı. takıyorum kulaklığı kendi alemime dalıyorum. kafamı da sallıyorum inceden ki görenler satriani malmsteen falan dinliyorum sansın. utanıyorum kendimden sözlük ama bağımlıyım sanırım.

ekleme: aha norm ender açtım şimdi de. biri beni durdursun.
Patronlarım cemaatçi, bazen beni kovacaklarını düşünüyorum.
eski iş yerinde müdürüm olan kişinin klimasını bilinçli olarak bozmuştum ve gelen klima servisini geri göndermiştim.2 gün sıcak odada vantilatör eşliğinde çalışmak zorunda kalmıştı.sonra servis gelip yapmıştı ve 127 lira ücret almıştı.o zaman mutlu olmuştum ama şimdi baktığımda çocukluk yapmışım yanlış yapmışım diyorum.
Hala çaylağım ve post kasmaya çalışıyorum bu durum beni üzüyor fakat üzülme işarati koyamıyorum.
çok dengesiz bir insanım sözlük.
bir dediğim bir dediğimi tutmuyor.