bugün

andy warhol dayının "bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak" sözü doğruysa, sıra bana geldiğinde, televizyona çıkıp, sağ elimi sol koltuk altıma koyarak, osuruk sesi çıkarıp bütün dünyayı şaşırtmak istiyorum.
iyi görünmek için çabalıyorum ama hiç iyi değilim sözlük. *
bugün yolun sağ tarafında ağlayan bir çocuk gördüm, sözlük. bir insan evladı bu kadar çirkin olamaz lan...
yemek yemeye gidiyordum, " bi kokoreç ayran çakar dönerim eve. " derken bu insan evladına rastladım. lan ilk başta üzüldüm sonra farkettim, harbiden bir insan evladı bu kadar çirkin olamaz lan. mekana varana kadar bi kamyon sövdüm. evladım olsa sevmem lan " dünyalar senin yeter ki ağlama amk ! " dediğim baba hallerimi görür gibi oldum.

öyle böyle değil lan.
lan iki dakka da bir büyük sarızeybek rakı kafası yaptı o ne surattı lan öyle.
lan hala duramıyorum ben sabaha kadar saydırırım bu velede.
sıfatını siktiim.
ağustos ayını aslında sevmemeliyim. garip hislerim var ağustosa karşı. yaza göre dengesiz, yazın bitiminin habercisi, kendinden önceki iki aydan yorgun, sanki oraya ait değilmiş ama bozuntuya vermek istemeyen bir havası var. eğer bu ayda doğmuş olmasam herhalde tiksinirdim.

bir ağustosu daha geçirdik. sonbahar yavaş yavaş yerini alacak. tişörtler, şortlar, bikiniler raflara kalkacak. herkes hırkalarını giyecek, montlar portmantoda hazır bekleyecek, rüzgar esecek ve insanlar hiçbir şey olmamış gibi soğuk hayatlarına devam edecekler.
şuan koca bir kap dolusu poğaça yanımda hem takılıyorum hemde yiyorum, annem yapıp bırakmış, biri beni durdursun.
Merhaba sözlük, şuan burada araştırmacı yazar kimliğim ile bulunuyorum. yapacağım araştırmanın sonucunun gelecek nesillere örnek olabileceğini düşünmekteyim. araştırma yapacağım konusu ise, "bir kaç yıl sonra eski sevgilinin doğum günü kutlanmalı mı? sonuçları ne olur ?" şeklinde ikiye ayrılmaktadır.

neden böyle bir araştırma yaptığıma gelirsek. maksat bahane aramak bir yana, içinde bulunduğumuz sözlük olsun, diğer popüler sözlükler olsun bu konu hakkında her kafadan bir ses çıkmış. karma karışık bilgi çöplüğü olmuş. bunu görmezden gelemem efendiler...

araştırmacı yazar sif10 gelecek nesiller için her şeyi hiçe sayarak bunu yapacak ve gelecek nesillere ışık tutacaktır. beni izlemeye devam edin, saygılar...

edit: (#16755459) evet sözlük, kendimle gurur duymuyorum. ama yine de belirtiyim dedim.
iki bardak vodkaya tav olanlarla içmeyi seviyorum
bütün vodka bana kalıyor, huh.
demin ekşi sözlük'te, galatasaray sözlük başlığına yazılan bir entry'i okudum. misimovicsem gunahim ne nickli bir yazarın öldüğünden bahsediyordu. galatasaray sözlük'ü açtım, nick altına yazılanları baştan sona okudum. lenf kanseriyle mücadele eden genç bir insan.. tuttuğu takımın sevgisiyle dolu yüreği ve mücadelesi.. her şeye rağmen hayata tutunuşu.. onu hiçbir şekilde tanımadığı halde diğer insanların verdiği destek... aradaki görünmeyen o bağlar... hepsini hissettim, hepsini yaşadım. bir an bir sihirli değneğim, yahut ona yardım edecek doğa üstü süper güçlerim olmayışına o kadar şaşırdım, o kadar üzüldüm ki, ağlamaklı oldum.

ve bu aniden bastıran, hazırlıksız yakalayan hüznün arasında;

ben fenerbahçe'yi, bu hiç tanımadığım adamın galatasaray'ı sevdiği kadar sevdiğim halde, onun için ağlayabiliyorsam, ya bende bir sıkıntı var, ya da şu güttüğümüz abuk subuk kin tarlasında diye düşündüm..

mekanı cennet olsun, ruhu şad olsun...
şu an onunla uyuduğumuz koltukta başka bir kız yatıyor sözlük. ama ben ona dokunmuyorum, içimden gelmiyor. neden gelmiyor lan? alalaa.
çok sıkıldığımda bir gün butonuna basıyorum ve aklıma direkt seda sayanın bir gün gelecek şarkısı geliyor. dilim, beynim şarkının kölesi olmuş durumda sözlük..
harmanda kaldım sözlük.
çayı koy sözlük ben ekmek almaya gidiyorum.
yalnizim dostlarim.
çok konuşup gevezelik yapmak istiyorum. ama kimse yok sözlük.
Çok sıçık durumdayım ama neşem yerinde.
Önceden ya sıçıktım ya da neşeli.Şimdi ikisi birden.

Bu ergen tabirleri için özür dilemiyorum çünkü tam tarifi bu.

Dibe doğru giderken,ayaklarımı yere vurup hızla yukarı çıkacağımı biliyorum.Hatta dibe vurmadan da yukarı çıkabilirim.Yerden güç almama da gerek yok.Biliyorum her şey yolunda ve daha da yoluna girecek.

Kendimle ilgilenip kendimi seviyorum daha çok.kendimin peşinden koşuyorum.Planlarım vardı,onları yapıyorum.Hem de arzuyla,heyecanla.Ve daha da önemlisi hiç zorlanmadan,kolaylıkla..

Her şey aynı derecede sancılı ama ben hasta değil,artık doktorum..
Bu yaşımda derste otoriteyi sağlamak için ıslık çalmayı öğrendim. Islık çalmayı bilmenin güveniyle sürekli çalmaktayım.
Teşekkürler hüseyin ege, ali ve diğerleri *
geçen gün bir yerde gördüğüm webcam.....@....com email adresli bir kişi kayıt ettim. arkadaşlarla iddaa girip. Altan üsten girip beleşe getireceğimi düşünmüştüm. Kız kaçın kurası çıktı engelledi. 4 kişiye yemek ısmarladım.
Sen gidince herkes sen olmuş gibi sen gelince sanki her şey sen oldu gibi. nedendir bilmem ama yasak aşk gibi birşeysin ondan mı acaba ilgi çekiyorsun. görende aşığım sana sanacak. iyi ama neden seni görünce heycanlandım? itiraf ediyorum aşık olmaktan hiç hoşlanmıyorum. çünkü acı çekmek bana göre değil.
bundan 180 saniye önce kadar, yeni bir deyim öğrendim. keşkül gibi olmak. yumuşamak anlamına geliyormuş, duyduğum en ilginç benzetmeler arasında ilk 3 e girmeyi başardı. ayrıca beni bu deyimle tanıştıran değerli insana sevgi saygı ve kıskançlıklarımı iletiyorum buradan. ben de keşkül gibi olmak istiyorum... * *
abdullah gül ile aynı hastalıktan muzdaribim. (bkz: menier)tek ümidim adam cumhurbaşkanı diye belki çaresi olmayan bu hastalığa bi çare bulurlar da bizde dünyamızın dönme hissinden kurtuluruz.
2 haftadır sözlükte yoktum. gittim, geldim hiç mi bir şey değişmez arkadaş şu sözlükte. hala başlık sıçanlar var.
insanı aptal yerine koyanlardan nefret ediyorum.

herkes geri zekalı, bir sen akıllısın değil mi? hadi canım.
saçlarımdaki beyazlar artmaya başladı ve saçlarım dökülüyor. bi de siyahlar dökülüyor, bari beyazlar dökülseydi. bu arada 19 yaşındayım.
telefonum sarjı 4 gündür uyarı vermedi. sizin düşünün artık.
amk ben bu hayatın sözlük. hayatımda ilk defa birini sevdim lan. inandım güvendim. umut ettim lan iyi olur herşey diye. lan boktan bir mevzu yüzünden kaybettim sarışın fıstığımı. biliyorum unutcam o da beni unutcak. işte bu son kısım o da beni unutcak kısmı bana çok koyuyor. hiç okumayacaksın biliyorum bunu ama içimi döküyorum en azından.

ben seni hiç unutmıyacam erik gözlüm.