bugün

23 yaşıma geldim hala sütle cicibebe en sevdiğim tatlı.
bu itiraf biraz bana biraz siz sayın sözlük yazarlarına birde yalnızlıktan ölmek üzere olan foklara gelsin..

uyandığımda pazar gününe başladığımızı zannederek biraz daha fazla uyumaya karar verdim hoop gömüldüm yastıklarımın arasına.. suç bende değil günlük alarmı çalışmayan saatte birde dün gecede sanırım.. neyse uyandıktan sonra güzel uzun bir kahvaltı eglenceli müzikler falan birde kahve üstüne söylee en şekersizinden.. yani kimsenin keyfimi bozmasına izin verecek halde değilim telefonum çalıyor şirketten telefon gelmiş bende pazar pazar neden arıyorlar diyorum sövüyorum içimden alıyorum teli sessize aynen devam ediyorum bence pazar olan cumamı yaşamaya.. hoca sela okuyor ben allah rahmet eylesin gidene diyorum.. yine şirket arıyor ben yine açmıyorum kendi kendime planlar yapıyorumm aksam için bir telefon daha ardından iş yerinden yine kızıyorum bağıra bağıra açıyorum telefonu tabi ben bi günde tatil yapamayacakmıyım diyee sonra bir ses çook derinden pazar yetmedi de cumayıda mı kullanıyorsun diyor ve ben susuyorum telefona bakıyorum evet cuma hemde ayın 13 u ben nasıl twite bakmamışım bunun espirisi dönmüştür diyorum içimden birde kendime sövüyorum hafiften işe gitmiyorum tabiki bu saatten sonra yarın görüşeceğim bi yönetim kurulu var sanırım ama ne söyliim bu pazar görününümlü cuma bana baya bi iyi geldi..not:şair bunalımda günleri ayları yılları hatta karşısındaki insanları bile karıştırıyor sıcaktan beyni kulağından aktı gitti..ha birde havuzda sahilde slip mayo lütfen yasaklasın cuma gibi olan nadir pazarlarımızda mahvolmasın saygılar..
anasının amını sıcağını sikicem artık ya. bu ne lan. !
rüyalardan çabuk etkileniyorum. düne kadar yolda görsem yüzüne bakmayacağım merve boluğura sempati duymaya başladım. o rüya için.

--spoiler--
Kuzeyi terk eden zeynep benimle ilişkiye başlıyordu.

(bkz: alma ednanın ahını)

--spoiler--

ayrıca

http://inciswf.com/1287946508.swf
yüzme derslerindeki o mavi gözlü çocuk çok tatlıydı ama derslerim bitti ve sanırım onu bir daha asla göremeyeceğim sözlük. *
itiraf ediyorum 'Napıyorsun?' diye sorulduğunda 'napıyım valla öle' dediğimde naptığımı ben de bilmiyorum.
5 yıldır patates kızartmıyorum.
şirketteki çaycı ablayla diyaloğa girmeyi seviyor(d)um.

fakat, bir dünyalıyla bir uzaylının sohbetinden ileriye gitmesini istemiyorum. o ise öyle mi? kızının hobi olarak yaptığı tiyatroda, kızına düşen karakterin repiliğini bile benimle paylaşma gereksinimi duyuyo. e hal böyle olunca ben de tersliyorum ve işini yapması gerektiği konusunda uyarıyorum. velhasılı ablanın bugün itibariyle işine son verildi. çok üzgünüm sözlük ama ne yazık ki böyle olmalıydı.

sevgi pıtırcığı editi: ablaya başka bir firmada iş bulduk sözlük. eminim orayı çok sevecek ve çabuk alışacak.
Dün gece Alsancak'da içerken çanta mı çalan piçi bulmak istiyorum. Bulduğumda çantanın içerisindeki notebook adaptörünün kablosu ile kendisini boğsam çok rahatlıcam. Diski sök gönder allahsız.
--spoiler--
arabesk dinliyorum kaşlarım çatık
--spoiler--
söylemeye çok utanıyorum sözlük ne zamanlardan sonra ilk defa tv'de baştan sona doktorları izledim gizli gizli.* Ve işin enterasan tarafı özlemişim. Yarın bir doktora mı gözüksem ki?
annemden gizli pirinç pilavına tavuk bulyon atacağım. çok maceralı ve çılgın bir hayatım var, çok heyecanlıyım sözlük. bana şans dile.
dünün aynısı.
Çişim geldi hem tuvalet kağıdı kalmamış hemde üşeniyorum.
öyle itiraflarım var ki sözlük, anlatsam sen bile şaşırırsın.
ramazan müslümanıyım elhamdulillah. *
esas tatilim şimdi başlıyor. çok güzel bir hafta sonu sevgilimle beni bekler.
süper dadı diye bi program var onun yüzünden düşünme sandalyesi diye bişeyi hayatıma soktum.ulan zaten yürüyüşü bile ofsayıt adamım hep kendimi cezalandırıyorum.ne okula gidiyorum ne biyere odama falan kitliyorum kendimi.napiyim bi tek trt yi çekiyo.
onunla* herkesi her şeyi geride bırakıp canımızın istediği her yere gidip istediğimiz her şeyi yapabildiğimiz,hesapsız bir hayat istiyorum.*
ambulans sesinden korkuyorum.
sikeceğim böyle işi.
aklım başıma geldiği andan itibaren, samimiyetle, ciddiyet arasındaki dengeyi kurmaya çalışıyorum. ama tam olarak başaramadım hiçbir zaman. ya çok samimi oldum ya da çok ciddi.
elbet bir gün ortasını bulacağım, mutlaka bir gün...
herkesin yüzüne gülüyorum sözlük, kimse içimde ne fırtınalar koptuğunu bilmiyo. içten içe yırtılarak parçalanmak istiyorum, içimde ne fırtınalar kopuyo kimseye anlatamıyorum, hep içime atıyorum, bu sayede çok iyi bi yalancı olmayıda başardım.*
bir kişide mesaj atmıyor yaşıyor musun diye yahu.
artık evime gitmek istiyorum bide.