bugün

bu ailedeki birkaç mal yüzünden kafayı yiyeceğim. dede senin taa amına koyayım tamam mı !??

yemin ediyorum psikolojim bozuldu. deli edecekler beni net yani...
insan bir şeyleri kaybetmeden risk alamıyorumuş sözlük.
işsizim sözlük 3 haftadır.

not: yeni mezun müh. iş vermek isteyen var mı?*
kafam güzel sözlük, var mı ötesi *

eksiden sonra gelen edit: * tın, siz de duyuyor musun sesi?
az önce erinmedim bir başlığa uzun entry girdim tam yolladım net koptu dedi amk.yok böyle bişey geri dön v.s derken kurtaramadık yazıları.var mı ulan böyle bişi?
gel de yaz şimdi.soğudum sözlük soğudum.çaylaklıktan yeni döndüm güzel bi entry girdim upuzun o da eridi gitti.lanet olsun.

edit:eksileyen superonline fiber optik kabloyu döşeyen usta ulmalı.sağlık olsun.
insanların ismimi fısıldayarak söylemeleri çekici geliyor.
-çevremdeki insanlar beni çok fırlama bilir halbuki mülayim bir adamımdır.
-yeni bir ortama alışamam, kimseyle konuşamam, çekingenimdir.
-gösteriş yapmayı sevmiyorum ama farkında olmasamda yapıyorum. eh alın teri olsun o kadar.
-birkaç dengesizin benimle siyaset, maç tartışmasına sinir oluyorum. laf anlatamadığımı düşünüyorum.
-adıma saygı göstermeyen başsız vücutların, analarını her gün yad ediyorum.
-ayrıca ortaokulda sevdiğim birisi vardı. platoniktim ama yıllar geçti onu hala unutamıyorum. fizana gel dese düşünmeden gidebilirim sözlük.
bomonti içen kızların güzel olma sorunsalıyla sevişiyorum.
aşığım uleynnnn.
bağıra bağıra bu şarkıyı söylemek istiyorum.

aman bize nasip olur inşallah
boyuna da posuna da bin maşallah
senden gelecek cefalara nazlara
sözlere sazlara eyvallah.
sıgara içerken hıçkırık tutuyor bazen, o an sıgaradan soğuyorum. çözümünü bilen varsa ve mesaj atarsa duacı olucam kendisine.
oldum olasi irmik ve galeta ununu birbirinden ayird edemedim ben. neme lazimsa bugün kalktim irmik helvasi yaptim kankutlarim.
göbeğimi çok seviyorum.
Bindigim taksilerde taksicilere yalanlar soylemeye bayiliyorum sozluk. En son bugun taksici ali bey amcaya sigirt merkezden oldugumu yarin ailemden habersiz evlenicegimi falan soyledim. Nisanlim olarak da yanimda ki arkadasim berk'i gosterdim. Ama cok eglenceli oluyor be sozluk.
şimdi biraz sarhoşum falan ama yarın ayılcam ya işte o zaman ben bunu nasıl yaptım amk diceğimi bile bile içiyorum.
facebook'ta veya sanal ortamlarda yapılan "asdasasdasd" şeklindeki gülüşü yanlış yazılmış veya facebook'un hatası sonucu oluşmuş bir kelime zannederdim.
kalan son lahmacunu yemek için babamın uyumasını bekliyorum.
edit: bugün yiyebildim.
şu trollerden bıktım. her gördüğümde açtıkları başlıkları sözlükten kaçıp gidesim geliyor. ha sözlüğe ben gidince bir şey olmayacakta keyif aldığım bir yerde de böyle saçma sapan şeylerin tartışılması beni rahatsız ediyor sözlük...
Yaptıklarıma , yapacaklarıma karışılmasından nefret ediyorum. Ve öyle tripli erkeklerden uzak duruyorum. Bu yaşıma kadar bir erkeğin korumasıyla gelmedim şükür bu saatten sonra da ihtiyacım yok.
sorunsal nedir lan. ne saçma bir sözcüktür o. swh' den bilem saçma lan. sorunu de, problemi de, soruncuğu bile de. sorunsal ne amk.
bazen "neden ben değilim?" dediğim şeyler görüyorum.
amacım ölmek ama ölmeden önce o'nu ellerimle gömmek.
yardıra yardıra kitap okuyamıyorum. hemen sıkıyor. hemen bayıyor.
ama film izlerim her türlü.
izmir arena'ya, michelle'e falan bayraklı metrodan 10 alsancaktan 20 lira açan ve " taksimetre açmıyoruz ağbeycim " diyen taksici, ibnesin lan. harbi götsün. zaten taksimetre açsan da sana 5 lira yazan yere 10 lira olarak 12 lira yazan yeri 20 olarak vericez tip kalacak da. amına koyayım niye haraç keser gibi yapıyorsun. raconunu sikeyim gece hayatı.
ne zaman olecegimi bilmek isterdim diye dusunuyorum sonra vazgeciyorum.
Bizim fakülteye ttnet konuşmacısı olarak, işte vay efendim "geleceğinizi şekillendir" filan diye konuşma yapmaya bi adam gelmişti. Yaklaşık 1000 katılımcı vardı konferansta. Sunum yapanın adını hatırlamıyorum bile ama bir kadın ismiydi, adamınki. Her neyse, işte sırf 'utancınızı yenin, hata yaptığınızda en fazla ne kadar rezil olabilirsiniz ki' diye yapmamız için -başka semtte yapın demişti- bir öneride bulundu zat-ı muhterem. Örnek olarak açıkladı; bir eczaneye girip, ciddi ciddi bir kilo kıyma istediğimizi söylemek. Bunun gibi antun kuntin bir şey yapacaktık. Yüzümüz kızaracaktı. Biz, 3 arkadaş, oturduk bunu şekillendirelim dedik. Enine boyuna düşündük ve bizim öğrenci evinin ordaki kasap nuri amcadan 2 musil ilacı almaya karar verdik. ee yaratıcı gençlerdik. (olay gününe geçiyorum direk, arada kalan; odalarımızda ozbir çekmeler, duş almalar, kahvaltılar filan, bunları es geçiyorum.)

Nuri amca, 50 yaşında var yok. Kendine has bir giyim tarzı -beyaz önlük, siyah kunduralar vs.- vardı. Girdik 3 mal içeri. Ve bu fantastik dörtlü arasındaki diyalog başlasın... (N= Nuri amca, B=ben , a1= 1.arkadaş a2= 2.arkadaş )

B: Selamin aleyküm nuri abi.
N: Ve aleyküm selam gençler. Nasıl gidiyor bakalım?
B: Hamdolsun iyiyiz abi. Sizi sormalı..
N: Şükür, geçiniyoruz. Buyrun bakalım ne istersiniz?
B: Abi biz şey alacaktık, bir sor... -Nuri abinin elindeki o kasap bıçağının hareket ettiğini gördüğümde, beni göt korkusu sardığını anlamıştı a1 ve lafa girdi gayet ciddi bir şekilde.

A1: Abi biz musil ilacı alacaktık. Mümkünse iki paket.
N: Git al evladım eczane alt sokakta.
A1: Yok abi orası kapalı. Biz senden alacağız.
N: Evladım manyak mısın sen?
A1: Hayır Nuri abi ya.iki paket musil ilacı alacağız. (A2'yi gösterek) bu arkadaşa lazım değil sadece.
N: Lan basın gidin a.... k....larım! Kör müsünüz lan kasap burası. Aha bu da bıçağım.

Bu kesin ve katî mesajı alamamış A2 kodlu arkadaşımız, daha malımız, lafa girer.

A2: Amca bekletme bizi ya. iki paket olmuyorsa da bi paket ver. (Beni göstererek) Adam şimdi altına sıçacak.
N: Gelin lan buraya a..... k.....larım! Ağzınıza sıçacağım lan sizin!

Ve depar. Bir an,koşarken, yanımızda Usain Bolt var sandık. Evet yüzümüz utançtan kızarmıştı. Bundan daha bok, daha beter bir şekilde rezil olamazdık. Ama bir hata vardı. Nerede yanlış yaptık, nerede yanlış yaptık derken hatayı bulmuştuk; farklı semtte yapmalıydık. (bkz: sıçtık)

Allah'tan anlayışlı çıktı Nuri abi'm. Durumu açıklayınca, 2 kilo kıyma almamız koşuluyla affediverdi bizi, adamın dibi abicim. (bkz: sakın siz de denemeyin)