bugün

"bu bana bakmaz yea" dediğim kızlar en tipsiz erkeklerle kol kolalar.
temmuza ne kadar da az kaldı. pek çok fakülte için artık bütünleme vaktiyken, biz hala finalleri bitiremedik sözlük. artık seve seve az tatili olan bir hayata alışmak zorundayım sanırım.
bir gun daha bitti. dunun ayni olan bir gun daha bitti. Yarin sabah onceki gunun ayni olan bir gune uyanacagim ve devam edecegim.
Asosyal hayatima damgasina vuran her filmden, diziden, twitter'dan, facebook'tan, oradan buradan ekleyip sonra hic konusmayan yavsak arkadaslarimdan, guzel fotograflarimi begenmeyip her firsatta misilleme yapan cekemeyen kizlardan, cok sevdigim anne babami hic memnun edemeyisimden biktim.
Alip basimi gidesim var ama bizim ulkemizde ozgur kizlara da iyi gozle bakmiyorlardi degil mi? Allah bana sabir versin o zaman.
bu saatte uykum geldi. çok utanıyorum.
(bkz: mesaj atmamak için kendini zor tutmak)
Artik tutmuyorum. Attim cunku amk.
hergun gune ısı bırakıcam dıye baslayıp ertesı gun tıpış tıpış gidiyorum. malım ben. he bı de sureklı onu dusunuyorum. onu dusununce ısı daha da bırakasım gelıyo. neden oluyo bunu da kestırebılmıs degılım.
32 yaşında hala oturma odasında babası yattıktan sonra yatabilen, giyinip soyunmak için banyoyu kullanmak zorunda olan, evde 3 tv olmasına rağmen hala maç izlemek zorunda bırakılan biriyim. Kendimi itilmiş gibi hissediyorum sözlük çok mutsuzum ve insanın 30 una gelmeden yuvasını kurması taraftarıyım. Her ne kadar özgürde olsam gezip tozsam 3 tv bir pc bir laptop tan sıra gelmese ve hala telefondan entry girip, dvd playerden film izlesem kendime ait bir arabam olsada insanın kendi evi gibi olmuyor be sözlük baba ocağıda bir yaştan sonra zor geliyor.

Edit: imla.
Birinin yanında of beynim sikildi bu ne yaa diyemiyorum beynim şey oldu bu ne ya diyorum salak gibi. icimden kufreden bir insanım.
aşık olmak istiyorum çok fena.
kuala lumpur a gitmek istediğimi daha cok farkettim.
itiraf ediyorum şükela nedir hiç bilmiyorum.
uludağ sözlük te tanıştığım yazarların %90 ı kız.
çocuğun birine çok pis yazıyorum.
böyle arkadaş ayağına inceden inceden tavlamayı planlıyorum inşallah plan götüme kaçmaz.
sabah 06:10 - 06:20 saatleri arası sözlükten birisiyle karşılaşacağım dışarda. konuşacağız iki kelam edeceğiz.
her insanın, nasıl bir yeteneğin olsun isterdin? sorusunun cevabını düşünmek içinden geçmiştir. ben, düşlerini görmek isterdim. her birini. çırılçıplak görülmek gibi, tüm varlığıma nüfuz edebilir bir istek bu.
yine kaldım amk dersinden sözlük. ne yaz okulunda açılıyor ne de ilk dönem açılıyor bir de öyle uyuz. işin kötüsü bundan kalınca ön koşulu olan başka bir dersi de alamıyorum ve okul otomatik rakamla 1.5* yıl uzuyor lan resmen. bizimkilere söyledim söylemesine de insan rahatsız oluyor vicdanen işte. bütünleme işi gelse de kurtulsam şu lanet dersten. bıktım artık bıktım.
böyle yalnız, duygusal ve savunmasız olmaktan nefret ediyorum. bu kadar kolay inanıyor olmaktan da nefret ediyorum. insanların anlayışsız olmasından da nefret ediyorum, düşüncesiz olmalarından da. kendime ve kimseye yetememekten de nefret ediyorum.
başlıklar bile çok iğrenç, içeriği okumaya gerek olmadan. insanlar iyice "mal"laşmış. gerçi mal bile yapmaz.
bugün içimde sanki bir şey yapmışım da ondan pişmanlık duyuyormuşum gibi bir his var. ilginç.
mehmet erdem dinliyorum. herifte iyi ses var. tam benlik.

pişman desen değilim, bir harmanım bu akşam
Su an arkadaslarimla girdigimiz iddia sonucu 4 kisi 3 tane uyku hapi ictik yaklasik 3 saat oldu uyku bastirmaya basladi. Bence tamamen psikolojik sozluk. Bu arada finaldeyim 2 kisi mortingen oldu, kaldik basbasa. Yaptigimiz islere bak diye dusunuyorum bazen ama bos isler oldugunu dusunmuyorum sozluk. Seviyorum ben arkadaslarimi ve onlarla yaptigim her seyi. Iyiki varsiniz hepiniz canlarim.
bazen sadece bir kişiye edilen itiraftır..

eğer ki sen entrilerimi dikkatle okursan istesem seni unutabileceğimi de üzerine bir çok yeni hayatlar da kurabileceğimi anlarsın.. ince bir çizgideyim.. evet bu bir tehdit amk.. zaten bunu anlaman için ortak arkadaşlarımızla dertleşmen de yeterli.. ama ben seni seviyorum.. çok.. canımı yakma daha.. bak bak.. bak..
Bu Kızı * güldürdükçe aklıma Marilyn Monroenun "bir kadını güldürebiliyorsanız ona her şeyi yaptırabilirsiniz" sözü geliyor.
Her güldürdüğümde acaba söylesem amuda kalkar mı diye düşünüyorum.
Sonuçta her istediğimi yaptıramıyom mu hacı?
-yarın miami'de olmayı o kadar çok isterdim ki..
-normalde bu sene okuldan mezun olmam gerekiyordu ama daha en az 1 senem var. tüm arkadaşlarım mezun oldu ben hala sürünüyorum. yazık bana bu da can bu da beden bu da kafa.
-gittiğim her şehirde her yerde 1 haftadan sonra sıkılıyorum.
-futbola aşığım ama euro 2012 den gram zevk alıyorsam namerdim.
-nba bitti şuanda boşlukta gibiyim neyse ki istediğim gibi bitti tek tesellim.* *
-bugün liseden bir arkadaşımla yolda karşılaştık göz göze geldik selam vermedi. aynı sınıfta okumuştuk oysa. gerçi umrumda mı hiç değil.
-4 senedir her sene yaz okuluna kalıyorum. yazın herkes tatildeyken okula gitmek çok koyuyor. bu senede aynı senaryo.
-çok yanlış anlıyorum bazen olan durumları. ya da hiç anlam veremiyorum. daha hiç doğru anladığım hissettiğim olmadı. ama bu da sanırım insanların net konuşmamasından kaynaklanıyor. net olun bana karşı kardeşim.

yeter bu kadar itiraf diğer itiraflarda görüşmek dileğiyle *
10 saatir bir şey yemeyerek midemi dinlendiriyorum.
otobüsteki dünki önümde oturan kız kimdi çok merak ediyorum. uzun sarı saçları olan. oradan sonrada bucaya giden.