bugün

kimin entyrsini beğenip tebrik mesajı atsam bayan çıkıyor arkadaş, bende mi bi paratonerlik var anlamadım, hani nikinden de belli olmuyor, yazdıklarından da, ne iş anlamadım ya.
bazen her şey benim yüzümden oluyor sanıyorum, aile içindeki sorunlar benim ikili oynamamamdan. Mesela ablam bana evliliğindeki sorunları anlatırken ben bunları abime söyleyemiyorsam ve bunlar katlanıp daha büyük sorunlar ortaya çıkıyorsa.. Allah beni kahretsin. Ben hala üç saattir kahvaltı yapıyorum.
iş yerinde sana takılırken sol framedeki saçma salak terbiyesiz başlıklardan ötürü birisinin çıkıp utanmıyor musun böyle yerlere girmeye demesi yüzümü çok kızartır bu nedenden dolayı sana girmeye utanıyorum haberin olsun sözlük. sana girmek derken seninle takılmaktan anlamında yanlış anlama yani.
seninle sadece baş başa kaldığım zamanlarda rahatım itiraf ediyorum bunu sana.
Dusundugum seyi yaparsam iyilik yapmis olucam uzun vadede, deger mi, ise yarar mi bilmiyorum.
arkadaşım gündüz '' sen tavla oynamayı biliyo musun ? '' diye sordu aniden. Dedim biliyorum. ''Şu oyunu benim yerime oynar mısın, benim acil çıkmam lazım, zaten marsa gidiyo'' diyerek önüme uzattığı bilgisayarı alıp. kendisinin mars yapmak üzere bana verdiği oyunda mars olup, hırsımı alamayıp aynı kişiye puanı ikiye katlayıp bi daha kaybettim. evet tostumu yedim bekliyorum.
şu anda hoşlandığım kıza teklif etmekten çekiniyorum. Kabul etmezse korkusu beynimi kemiriyor resmen.
tamam aptallik yaptigimin farkindayim. Ne yapayim cok uykum vardi, kafami toparlayamiyordum bir türlü. Evet icimden güzel bir söz söylemek de gelmiyordu. Yorgundum cünkü. Canim hicbir sey konusmak istemiyodu an. Seni küplere bindirdim biliyorum ama in artik ordan. Hadi, canim sevgilim benim.
kendimi hakan altun gibi hissediyorum.

telefonun başında çaresiz bekleyen ve o telefonun çalmayacağını bilen çaresiz bir hakan altun.

fena arabeske bağladım, evet.
seninle çok eğleniyorum bazen
bazen de iğreniyorum içinde barındırdıklarından.
ama gene de bakmadan edemiyorum
yazmadan geçemiyorum.

senden nefret ediyorum sözlük.
seni sevmiyor da değilim ama.
lanet olsun sana.
iyi ki varsın.
ayrıca twitterda takip eden sayımın 200 300 olmamasını acayip kafaya takıyorum.
biz, amcalarımızın ve ya dayılarımızın sol elini kafamıza koyup sağ eliyle sol eline, aynı zamanda kafamıza vurduğu şaplaklarla büyüdük.*

bu tıp, hukuk okuyanlar nasıl kazandı sanıyorsunuz, adamların bizim gibi amcaları dayıları yok ki.
itiraf ediyorum ;
komşu çocuklarından tiksiniyorum.
sabahın beşinde uçuşa gidilirse, gözü açılmamış hostes demoda o malum hareketleri yaparken parmağını koridor yolcusu adamın gözüne sokabilirmiş, hayır pardon filan da demeden devam ettim demoya. zavallım o da ses etmedi.
bugün hava güzeldi, yeğenim yanımdaydı, beraber parka gidip güvercin kovaladık, daha doğrusu o kovaladı ben güvercinlerden kaçtım. salıncakta sallandık, çimende oturduk, kaydırağa tırmandık.
su içirdim, ellerini sildim, muz yedirdim.
eve geldik yemek yedik beraber, mızmızlandı uykusuzluktan.
bilgisayarda bir şeyler izlerken yatağıma yanıma yattı, kucağımda uyudu.
aklımdan geçen şey 'bir gün benim de belki bir çocuğum olur' değildi.
gerçekten sorunlarım olabilir.
dalkavukları ve yalakaları bile seviyorum güleryüzlerinden ötürü. ama bütün mahkeme duvarı suratlı kasıntı meymenetsizlerin amk.
hem sinirli hem hüzünlüyüm sözlük. arkadaş bir insan bu kadar mı karşındaki insanı takmaz? hayır, "siktir git konuşmak istemiyorum" dese tamam der giderim. onu da demiyorsun ki be saf. bir de diyor bir tek seninle konuşuyorum. bu nasıl bir şizofren leveldir anlamadım ki.
bugün kapkara kalbimin derinlerinde küçük bir pembelik varmış ve ona aitmiş anladım...
lan sözlük hani 23 nisanlarda çocukları bir günlüğüne cumhurbaşkanı,başbakan,müsteşar filan yapıyorlar ya hani beni de kazayla bir günlüğüne Başbakan filan yapsalar yemin ederim Türk milletine saldırarak sözde devletçik olmuş ermenistana tecavüz eder, taş üstünde taş bırakmam. o zaman görürler soykırımın alasını.
* hayatım o kadar rutin ki bir haftadır itiraf edicek hiçbir şeyim yok.
Kendime de itiraf edemediklerimi yazsam,sanırım bir de burada somut olarak burada durunca,fena olurdu.
En iyisi yazmamak ışte o yüzden.
uyku ilaçlarını fazla almadığım zaman uyuyamıyorum. Sanırım bağımlı oldum.
sözlük şükredemiyorum lan. bildiğin ateist olmaya başladım. evrime inanmıyorum orası ayrı. neden bu hale geldin diye soracak olursan dostum ne okuduğunu anlayan ne yazan ne bir şeyler üretebilen kafam var. bildiğin ot gibiyim.allahtan pederin parası var yoksa.neyse sorun şu ben bu davranışlarımdan kurtulmak istesem de kurtulamıyorum.bir şeyler yazmaya çalışsam olmuyor bir şeyler öğrensem almıyor kafa.
onu geçtim çocuk yaşımda astım oldum koşmaktır şudur budur daha yeni tanışıyorum bu işlerle . e küçükken o kadar antibiyotik kullanan insanın böbrekleri ne olur ? yakın zamanda iflas eder.
ve sana daha burada sayamayacağım binlerce durum var iken ben nasıl namaz kılabilirim ? ben nasıl oruç tutarım? aklıma geliyor iptal isyanım var havalarında oluyorum.kısaca nefret etmeye başladım yaşamaktan.
bu ara alkolik olasım var sözlük.

canımın içi sevdiceğim geldi iki gün önce. ertesi gün gitti her zamanki gibi. gitmek zorundaydı çünkü. çünkü çalışmak zorunda. lanet bi yerde yaşamak zorunda.

her gidişinde 'dünya adaleti' denen şeyin olmadığına inanıyorum. nerdeyse 4 senedir arkasından bakmak zorunda kalıyorum. varlığından çok yokluğuna alıştım. ya da ne alışması yaaa... kimi kandırıyorum ben.

neyse...

ağlasam geçer mi ki? ne yapıcam ben? her seferinde daha çok azalıyorum gibi. ama her seferinde daha da yenileniyorum gibi.

şeytan diyor ki bazen... ya amaaaaaaaaaaaan neyse...

benim biraz daha içmem lazım.
bu aralar sözlüğe çok görsel eklemek ve entry yazmak için zaman ayıramıyorum.
Ulan hani bi insanin en az bi yetenegi vardir. Derste yoksa sporda, sporda yoksa sosyallikte, sosyallikte yoksada en kotu oyunlarda. Bende hicbirisi yok. Cok boktan hayatim var sozluk cok.