bugün

eski sevgilimin kankasına yazarken farklı bir kıza aşık oldum.
tükenmez kalemim biraz daha yazsın diye üstünü açıp içine üflemeye başladım. hangi akla hizmetse kalem ağzımdayken nefes aldım. iki saattir lacivert tükürüyorum sözlük. çok fenayım ölebilirim.
tekdüzelik canımı sıkıyor hep. bir çocuğum olmalı artık. onunla ilgilenmek istiyorum. çok koştum çok yoruldum. bir bebek iyi olacak bence kesin bak. böyle onu hop havaya atıp hop indirip hayatımı şenlendirmem gerek, tükeniyor hızlıca hayat. haaaayıııııırr.
*sözlük lan, aşık oldum. öyle böyle değil.
*hem de başak burcu erkeğine.
*hem de benim aşık olduğum şehirden. (izmirden)
*hem de ankaraya yerleşiyor.
*hem de ben çok seviyorum ki!!
sevgi emekti diye başlayan al yazmalımın en güzel sahnesinde sarfedilen cümlelerin son zamanlarda a*ına koydular be sözlük.
şu an başka bir yerde olmam gerekiyor sözlük.
hastayım bakanım yok.
yazacak fazla bişey bulamayınca ve daha fazla entri girip sıralamaya girmek için siyasiler,sanatçılar ve ülkelerden entry giriyom sözlük.
acilarin en buyugunu cekiyorum. korkuyorum hem de cok korkuyorum.
insanın evi gibisi yokmuş ve yalnızlığa alışınca insan kalabalıklar hiç çekilmiyormuş.
iyi bir kadınla iyi bir erkek birlikte değildir.çünkü kadınlar kötü erkeklere aşık olup iyi erkeklerle dertleşir demiş ya victor hugo, çok doğru demiş.
o, beklenti taşımadan dertleşilebilecek erkekler iyi ki var. ve onlar gerçekten adam gibi adam tanımının karşılığıdırlar. şu zamanda kaç kişiyle dertleşilebiliyor ki zaten. sanırım o sözü söyleyen yazar da o kategorideymiş.
siz erkeler adam gibi adam olmak için bilin ki konuşmak isteyen, dertleşmek isteyen kadın sadece bunu istemektedir. konuşmak, konuşabilmek ve dinlenilmek...

kadını ne zaman ki kadın olarak değil "insan" olarak görebiliyorsunuz işte o zaman adam oldunuz demektir.

fizyolojik olarak erkek doğmuş her sağlıklı insan bunun gereğini yerine getirebilir ama her erkek bir kadını sadece "insan" olarak görüp onu dinlemeyi beceremez. bu da erkek olup, adam olamadığın anlamına gelir ki bu büyük eksiktir insanlık skalasında.

tüm adam olmayı başarabilmiş güzel yürekli erkeklere teşekkür etmek istedim. iyi ki varsınız, az da olsanız...
oğlu olmuş, dün öğrendim.
nesilleri bölen şerefsiz yazarlardan nefret etmeleridir. (bkz: nesilleri bölen şerefsiz yazar) (bkz: ıq seviyesi takunyasıyla aynı numarada olan tipler)
hayatta dayanamadığım tek şey , yalancılar ve haksızlık yapan şerefsizler.
sanırım tam olarak hayatı anlamadım sözlük. ayrıca aşığım ve yalnızım. sıradan şeyler işte.
ibrahim sadri'nin kendini komik sanmasına çok üzülüyorum ben.
başka insanların toplumda kendileri gibi davranamadıklarını görüp acıyorum.
ben yazar bile değilim nasıl bir itirafim olsun.
(deniz otobüsünde yaşadığım hadise)
ben: aloo tamam annem ben hallederim. onu boşver de hava nasıl orda?...
yandaki i-phonelu hanım: deniz otobüsünde telefonla konuşmanın yasak olduğunu biliyorsunuz değil mi?
ben: annem bi saniye... niye yasak sen biliyo musun? frekanslar yüzünden. Sen şuan napıyosun telefonla internete giriyosun bunun için ne lazım frekans! yani sen de benim kadar tehlikelisin şuan aplamm..
abla: ...
bu son açıklamayı yaparken en ufak bir bilgi birikimine sahip olmadığımı, neden bahsettiğimle ilgili hiç bir fikrim olmadığını, bunları sadece altta kalmamak için uydurduğumu iftiraf ediyorum sözlük.
günlerdir yem yemeyen ve sürekli dipte duran balığı klozete atıp sifonu çekmek istiyorum.
gece yatarken sürekli "acaba anahtarı kapının üzerinde mi unuttum" diye kalkıp kapıyı inceliyorum . anlamadığım emin olsam da kalkıp bakıyorum . Deliriyor muyum ne ! şu paranoyadan nefret ediyorum .
en kötü yanık derecesi 1. derece mi olur yoksa 1 den başlayıp 3. derece mi olur bilmediğimden herhangi bir yanığı tarif etmek için daima "2. derece yanık" diyorum. rezil olmaktan kurtuluyorum.

herkese tavsiye ederim. on numara taktik. yok.. beş.. beş.
siz siz olun birine ulaşmak ya da ulaştırmak için yakınındaki biriyle yavşak bir şekilde yakın olma çabası içine girmeyin. her şey normal giderken pat diye nolduğunuzu şaşırırsınız.
arkadaşlar bugünkü "bugün ne giysem" adlı yaşam-stil-moda programında ben de yarışacağım. çekimleri geçen hafta yaptık takip etmek isteyenlere ve programın müdavimlerine duyrulur..
sabah hayatın akışı içerisinde olayları sözlükte nasıl yazarım diye düşünürken kendimce mükemmel başlıklar entryler buluyorum fakat bilgisayar başına oturunca hiç biri aklıma gelmiyor.

not: online sözlük çare gibi gözükse de o ayarda bir telefona sahip değilim.