bugün

itiraf ediyorum 16 yaşına kadar "merdivenlerden sağdan inip sağdan çıkalım" uyarısını anlamadım. Ben sağdan inersem o da sağdan çıkarsa aynı yerden inip çıkmış oluruz çarpışırız lan!? dedim kendi kendime. Kesin çok basit bir açıklaması vardır diye de kimseye soramadım.
herkese evet ben ona aşığım dememe rağmen aslında sadece hoşlanıyorum. buna niye yapıyorum gerçekten bilmiyorum.
itiraf etmeliyim ki içimde bir iblis var. Görebilene aşk olsun...
anılarına takılıp kalmak kadar kötü bişey yok. takıntılı olmaktan kötüsü yok. ne olursa olsun özlüyorsun işte.
pok gibi geçen sınavlarımın ardından düştüm yollara..
baba ocağına döndüm..güvenli limanıma..babamın hasretine annemin nefis yemeklerine ağabeyimin bağlama keyfine gelir gelmez kavuşmuştum ve içimdeki sıkıntıdan kurtulmaya başlamıştım..dedem ve babanemi de çok özlemişim canlarım benim çok sevimliler yea.. kısacası dostlar ben ailemi çoook özlemişim..
bu, yakın arkadaşlarımla aynı kızdan hoşlanma furyamın 17. halkası sözlük. yeter be arkadaşlarım benim her hoşlandığım kıza mı be !
benden başka tekel uzun 2000 içen birini görünce seviniyorum gidip sarılasım al burdan yak diyesim geliyor sözlük.
Bir şarkı var sözlük; dinlediğimde ya ilk uçakla bir yere, ya gece pijamayla arabaya atlayıp bi arkadaşa, bilemedin bakkala bira almaya gidiyorum.
itiraf ediyorum sözlük yengem yanıma gelmesin diye çok uğraştım şaka gibi bir akşamdı ama fark ettiim ki bende çok güzel oynuyorum aynen onun gibi.
sözlük acı ama gerçek. demet akalın'ın tüm şarkılarnı biliyorum.
50 kuruşluk çikolatının verdiği mutluluğu, veremeyen insanlar var.
sevgili sözlük,
herkesin finalleri bitti, gittiler kalan bir avuç insanın ingilizce sınavı var.benimse yarın 2 sınavım var ve ikisi de matematik alan dersim, birini zaten alttan alıyordum ya neyse.yetişmeyecek gibi.canım sağ olsun.
tüm bunların yanı sıra saat 4 ten bu yana yurtta sular kesik, yok su.
ve en beteri odalardaki tuvaletler klozet.
ve en en en en beteri, biri biz etütteyken bizim tuvaleti kullanmış, kibar olmaya gerek yok sanırım, s*çmış. *
daha da kötüsü, kanalizasyon sorunu çözülemediği için, sular sabaha kadar gelmeyecekmiş.
şunu da belirtmek isterim tabi saat 22 den sonra yurttan çıkış yasak.
yarın sabah 8 de sınavım olduğunu söylemiş miydim sözlük?
evet sanırım bu kadar.
anladım ki sözlük bu sözlükte pek özgür düşünce yok ee bir de düşünceye yer yok yani yer var mı eskilemekten gebermiş millet ama düşünmek güzeldir. bir de burda pek kimse hrant'ı sevmiyor.
bana ilgi gösteren biri olduğunda hemen yelkenleri foşurt diye suya indiriyorum sözlük.
hemen ama. yani naz niyaz yok bende. o kadar inanıyorum ki mutlu edeceğine karşı tarafın beni...

bak sıradaki;
her kimsen,
ne olur az yalan söyle.

yalan olduğunu bile bile inanıyorum ben çünkü.

ve şey;
sev beni olur mu?
ilgi beklediğiniz de sadece boş bir ekranla karşılaşıyorsanız, sizin de umursamayan bir sevgiliniz var demektir.

Aynen öyle... Hele bir de hasta olmak üzereseniz...
biri vardı. beni çok sev dedi. çok sevmeye hazırdım. gerçekten hazırdım. klasik ama her şeyi unutup onun olmak istedim. ama ona garip bir haller oldu. kırdı beni. ben de gittim.
Piyano çalmayı her zaman istemişimdir. Aslında daha geç sayılmaz ama daha hazır hissetmiyorum kendimi...
çoğu insan vizelerden, finallerden sonra çıkar dışarı gezer tozar o sıkıntılı geçirdiği haftaların acısını çıkarır. ben ise evden çıkmıyorum battaniyem sırtımda babaanne edasıyla asosyal moduna giriyorum. film izleyip, sözlükte takılıyorum. işin garip yanı bundan zevk alıyorum. asosyal olurum diye korkmuyor değilim sözlük.
bilgisayar başında bişey dinlemediğim halde kulaklık takmak gibi de bir huyum var. gelen geçen duymam sanıp yüksek sesle konuşup abuk subuk hareketler yapınca da beni alıyo bi gülme. hatta bazen kulaklık bilgisayara bağlı bile olmuyo amk neyin kafasını yaşıyosam artık.

edit: entry numaramın sonu da bişeylerin yolunda gitmediğinin göstergesi nasıl tutturdum la.

büdüt: ha bide liseli ergen kardeşimin bana ettiği küfürleri duydukça kahrolmak bi yana gülmekten altıma sıçıyorum. haberi olsa daha kaliteli küfürler eder çocuk.
çok güzel siktiri çekebiliyorum sözlük. biraz üzülüyorum. daha sonra 1 gün falan ihtiyaç duyuyorum ama ne emmeye ne gömmeye olan insanlardan nefret ediyorum. ciddiysen gel arkadaşım. mevlana değilim ki herkesi her halde kabul edeyim.
sabahları uyanınca, odamı terk edip insan içine karışana kadar fashion tv izliyorum zaman zaman.
annem biraz önce beni çağırmak için diğer odadan çağrı attı.*
hiç bir özel sebebi olmamasına rağmen, 1 yıldır okuluma devam etmiyorum sözlük.
vicdan meselesi haline geldi. önümüzdeki dönemden itibaren okumaya kaldığım yerden devam edeceğim. umarım.
*ağlayamıyorum sözlük. sanırım psikolojik sorunlarım var.
*eskiden ağlayamamanın güzel olduğunu düşünürdüm.
*ağlamak istiyorum ama olmuyor.
*uykum yok. o da gelmiyor.
*canım sıkkın be sözlük.
bir takımdan bahsederken fahişebahçe,sekiztaş, gavatsaray vs gibi tanımlamalar yapan insanların ağır sorunları olduğunu düşünüyorum he bir de onların anladıkları futbola tükürmek istiyorum. futbol bir aşktır izlemesi de oynaması da kalbi güm güm attırandır o yüzden böyle değerli bir konudaki çocukça dahi olmayan yaklaşımlarınızı kendinize saklamanız önemle rica olunur.