bugün

aylar sonra bir iş buldum. mutluyum. *
sırf rahat rahat maç ve kupon muhabbeti yapabilmek için erkek adıyla açtığım 2 bin küsür takipçili twitter hesabım var. oh be rahatladım.
istanbulda clock house adlı cafeden bir adet milkshake kaşığı yürüttüm. çok duygusaldım. kimbilir 2 can arkadaşımı başka ne zaman görebilecektim. son günümde oradan bir hatıra olsun istedim. o duygusallıkla yaptım bunu. pişman değilim.
aslında bir yazara ulaşmak için geldim bu sözlüğe.. ama ilginç bir şekilde çok sevdim; ekşi bile bu kadar hitap etmedi bana.
fakat ne kadar yazabilirim bilemiyorum.. keşke hiç kimseyle tanışmasam.. sadece içimi döksem, döksem, döksem..
belki ekşi'deki tanımlarımı bile buraya kaydederim.. bilemedim şimdi.
şu an kafam hafif iyi. gülüyorum ama halim ağlanacak tarzda. beni sevmeyen birini seviyorum. ve bu bakınızı koymazsam ölürüm: (bkz: sarhoşken girilen entryler)
bugün markette portakal seçerken birden sezen aksu'nun "ben sende tutuklu kaldım" şarkısını sesli sesli söylerken buldum kendimi.
nasıl oldu ben de anlamadım beş saniyelik bi' dilimde bütün bakışlar bana döndü.çok utandım.
allahtan sabahın erken saatleriydi de çok kalabalık değildi market.
halim içler acısı valla.

(bkz: nasıl delirdim)
-başım sıkışınca sadece ve sadece anneme yaratıcı yalanlar söyledim.
-keşke demeyi sevmiyorum.
-eksi oy vermekten nefret ediyorum (zaten 100 oydan 2si filan eksi oy oluyor genellikle)
-diş macununu ortadan sıkarım.
yılbaşı için çok ilginç bir planım var. hiç kimsenin aklına gelmeyecek, bende saklı bir plan.
çok ilginç olduğu konusunda da kararlıyım. sahiden bak.
La abla kardeş iki kız var şimdi sözlük tamam mı? Bir de bunların dayıları var sikik herif o da tamam mı?

Bu kızlar facede ne fotoğraf paylaşsa diyelim ki abla kardeş olarak değil de tek bile paylaşsa
sikik dayının yorumu : canlarım çok güzelsiniz çok öpüyorum...
Salak kızların her ikisinin birden istisnasız yorumu: canııım dayııım seviyorum seni çok..

Beni amına çaktıklarım neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ya ne içiyorsunuz ? hayır biliyorum arkadaş evleri arası uzaklık da 10 metre bile yok..!

Veee buna ek olarak en çok hayrete düşüren: Abla-Kardeş'in birlikte olduğu fotoğrafa sikik dayı " Off çantalara bak :DD,canlarım çok güzelsiniz çok öpüyorum..."

Senin gibi dayının taaa amınaçakıyım.

Mal herif yüzünden ben yeğenimin facesine birşey yazamıyorum resimlere felan, hoş daha ufacık o daha ilkokulda da olsun amk onun arkadaşlarından birisi de yazar felan böyle bir platforma.

Söyleyeceklerim bu kadar çaaav.
(#13956035)
dün, uyku sersemi halimle gece kalkıp evdeki tüm güneşlik ve perdeleri açarken ne düşünüyormuşum acaba. uyurgezerlik * falan tamam da bir yere kadar arkadaş resmen naklen yayın yapmışız. gerçi * yayında bir şey yoktu ama benim kafamda bir şeyler ters galiba.
eski erkek arkadaşım bir sözlükte benim nickimle yazıyor ve çok pis ayar oluyorum sözlük.

hayır arkadaş, kullanma benim nickimi. kullanma ki ben de psikopat sapık gibi hergün girip ne yazmış diye bakmayayım. ona kim yazmış diye de bakmayayım.

hem gideceksin şimdi elin karısına kızına mesajlar atacaksın belki benim nickimle, ya da pis pis erkek muhabbeti çevireceksin hemcinslerinle. millet gelecek senin nickaltına (ama benim nickime) abuk subuk şeyler yazacak.

tövbe tanrıma lan.
bugün de aramadı.
aha dedim bugün herhangi bi keşke yaşanmadı. aha dedim gün iyi bitiyor. olmadı ama işte. küçün sorunlarla baş edemeyen bir adamın dramına döndü sonum.

çok mu aptal duruyorum, uzaktan bakınca?

--spoiler--
katranı kaynatsan olur mu şeker?. cinsini siktiğim cinsine çeker.
--spoiler--
klozetin kenarlarına basıp sıçıyorum.
'' kaybedenler kulubu'' ndeki kaan ve mete kaybeden ise benim atlamam icin guzel bir kopru begenmem lazim.
çok dokunaklı bir yazı yazdım, üstüne alınanlar olsun istedim.
asıl hdef kitle okumaya erindiği gibi birkaç dakika sonra biri durum güncellemiş; "içimdeki çocuk namaza durdu" diye.
içindeki çocuğun a.ına koyup engelledim arkadaşı.
pişman mıyım?
hayır.
yakın arkadaşıma ondan hoşlandığımı söylüyecem galiba bu aralar bunu düşünüyorum onu büyük ihtimalle kaybedicem aramız eskisi gibi olmayacak ama mecburum artık ona fazla değer verdiğimi bilmesini istiyorum.
hemen hemen her alkol aldığım gecenin sonunda yatağımda gizlice ağlarım. neden bilmiyorum, duygusal bi insanda değilim.
kendileriyle uzun zamandır görüşmediğim için bana dargın olan bir sürü arkadaşım. şimdi hangi birinin gönlünü alacaksın yahu? neyse ettik bir ayılık, samimiyetimizi tekrar bağlamayı deneyelim.
2 gündür aklıma geldikçe gülme krizine girdiğim "evet tehdit ediyo kardeşim, tehdit kardeşim, çekin kardeşim, çekin kardeşim...tutun kardeşim, tutun kardeşim" cümlesine daha ne kadar gülücem merak ediyorum.
asdfasdbasbadnamasfgf. çatlıycam sanırım.
sevdiğim bir kitaptan ruhsal notlar aldığım bir ajandanın arasından* 15 yıl önce yazdığım bir şiiri buldum. unuttuğum bir şiir ve yazılış tarihi de tam tamına 15 yıl önce. 14-12-1996 saat:00.10. çok esrarengiz.
olum ben bu ali atay'ı böyle diziyle alakasız sadece müzikleri yapan biri olarak biliyordum ki ta ki ali atay başlığına tıklayana kadar.

şaşırdım.
gözlerini kapadın da bakmıyorsun diye ağlamıyor muyum sanıyorsun????
zaman bir kadın zamanı.*