bugün

son 32 saattir seks yapmıyorum ve sıkılmaya başladım.

edit: amk neyini çekemiyosunuz lan? yalan atmıyorum sizin osbir çektiğiniz kadar
seks yapıyorum canlarım benim zorunuza gitti galiba :=)
çok kötü bir insanım.

sabahtan beri ağlamalarına dayanamadığım zühtü hanımı* sakinleştirmek ve uyutmak için türlü şaklabanlıklar yaptım. acaba bir yeri mi ağrıyor diye orasını burasını mıncıklayarak çıkardığı seslere göre tahminler yürüttüm. ama yemin billah onun geceden beri aç olacağı aklıma gelmedi lan. hayır yani, bir insanın baktığı hayvan üzerine bu kadar titrerken yemini tabağına koymayı unutması nedir abi? şimdi koydum mamasını da, sustu. doyunca geçti kuruldu kucağıma. yerim lan ben bunu!
sözlük tam 1(bir) aydır yumurta yemiyorum, yok böyle bir şey.
öğrenciyiz her gün yeriz diyordumda yok, kimse yapmıyor.
şöyle yağda olsaydı, içine birde üçgen peynir...
jazzın guzel bir şey oldugunu yeni keşfettim.
galatasaray maçlarına gitmeyi özledım sözlük. en yakın zamanda gitmek istiyorum.
bir kaç gündür evde kendi kendime karadeniz şivesiyle konuşuyorum.

tamam, normal bir insan için şizofreni belirtisi olan kendi kendine konuşma hali benim için alışılagelmiş bir hareketti. ama karadeniz şivesi nereden çıktı yahu ! ? hayır en fenası da başkalarının* tyler durden gibi karizmatik alter egoları varken benimkinin bildiğin karadeniz uşağı çıkması...
ygs-lys hazırlık aşamasında seneye haftasonları öğlene kadar yatacağım geceye kadar internette takılacağım derdim, gel gör ki okulun daha ilk haftasından çalışmaya başlayan ben haftasonumu evde inekleyerek geçirdim.

suç bende değil ki abuk subuk hazırlanan müfredatta, ben hekim mi olacağım yoksa tekniker falan mı bu biyofizik de neyin nesi?
dün almanya maçından sonra artık nasıl bir ruh halindeysem chatroulette'de bir almana küfür etmek istedim. ilk önce internetten çok sağlam almanca bir küfür buldum. sonra açtım chatroulette'i yattım pusuya. bilen bilir chatroulette abaza kaynadığı için erkek erkeğe rastladığı anda next'e tıklar. ben de bir elim ctrl+v'de gözüm ekrandaki germany yazısında, görür görmez küfürü yapıştırıp enter'a basacağım. tabi çok beklemedim, germany yazısını gördüm ve ctrl+v+enter. ama sonuç hiç de umduğum gibi çıkmadı, daha doğrusu bir sonuç beklemiyordum ama hiç de beklemediğim bir durumla karşılaştım. iki üç tane on onbir yaşlarındaki türk kızı "abi abi türk müsün" diye bana bağırıyorlardı. yeminlen çok utandım lan sözlük, hemen siteyi kapattım. hayır, çok da ağır küfür yazmıştım, şimdi yatıp kalkıp inşallah almanca bilmiyorlardır diye dua ediyorum. pek de umudum da yok ya neyse, en azından çocuklar anlamamıştır belki.
şu günlerde birlikte olduğum hatun hobilerin neler dediğinde sözlükte takılıyorum dedim. onun cevabı hımm dil öğreniyosun boş zamanlarında demek dedi. evet böyle bir kıza bir hafta dayanabildim..
içmediğim halde çantamda bir paket sigara ve bir de çakmak taşıyorum.
bugün seni seviyorum demeyi planlıyordum.uzun uzun yazamayacağım sebeplerden dolayı çok üzgündü diyemedim.o üzüldükçe ben de üzüldüm be sözlük.başka bahara kaldı.*

edit: o bahar geldi *
Itiraf ediyorum sınıf arkadaşlarımdan nefret ediyorum (bkz. Adi çıkarcılar)
evet merve, 3. sınıfta her gün suluğundan suyu içen bendim.
bu sene mezun olup mühendis ünvanı alıcam. (inşallah) ama galiba sadece adım mühendis olacak. çünkü hiç kendimde mühendislik sıfatları göremiyorum.
edit: galiba yalnız değilim.
ben bile sıkıldım kendimden, o kadar sıkıcı, tembel, kültürsüz ve sinir bozucu biriyim ki senin beni istememen gayet doğal ve anlaşılır bir şey. ama keşke hiç görmeyecek olsak birbirimizi hakikaten de.
Düğünüme gün sayarken sevdiğimin susup kalması içimi acıtıyor.
hayatımda hiç sevgilimle mesajladığım için mesaj hakkı yapma ihtiyacı duymadım,
telefonda hiç sevgilimle ve ya arkadaşımlarımla konuşmadığım için kontör alma ihtiyacı duymadım,
en son 8.sınıfta sevgilim oldu,
sevgilim olmamasının başlıca temeli bi boka benzemeyen saçlarımdır, iddiasına varım,
hayatımda hiç doğru dürüst sevgilim de olmadı. en uzun ilişkim 3 yıl sürdü, o da sırasıyla 2, 3 ve 5. sınıflarda, aynı kişiyle,
hayatımda hiç ''biri bana çıkma teklifi etti ne desem acaba'' diyemedim, çıktıklarımla da (toplam 3 kişi, hepsi ilkokuldayken) çocuksu şeyler yaşadım, hatta konuşmadım bile, sözde çıktı sadece,
ayrıca, evet sevgilim olmamasının sıkıntısını çekiyorum

yeter len benim de sevgilim olsun, s.kerim dünyanın izdırabını!
şu dünyada kızılkayalar'da ıslak hamburger yememiş tek insan benim sanırım.
artık yalnızım sözlük.hayatımdaki fazlalıkları attım.aklımı karıştırmasaydı gelmeseydi buralara kadar yine atamazdım uzağımda olanı ama.galiba son bir şansı hakedyo...belkide 1 msj her şeyi çözer..olamaz mı olabilir..
8 dakika sonra buralar hep entry dolucak.
felfelledi.
benim sevdiğim beni beni sevenide ben sevmiyom.
sözlük sayfasına girip en son bir ay önce paylaştığı tüm şarkıları dinliyorum...
aynı zamanda fotolarına bakıyorum en son 2 yıl önce eklemiş.
sözlük çok aşığım. valla bak.