bugün

nefes alamıyorum. 4 gün olmuş, bana 4 ay gibi gelmişti oysa. parkurun tüm zorluğuna rağmen dostluğumuzu koruyamadık.. sen beni terketmeyi seçtin karşına çıkan ilk yokuşta. yeni hayatını bensiz kurmayı seçtin. oysa tam sana en ihtiyacım olduğu anda! hayatından kalarak gitmiştim zaten, sen mutlu ol diye varlığımla yokluğumu bir etmiştim.. ilk adımında beni çıkarmayı seçtin sen. bitti dedin. gidiyorum dedin. sevgili değildik ki, bu biten neydi? dostluk böyle biter miydi? kabullenemedim önce. karşıma geçip söylemelisin bunları dedim. yalvardım hatta. bi kaç güne kadar karşıma geçip söyleyeceksin bunları ve ben dayanabilecek miyim bilmiyorum.. başka türlüsüne inanamazdım, seni karşımda görmeden inanamazdım. şimdi düşünüyorum da beni çıkarabilmeyi düşündüysen zaten ben senin için hiç bi anlam ifade etmemişim ki.. hiç olmamışım ki.. karşına geçip ne diyeceğim. zaten sende bitmişim bunun üstüne ne diyebilirim. beni öldürüp öyle gidiyorsun desem ne fayda zaten göze almışsın herşeyi.. yorgunum, tükendim, bittim..
- 8. nesil yazarım ezik hissediyorum.
bi şarkıyı 19. dinleyişim şu anda. biri modemi kapatsın!
itiraf ediyorum yatalak hasta olan dedem televizyon izlerken elektirikleri kesip elektirikler gitti diyordum ben çizgi film izleyemiyorsam o da o kanalı izleyemezdi eskiden şimdi istediği kanalı açmam için çok geç.
itiraf ediyorum bu entry'yi sadece son entry yazdığım tarihin iki hafta öncesi olduğu için yazıyorum. *
kuzenim sevap nedir, diye sordu. ben de örneklerle anlattım. yani iki kitap koydum ortaya; birincisine iyilikler ikincisine kötülükler yazılacaktı. ve tabii ki yoldan geçen yaşlı teyze,* vs. derken kuzenim bana:

-senin kötülük defterin fazla dolmamıştır, dedi ve ekledi * demi!

ne bileyim sözlük mutlu oldum galiba.
dün gece efkar bastı . ölürsem diye arkamda bırakacağım notu yazdım. not dediğim yaklaşık 5 sayfa . kimsenin bulmayacağı bir yere dosyayı kaydettim.biraz gözümden yaşda geldi. tabi biranın etkisiyle.
dedim kader böyleymiş suçlu hatalı yanlış sebeb olan kimse yoktur diye başladım. ondan bundan . sonra mirasımı yazdım. baya bir rahatlatıyor insanı. dursun bir köşede .

para karı kız am göt iş güç borç dost dert sıkıntı herşey anlamsızlaşıyor.
yine mutsuzum sözlük, bir günde şuraya mutluyum, seviyorum, şöyle iyiyim, böyle güzel bir gün geçirdim yazamadım.

yine hüzünlü, yine yalnız, yine mutsuz, yine kötüyüm be, yine yeni yeniden...
otur otur kıçım battı.
sigara içenlerden nefret ediyordum, çünkü ben içmiyordum. sigara kokusundan tiksiniyordum. şimdide kendimden tiksiniyorum.
Antalya civarın'da balkonun'da yakışıklı atlet,boxer laptop üçlüsüyle oturan birini görürseniz el salllayın.
daha çabuk gitmek için metrobüsten inip taksiye binen salak benim. sonuç mu?* hayatta herşey tecrübeyle sabttir.
bugün internetten çok kişiyi işlettim sözlük. öbür dünyada hesabını nasıl verecem bakalım.
henüz tek başıma yaşayacak kadar olgunlaşmadığımı anladım bugün sözlük. grip oldum ve yurtta yatağıma hapsoldum. annem olsaydı şimdi bana güzeeel bi' yoğurtlu çorba yapar, portakal suyu sıkardı. ben daha bi' ilacı nasıl kullanacağımı bilmiyorken kocaman bir evi nasıl idare edebilirim ki?
mutluluğun tepe noktası ile mutsuzluğun dibini "aynı anda" yaşamak nedir bilir misin sözlük? ben biliyorum...
dostlarını dene ya korkaktır ya yalancı derdi babam denedim çoğu korkak çıktı çoğunu sildim ne komikler
korkaklıklarını söyleyince yalancıda olurlar komedi gibiler ne söyle ne dostluğunu sürdür .
bir arkadaşımla beraber 20 gün kadar önce topkapı'dan metrobüse bindik. ben ilk defa biniyordum.ön kapının dibinde dikiliyoruz, derken 1-2 durak sonra biraz ilerledik ve ben şu cümleyi kurdum: "abi, koltuk varmış bunlarda!!"
evet metrobüsleri koltuksuz zannediyordum o güne kadar.
ben malım.
nick altımdaki son yorumu gördükçe bu nicki aldığım için kendime küfrediyorum.
modlardan birinin kız kardeşiyle 2 haftadır sevişiyoruz.
bir başlığa eksi oy vermeye çalışıp veremeyince kendi başlığım olduğunu anladım.
sevgilim arka sıradakiler adlı diziyi hiçbir bölümünü kaçırmadan takip ediyor.
özler miyim bilmiyorum ama bir kere git dedim.

ola ki özlersem, sarılır kendime ağlarım madem.
seviyorum onu sözlük. gördüğüm ilk günden beri. hatta şu an feridun düzağaç - çok aşık dinliyorum. ufaktan konuşmaya başladım daha sonra sosy ama söyleyal paylaşım adresini aldım ve ekledim, akabinde kabul etti. benim laf atmam öncülüğünde konuştuk dün gece. bugun de konuşmak istiyorum, hep konuşmak istiyorum, bütün aşk şarkıları onun olsun istiyorum. ama eski sevgilimle facede konulunca mutlu oluyorum demesine dayanamıyorum ulaaaaaaaaannn. itiraf ediyorum; köpek gibi seviyorum. ama söyleyemem. demezler mi adama 15 gündür tanıyosun beni nasıl aşık oldun? oldum lan oldum aşığııııımm. biraz inci jargonuyla yazmış olabilirim ama; her şey aşkttan. duy beni s***!!
iliklerime kadar yalnızım.