bugün

ben bir salağım. herkeşler duysuuuuun!
akşam eve doğru yürürken bi elemanla sevgilisinin yanında geçiyodum normal olarak diyaloğu duydum muhabbet elemanın eski çıktığı hatunlarla ilgiliydi.

hatun kişi elemana:sen daha önce hep aptal kızlarla çıkmışsın. dedi
o anda dönüp 'sanki sen einsteinsın mk' demeyi çok istedim sözlük.
o kadar yalnız ki adeta yaşamıyor. ama ben yaşayan bir insanım. paylaşırım, sevdiklerimi önemserim, özlerim, yazarım, kaydederim. ama o hala hayaline koşuyor, hiç bir şekilde ilişkilendirmiyor kimseyi kendisiyle. sıcağı sevmiyor, biraz yaklaşınca inanır mısınız vücut ısımdan bile korkuyor, gözlerini kaçırıyor. yarın bulusacagız, hemde cok dandik bir sokak basında, 5 dk. konusacagız ve o hiçbir şey olmamış gibi evine dönecek biliyorum. ne değişik bir kafa lan, beni zınk diye yere seriyor. saçından tutup bak ulan dünya böyle mi diye bağırasım geliyor. hayatımda her şey o kadar da normal gitmiyor ama onun bu duruşu beni ayrı bir tribe sokuyor. uan manyak mıyım neyim, ne diye uğrasıyorum falan diyorum bazen ama hiçbir kusuru, zararı bana dokunmuyor. öyle manyaklaştım işte. atacağı köşeyi bildiğim halde sanki bilerek ters köşeye yatıyorum arkadaş. kafam ayrı bedenim ayrı yere düşüyor. ama bilmiyor ki inatçı kişinin en önde gideniyim. hani bıraksalar, kanıma cidden bir şey dokunsa biraz önemsesem tek başıma isyan cıkarırım, yakarım yıkarım... dur bakalım.
football manager de yine hile yaptım sözlük çok pişmanım. büyük bir hevesle hile yapmıcam ulan alıcam şampıyonlar ligini cimboma diyorum yeni oyunu kuruyorum çok değil yarım saat sonra küçük maddi yardımlar başlıyor e bundan bişi olmaz diyip bi kaç maçta satın alıyorum oda yetmio save yapıp tekrar giriyorum kaybettiğim maçları hatta futbolcum sakatlandığında bile maçı yeniden oynuyorum hayatta en iradesiz olduğum an fm de galatasaray ın başında olduğum an sözlük napsak bilemedim.
kendimden korkuyorum sözlük. bir gün esip her şeyimi bırakımı bir yerlere gitmekten çok korkuyorum. çünkü defolup gitmek istiyorum.
antalya'da kamp yaptığımız otelde kız boks milli takımıyla birlikte kalıyoruz.
yemin ediyorum bizden yakışıklı çoğu.
itiraf ediyorum ki sözlük, bir bayan olarak bi' çantaya 400 lira (aklıma ilk o sayı geldi niyeyse, yoksa az bile) veren bayanları anlamaya* hormonlarım yetmiyor.
- evet ramazan ayındayız ve ben sarhoşum. allah affetsin.
"titanic bir kürt gemisi olsaydı olabilecekler " başlığındaki nerdeyse her entryi artı oyladım. Kendimi çok faşist hissediyorum. Mutluyum.
(bkz: titanic bir kürt gemisi olsaydı olabilecekler)
sevgili sözlük bir kaç gece önce sevgilimleydik, hayvan gibi seviştik. bu kız çok fena ya napıcam ben bununla ayhh * *******
sözlük lan herkes kafayı yemiş, okuyorum itirafları, hepsininki bir ayrı komik, hepsininki ayrı delice. her eve bir doktor lazım sözlük.
o değil ben vurdum pişmanım.
iyi değilim bugün;
aklım kardeşimde...

insan neden kıymeti hep böyle zamanlarda anlar ki?
kızıyorum kendime.
seni çok seviyorum kıymetli bebeğim...
itiraf ediyorum ben küçükken cips çalardım.yemek için değil.içindeki tasoyu alır kaçardım.
sözlük çok büyük bir iddiaya girdim ben. 3 gün içinde twitter'da kim daha fazla followlanırsa ,diğeri ona ps3 alacak.Ben de sözlüğe güvendim ve twiti olan herkese tek tek mesaj attım. haydi göster kardeşliğini sözlük.

http://twitter.com/#!/bahattinuslusoy
okul bahçesinde yaşayan kedilerin canını yakan, onları görünce aslan görmüş gibi çığlık atan, kadın - erkek her türlü kımıl zararlısını çuvala koyup suya atmak istiyorum.
sonunda ruh öküzümü buldum yaaaaa. *
hiçbir ölüme gerçekten inanıp da adam gibi üzülemiyorum sözlük. bildiğin zorluyorum kendimi üzülebilmek için.
Yüzükoyun kelimesinin nerden geldiğini dün kavrayabildim. Ben hep yüzü koyun gibi insanların yattığı poziyon olarak düşünüp geçiştirirdim. Geçenlerde annemle konuşurken 'anne ben hep yüzükoyun yatıyorum ama yüzüm hiç de koyun değil nerden geliyo bu kelime' dedim 'hay gerizekalı kızım azcık düşün bulursun' dedi. anladığım kadarıyla yüzü yatağa/yastığa koymakla ilgili bi mesele..
Telefonda en sevdiğim arkadaşlarımdan biriyle konuşurken ısmarladığım suyu getiren gorilimsi sucu'ya parayı verdikten sonra öptüm şekerparem görüşrüz demek akabinde buharlaşmak istemek itiraf mı sözlükten sarkıp ben salağım diye bağırmak.
sayıları 11 ile çarpmanın kısa yolu var sözlük ve ben ders çalışırken bunu farkettiğimde ilk benim bulduğmu ve sadece benim yapabildiğimi düşünüyordum. fakat sonra böyle bir şeyin zaten olduğunu öğrenince çok kötü oldum szölük.
atama klavuzunu boş yayınlayan meb'e kusmak istiyorum.
başka kimseyle olmadığı kadar derdim oldu kendimle.
hala numarasını ezbere bildiğim fakat kokusunu çoktan unuttuğum, karşıma çıksa sövmek istediğim ama rüyalarıma girecek kadar özlediğim biri var...
şu an gelip seni çok özledim gerizekalı dese ben de seni çok özledim salak der, ahtapot moda geçip kollarım arasına alırım. bu işler böyle!...