bugün

simdi buraya yazarsam itiraf etmis olucagim ve basligin bir anlami kalmayacak. o yüzden en iyisi yine icinde tutmak.
itiraf edemediklerinizi buraya yazarsaniz(itiraf ederseniz) itiraf edememenin ne anlami kalir lan?
iş yerimde bi adam vardı. herkes onu idare ediyordu. he hı deyip geçiştiriyorlardı. herkes ciddi çalışıyordu bi bu işyerinin delisi gibi davranıyordu. işte o adamın 1 hafta sonra oranın sahibi olduğunu öğrendim. ben hala inanmıyorum. ama gerçekten öyleymiş.
Tv8 de oryantal var seksi evet.
Edemiyorum işte.
eee... yok bir şey.
Yok canım öyle değildir.
sözlük dinle beni. içinde bulunduğum şartların beni yönlendirdiği yollara girmekten çok sıkıldım. bir anda değil yaşamın her dakikasında her saniyesinde gelen işi gücü bırak hedefine koş isteğinden yoruldum. çok sıkıldım. beni fişekleyecek tek bir kıvılcım gerek, ya salın ateşi üstüme ya da alın beni burdan.
pis yedili izlemenin verdiği tadı hiçbir şey, hiç kimse veremiyor. ve bunu hiç kimseye söyleyemiyorum.
Aşksızlık beni çok mutsuz ediyor. Aşk acısı bile bu durumdan iyi. Aşkın hissettirdikleri güzelse.
sana o notları yazan bendim çünkü ne yakışıklıyım ne de itibarım var sadece bu yoldan beni dinleyeceğini düşündüm ve seni çok seviyorum.
Ve buraya yazarak itiraf etmedikleri(!)

He mi?*

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
Ne kadar paradoks bir baslik. Ne yazsan elinde kaliyor.
Ben itiraf edemiyorum. Cok acayip.
Akrepten korkuyorum. Valla baya baya fotoğrafını veya belgeselini izlesem bile sanki içimdeymis gibi hissediyorum. Bak gene geliyor huylanmalar.
https://youtu.be/N3BNksBOlCQ
Her izleyişimde suna deliler gibi güluyorum. Geri zekali miyim acaba?
Memesiz kendimi çok çaresiz ve yalnız hissediyorum..

Lanet olsun dostum bunu yıllarca saklayacaktım oysa ki..
bir gün trenle giderken.. ı ıh ! edemiyeceğim yine.
ne kadar şanslı olduğunuz konusunda bir itirafta bulunmak istiyorum. ben bile her saniye kendi sesimi duyduğum halde böyle ara ara bir titreme yaşıyorum, sizler sürekli çevrenizdeki çirkin seslerden kirlenmiş kulaklarınızla benim şarkı söylediğim ses kayıtlarını dinliyorsunuz ya, yaşadığınız orgazmı çok kıskanıyorum.

oh be söyledim rahatladım.
Aslında uyumam lazim. Daha doğrusu birine soz verdim uyuycam diye. Ve o sabah altida kalkicak bende ona eşlik edecektim uyuyabilseydim.
Ben burada da edemem. Korkarım. Bi tanıdık görür bi şey olur. Riske girmeyelim şimdi. Gerçi itiraf edecek bi şey bulamadım ama olsa da burada etmezdim zaten.
seni çok sevdim, ama sen beni anlayamadın.
bu itiraf edilemeyen şeyler genelde göğüs boşluğuna eklenmiş ağırlıklar gibi birine anlatılamayan şeylerle birleşip insanı aşağı çekiyor sanki. böyle garip ibnemsi şeyler azizim, insan hayret ediyor.
Sözlük yazarlarının itirafları başlığına yazamadığım şeylerdir.
Şu an çok sinirliyim aslında birine. Hem yorgunum saatin 1 inde, hem de çok sinirliyim.
K o r k u ii den hoşlanıyorum ey sözlük.
Buraya yazıldığında itiraf etmiş olacaklardır, o zaman buraya değilde itiraflar başlığına yazılması gerekir.