bugün

anlatılmaması gereken tecrübelerdir. zira canınızdan çok sevdiğiniz sevgilinizle yaşadığınız özel anları herkese yayabilecek kadar ilginç bir tipseniz, anlatın dinleyen olur elbet.
(bkz: kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu)
yavaş yavaş kayganlaştıgını hissediyordum. gidip geldikçe daha fazla kayganlaştı. ama sonra bir yanma hissi oluştu.

o gün bugündür arap sabunu kullanmıyorum.
sözlükte bir kerhane muhabbeti eksikti dedirten saçma ötesi başlık. özel diye bişey var yahu...
(bkz: adam lezbiyen beyler)*
liseli delikanlı babasının yanına gitmiş ve,
-baba bugün ilk defa seks yaptım. ( baba sevinir)
+gel yanıma otur da anlat bakalım nasıl oldu?
-oturamıyorum baba, kıçım çok acıyor.
(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: sözlük formatı sikilerek yapılan eylem)
lise birinci sınıfta 1996 yılında sınıfta vurdum kırbacı.
5 Yaşındaydım komşu kızı x 6 Yaşında gel dedi doktorculuk oynayalım olur dedim başladık muayeneye,
çekti sündürdü (kalbimi) ah ulan şimdi yakalasam onu varya...
(bkz: kamyonu devirmek)
17 yaşındayken erkek arkadasıma film izle..
tamam lan yalan atmıyacam , erkeğim bende *
15 yaşımın ortalarında, erkek arkadaşımdan yeni ayrılmışlığın verdiği sarhoş edici etki ile gerçekleşmişti.
ya da o sarhoşluğun üstüne, babamın bıraktığı viskinin etkisinin de eklenmesiyle.
hatırladığım kadarıyla bir ağustos ayıydı. her zamanki gibi yazlık evimizdeydik. annem ve babam işiyle ilgili bir fuara katılmak için evde değillerdi.

ben de helak olmuş durumdaydım. tüm ergenliğimle viskiye sarılmıştım. yanımda da en yakın arkadaşım dediğim bir oğlan vardı. akşam olmuş viskiyi içiyorduk. ben ağlıyordum arada, sonra unutup devam ediyordum. alkole dayanıklığım yalnızca kusmamak ve unutmamak üzerine kurulu. yaptığım her şeyi bilinçli yapıyor olsam da, sanki yapmamı başkası emrediyormuş gibi başka bir insan olurdum.

zaten dayanıksız bedenlerimiz viskiyle kısa sürede hepten güçsüz kaldı. beynimin içindeki şeytan farklı şeyler fısıldadı. ona yaklaştım öpüştük. daha önce de erkek arkadaşıma yapmış olduğum oral seksi tekrarladım, öğürdüm bu sefer. ancak o durmadı, ben de durmak istemedim ve salondaki kanepenin üstünde bırakıverdim basit bir etten duvarı.
angela merkel'le olandır. pişman olunandır.
(bkz: bir el mevzide)
para verip, büyük ve geniş bir yolda öylece gidip geliyordum. hayatımın ilkleri bu yüzden hep hüsranla başlamıştır.

(bkz: kadın önce yaşlanır ama erkek daha önce ölür)
Çok güzel gözleri vardı çağırdı beni yanına gittim suratına baktım önce sonra beni soymaya başladı aniden yatakta buldum kendimi. Nefesi her yerimi ısıttı hadi gelmeyecek misin dedi Sonra bir zil sesi duydum baktım yüzüne anlamayan gözlerle kayboldu o anda. meğer çalan saatmiş annem uyandırdı hadi okula geç kalacaksın dedi
mahremiyeti ortaya dökmenin hayasızlıktan başka birşey olmadığını bildiğim için paylşmıycağım deneyimimdir.
(bkz: yok artık lebron james)
ali samiyle ilgili olana hiç girmiyorum zaten.
evcilik oynuyoduk. sonra oldu işte
sözlük yazarlarının ilk seks deneyimleridir.

(bkz: bir baktım ki yalovadayız)
çoğu yazarın bakınız kullanarak hayıfladığı, açılması gereksiz bi konu başlığının adı.
her yazar için önemli olan anlardan biridir. mesela ben buram buram rutubet kokan ve camından içeri güneş uğramamış bir evde sevişmiştim.***
ömrün sonuna kadar unutulmayacak olan sevişmedir. zira ilk olan hiç bir şey unutulamaz.
tatlı değil acı bir hatıradır.
(bkz: sözlük yazarlarının ilk seks tecrübeleri)
Ilk seks tecrubem 12 yasinda tuvalette sabunlarla oynarken olmustu. Kesfetmistim daha dogrusu.