bugün

(bkz: motorola m3788) yaşımız iyice çıktı ortaya.
Siemens c55.
Nokia lumia 720.
(bkz: nokia 5110)
nokia 3510i.
(bkz: Nokia 6300) metal kasa olması dolayısıyla 9. kattan düşüp sapa sağlam kalan efsane.
kameralı, ucuz, mp3 destekli...... tabiki samsung e250
anamın terliği kadardı ve de anteni vardı.
Ericsson 628.
sony ericsson t630.. Hey gidi günler.. Ucuna ekstra bir alet ile kamera takılırdı..
otuz üç 10.
görsel
Yeni bulduğum telefonlarımdır.

Neden durdurdum bu zamana kadar halen. bilemiyorum Altan bilemiyorum
Ey gidi e250...
Motorola dual band ,
kendi kadar anteni vardı 4 tane kalem pille bile çalışıyordu tek özelliği heryerde çekmesiydi birde çok sağlamdı tam bir hafta uğraştım içini açmak için .
Motoroladır.
nokia 3310.
Nokia 6230i'dir efendim. Çıktığı dönemde çığır açmıştır. Bir statü göstergesidir. Sonrasında Samsung D500'e geçmiştim. O da iyiydi ama bugüne bugün bir Nokia savunucusu olarak, iphone'ların bile Nokia'dan kötü olduğunu düşünmekteyim. Saygılar.
Nokia 2100 mi neydi plastik tuslu. Sonra da kenarlarindan ışıklar sacan bi nokia ya terfi ettim. Sonrasinda da nokia n73 ü vardı babamın ona el koydum sonrasinda da samsung starımı alıp yoluma baktim
nokia 2300.
Samsung J700dür.
Nokia 6600. O telefonun resmini gördüğümde mp4.gamze özçelik yazısı beliriyor gözümün önünde.
ericsson.
Nokia 6230i ne sağlam telefondu be yurtta yerden yere vurmuştuk halâ çalışıyordu.
siemens c45.
Samsung e 250. Ne sartlarda aldirmistim simdi ise elime verseler oturur aglarim.