bugün

Elektrikli süpürgenin sesi uykumu getiriyor. Normalde geceleri belki saatlerce uyuyamam. Ama o süpürge çalışsın, o zaman başka. En fazla 5 dk.
yaşlı falan değilim, herhangi bir evcil hayvanım yok, etrafımda çok sayıda arkadaşım var yani yalnız falan değilim, işsiz de değilim fakat gel gelelim reiki biliyorum. işte bu enteresan.
titizlik hastası falan değilimdir ama birinin yaptığı yemeği yemem için o mutfağı görmeliğim arkadaş.
kahvalti yapmadığım gün hiç yemek yiyemiyorun.
sözlüğe her girdiğimde küfür ederim.
rakıyı sek içerim, yanımdaki su kattığı halde sarhoş olur ben de bişey yok lan.
*52 saat uyumayıp ardından 24 saat uyumak gibi bir alışkanlık sahibiyim,

*ilk kez tanıştığım bir kızın yüzüne bakamıyorum nedense sonradan hatırladığımızda çok gülüyoruz ama geçmedi bir türlü.

*misafir çocuğu seviyorum ben ya buna kimse inanmıyor fakat ben seviyorum yani odama geliyor benle pes fifa falan atıyor ne bileyim. (galiba ben safım)

*havuzda yüzemiyorum 3 ayrı stilde yüzerim normalde...
7 klasik sınavı bir tane bile uç biteremeden bitirmek.
walking dead'teki zombileri görünce erekte oluyorum.

şaka lan şaka. malım ben. boşverin.
1 hafta yemek yemeden yaşayabiliyorum.
asla tek kadınla yetinemiyorum. farkındayım aşk sevgi vs vs vs diyenleriniz olacaktır ama insan aşık olduğu kadınlada bi yere kadar cinsellik yaşayabiliyor. gördüğüm her güzel kadın benim olsun istiyorum. abazalık değil bu. sahip olma isteği.
diş takıntısı, konuşurken insanın dişlerine bakması istem dışı otomatik oluyor, sonrasında bakış açımı etkiliyor.. hissedebiliyorum birde, kötü bir şeyler olmadan önce içime doğuyor sanki.
Ayak parmağımı yalayabiliyordum bir zamanlar.
*arkadaş ortamında iyi geyik yapmak.

*çok iyi pes oynamak. (özellik mi pek bilmiyorum ama)

*bi de elektro gitar çalıyorum.( bu da bi özellik mi bilmiyorum, sonuçta bi grupta falan çalmıyorum daha ama olsun böylesi de çok güzel)
dombra çalıyorum, hömey yapıyorum.

hiçbişey anlamadınız, di mi? ah, ah..
hayal gücüm çok geniştir. kimsenin aklına gelemceyecek şeyleri düşünüp, kurgulayabilirim.
Sinirliyken tatlı yapıp ölümüne yerim.
vajina denince yüzüm kızarıyor.
tarihin gördüğü en azıllı cenabetim amk. bu ne şanssızlık bu ne cünüplük arkadaş ardı arkası gelmiyor resmen.
deterjan yerim.
hiç bir özelliğim olmaması olabilir.
bakkaldan gazete alırım.
iddaa kuponumda üst dediğim bir maçın her zaman alt bitmesi doğuştan özelliğimdir.
Sinirlenince kendi saçımı başımı yolarım.Bir insanı döverken hep kıçına vururumki zarar görmesin.
-tatildeyken asla denize girmem.
-aynı gün 1800 sayfa kitap okuyabilirim.
-keyfim yerindeyse çok güzel yazılar yazabiliyorum.
-Misafir çocuklarını çok severim hele meraklıysa bi sürü şey anlatırım.
-kitap okurken top atılsa duymuyorum.
-film izlerken hep hataları arıyorum o yüzden hiç bi filmi ilk izlediğimde anlamadım.