bugün

Maasın bı kere bıle zamanında yatması.
içinde fesat taşıyan her insan evladının alnından boynuz çıkmasını hayal ediyorum, adam olan olmayan belli olsun.
akşam evime gittiğimde beni karşılayan bir çift gülen göz.
para olmadan hayallerin gerçekleşemeyeceğini bilen bir yazar olarak çok paraya sahip olmak.
hugh jackman ile evlensem, robert downey jr ile balayına gitsem... ama hayatımın geri kalanını hugh jackman ile geçirsem... pompişten pompişe koşsak, boy boy çocuk yapsak.. ve hayatımızın sonuna kadar mutlu yaşasak...

(bkz: beyin bedava)
hawaii'de, salon döşemesi cam olan ve altından denizi gören, içinde bıcır bıcır çocukların dolaştığı, kocaman, gösterişeli, yükse tavanlı,,,,,,,,, bla bla bla.

yok öyle bi şey. çok saçma bu hayaller.

istanbul'da çok azıcık deniz manzaralı, 2+1, bi odası stüdio bir odası kütüphane olan, büyük bir terası olan, ve buzdolabından içkisi eksik olmayan, küçük, paspal, komşusuz bi evde yaşamak. bi tane de coolundan, ateşli bi şekilde kavga edip hemen ardından ateşli bi şekilde barışan erkek arkadaş, en saçmasından arkadaş grubu.. işte hayat..
üniversitede hiç bir sorunun olmadığı, öğrencilerin sürekli mutlu olduğu bir kampüs hayal ediyorum.
(bkz: i have a dream)
ölümümden sonra bile unutulmamak. ashton kutcherla evlenedebiliriz :D
sevdiğim kişiden ayrı kalarak ölmek yerine birlikte ölmek. trafik kazası, uçak kazası, meteor düşmesi olabilir.
benim bir hayalim yok; ama olabilir de.
kısa vadede tek bir hayal; dört yıllık bir üniversite.
edit: mission success !
istediğim zamanlarda, hayatı sadece bir saat geriye almak.
Chanel markasına bağlı tasarımdan sorumlu iç mimarı olmak. L. vuitton' Da OLABiLiR.
peşinden koşan değil peşinden koşulan olmak.
vazgeçemeyen değil de vazgeçilemeyen olmak.
hakkımda ne düşündüğünü duymak istiyorum. rüyalarımda sana söylediklerimi gerçekten söylemek istiyorum. bunları sende iste istiyorum.
bu akşam oynadığım süper lotoya 6 çıkması.
morganize işlerin karmasının + olmasını istiyorum. o gün gelecek inşallah.
24 saat bir fiil hiçbir şey düşünmeden kaygısız ve tasasız uyumak istiyorum.
irlanda da kırda bayırda yaşamak istiyorum sözlük. viski sigara sessizlik trilogy sinde ölmek istiyorum.
bir porsche alıp onu ferrariyle değiştirip sonra da o ferrariyi satıp bilge olmak istiyorum. ama önce porsche.
güneş sistemimizdeki gezegenlerden birine gitmek yeterli şimdilik.mars'a ilk ayak basan kişi olmak çok güzel olurdu, ya da son bir kez sıkı sıkı sarılmak.
norveç olur, finlandiya olur tatile gitmek istiyorum. kuzey avrupa olacak ama sözlük. son model bir tekneyle okyanus a açılmak istiyorum. makinalı oltamın ucuna yemi takıp orkinos avlamak. bir yandan da votka mı yudumlamak. uzaklarda çırpınan balığı yavaş yavaş çekmek istiyorum. güneş batarken teknenin ufaktan sallanması ve ateşi başına vuran finli bir güzel.
biliyorum bunun için kuzey avrupaya gitmeye gerek yok. ama amaç orkinos avlamak, tekne fantezisi değil.
ırak gibi ben de evimin önünü benzinle sulamak istiyorum. o kadar ucuz olsun yani, su'dan bile!
Gitar virtüözü olmak.
Elimde g3 sIrtImda canta daglarda hainlerle carpIsmak istiyorum.