bugün

Bi karavan ve bir kadın ile dünyayı gezmek galiba çok hollywood filmi o liyim.
mutluluk. en basitinden.
Emre isallah bana yaptiginin on kati kadar aci cekersin hemde gozumun onunde.
kpss den 90 puan. geriye kalan hayalleri ben gerçekleştiririm.
Çok değil be şöyle istediğim mesleğin sahibi olup sevdiğim kişiyle evlenip mutlu mesut bir hayat sürmek.
Fazlasında gözüm yok valla bak çok mu şey istiyorum ya.
Şu hayatta istediğim bir şey olsun be, bir şey...
istediğim kuruma girip istanbul da mutlu yaşamak.
nefes alabilmek. rahatça, daha içten, daha genç. daha derin olarak.

edit: (bkz: evli mutlu çocuklu)
hayalleriniz bu kadar mı lan.
sağlık.
karnımı doyuracak kadar param yanımda da ailem olsun yeter. yemişim villasını parasını pulunu.
Kendime ait minik ev. Her sabah çayımı yudumlayabileceğim minik balkonu olan, çeşit çeşit bitkiler yetiştirebileceğim minik bahçesi olan, içinde sevimli minik bir köpeği olan, arkadaşlarla masa kurup minik minik içip sızabileceğim, sevdiğim adamı içinde bulabileceğim, sadece benim minik kurallarımın geçtiği minik bir evdir tek hayalim.
fizik profesörü olup o lanet olası elektronların neden yavşakça davrandığını açıklayacağım. hayalimin bu olduğuna karar verdim şuan.
Yetimhanede büyüyen tüm çocuklara devlet tarafından iyi bir eğitim verildikten sonra ilgi alanları ve yeteneklerine göre asker, polis, devlet memuru, devlet tiyatrosu gibi işlere yerleştirip iş garantisi verilmesini sağlamak.

hayata yenik başlayan bu çocuklara her alanda öncelik verilmesinin önünü açmak.

bunun sağlanması için başbakan olmak bile yetmeyebilir tabi.
azcık aşım dertsiz başım olsun az param olsun işim kolay olsun yeter.
motosikletim olsun istiyorum, hem de deli gibi.

tüm aile bireyleri karşı, eşim ayrılmakla bile tehdit etti. sebebi bazı akrabaların ciddi motor kazası geçirmesi, bazılarının rahmetli olması.

haksız değiller, tırsmıyor değilim ama işte motor abi. sons of anarchy falan, özeniyor insan.

(bkz: regal raptor)
Gülhan'in galaksi rehberi tadında bir tv programı yapabilmek. Hem dunyayı gezmece hem masrafları kanala kitlemece hem üstüne maaş almaca hem de ünlü olmaca. Vallahi super iş.
istisnasız bütün herkesin birbirine saygıyla yaklaştığı bir dünyada yaşamak..*
bir ormanın içinde tek başıma bir gölün kenarında yaşamak, ülke de belli zaten. insanların olmadığı onlardan kurtulduğum duyacağım tek sesin doğanın melodilerinin olacağı bir yerde yaşamak istiyorum bunun için yaşıyorum.
(bkz: bir sözlük kızının memelerini emmek)
bir hayalim de olur da ölmezsem yaşarsam biraz uzun zaman o istediğim yerde istediğim evin içine dolduracağım çoğu klasik müzik aletini ve başka bir iki tane müzik aletini bir de bir resim alanı. bu ikisi hakkında dersleri de alıp güzel bir iş yapacağım.
Akepeli olmak.
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
sözlük'te 20 kızla aynı anda sevişip entry girmek.
10 kontenjan eksiğimiz kaldı.
annemin hayır duasını almak. sadece bu.
eşimle birlikte Prag,kudüs,mekke,viyana,bosna hersek,budapeşte,floransa,paris,venedike gidip aşk yaşamayı istiyorum.
çikolata havuzunda kelebekleme yüzmek.
uçmak ya. ama kanatsız, araçsız.
güncel Önemli Başlıklar