bugün

Geleceği hakkinda hic bir hayali olmayan yazarın başkalarının hayallerini merak edip açtığı başlıktır.
Bi sürü para, gerisi boş.
hangi gelecek, gelecek mı kaldı..
sonsuz sigara kahve ve kitaplar fakat hayallerle yaşıyanı gerçekler siker.
itü makineyi kazanmak . ilk iki sene aileye yardım . Geri kalan zamandada gezecem mk .
Sağlıklı bir yaşam. Zira bir diş ağrısı bile insanı canından bezdirebiliyor.
Dinen acılar ile üniversiteden mezun olmak.
https://www.facebook.com/...e/videos/865741200205713/

şundan ibaret *
https://www.facebook.com/.../videos/1178783488806961/
hayırlısı olsun hayalleridir .
Tek kelime ile "atanmak".
Akşama kadar karılarla fiskos yapıp, kocamın işten gelme vaktinde yemek yapma telaşına düşen o kadın olmak istıyorum.
Arabayi daha kolay parketmek.
ölmek. kavuşulmayacak hayalden banane. en güzeli bu. kavuşacağım kesin ama hayallerin en makbulü en geç ulaşılanıdır. kıymetini iyi anlarız hayatın, fena mı?
en önemlisi atanmak. sonra güzel bir ev,ailem yanımda belki sevdigim bir adam olur bilmiyorum orası soru isareti.
Şu okul bir bitsin de gerisini hallederizdir.
Rus vatandaşı olmak.
idari hakimlik.
bir patlamada ölmemiş, sevdiklerimi kaybetmemiş, yaşıyor olmak.
yok öyle bişey.
Her yerde huzur olsun artık, başka bir hayalim yok.
Sahil de ev istiyorum yeter bana.
istanbul'da * bir evimin olması. evin bir yerine alt kata açılan bir kapı yaptıracağım. alt katıma da zhenayı yerleştireceğim. bir kapı olacak. hiç kilitli olmasa da kapalı duracak. kedimin aşağı düşmesini istemem şahsen. kaplumbağa da olabilir.

sevmediğimiz biri geldiğinde hop öbür tarafa kaçacağız. üst katta istediğimiz gibi hoplayıp zıplayabiliriz. kuvvetle ihtimal bir okul ve bir galeri olacak yakınında. otomatik vites bir araba. çalışacağız. belki de hayalin en güzel yeri bu. çalışacağız. birilerine hesap vermeden kendi kahkahalarımızı atabileceğiz.

hiç bilmezdim bundan 8 yıl önce böyle bir hayalim olacağını. öylesine uzak gelirdi ki onunla tekrar karşılaşabileceğim, arkadaş olacağım, yetmeyip kız kardeşi olacağım. hiç inanmazdım 8 yıl önce biri bana bunları söylese. küfrederdim birde üzerine 'dalga geçiyor benimle' diye. o bana tanrının aldığına karşı verdiği en güzel hediye.
Yalnızlığım artık mücbir hale geldi. Huzurevini garantilediğime göre kız çocuğu hayali sizlere ömür. Millete olmasını istediğimiz katkının hemen hemen profesyonel olan kısmını tükettikleri için geriye kaldı bireysel çabalar karınca gibi. Hop hadi bu da iptal. Bu yaşa kadar evlenmeyen ve az buçuk sosyal olan kadınlara da genelde açık kapı gözüyle bakıldığı için o kutsi sevmeler falan da hayal. Bildiğin gün tüketiyorum.
cuma günleri istiklal marşı çalınırken sokakta hazırolda durmak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar