bugün

2.5 liraya aldığım t-shirt üm.
o kadar dayanıklı ki bir buçuk yaşında neredeyse.
onu seviyorum. mutluluğumuz daim olsun.

edit: hala birlikteyiz.
Yazarların en çok sevdiği elbiselerdir.
Özelikle black mamba tişörtü.
tüm gömleklerim.
Yeşil eşorfmanım. Size göre normal bir kıyafet olabilir ama içinde en çok rahat ettiğim ve bana en çok yakışan kıyafet.
Hakim yaka gömleklerimin tamamıdır.
Sipariş ettim kargoyla gelmesini bekliyorum.

görsel
budur. ama ne renk olduğunu çözemediğim için neyle kombin yapacağımı henüz bilmiyorum. bilmiyorum sizinlamıyım.

görsel
Elbiseyi bulduk da favorisi kaldı.
Manken gibi kızları görmemize sebep olmuş elbiselerdir.
(bkz: koşun beyler kapışma var)

Devam edin kızlar elimiz sikimizde izliyoruz.
http://galeri.uludagsozlu...favori-elbiseleri-750207/
Takım elbisedir.
Giymeyi mi seviyorsun giyilmesini mi seviyorsun önce bunun adını koymak lazım aksi halde erkek merkek herkes birbirine asılacak mazallah.
Ya sevişirsem slip donlarımdır.
Favori olup da zaten 1 tane olan elbisedir. Favorisi de o hepsi de o. Hic de giymedim. Bi hevesle aldik duruyo oyle dipte kosede.
Gerçek özgüven böyle bir şey değildir arkadaşlar.

(bkz: başkası adına utanmak)
insan favorisinde bari zevksiz olduğunu belli etmez. sanırsın daha liseye yeni geçmiş. bizimle deyılsın.
düz siyah v yaka.
siyah kot pantül.
basket oynamaya giderken giydiğim, tele takılıp yırtılan tişörtüm. annemin tüm "toz bezi yapayım" ısrarlarına rağmen evdeyken hala giyiyorum.
renkli taytlarım
çünkü yakıştırıyorum kendime vazgeçemem.
Kot pantolonlarimdan biri. Ve kirmizi montum.
lacivert ceket. takım elbise ceketi gibi değil tabi, ceketlik ile montluk arasında kalmış, tam karar verememiş değişik bişey. giymekten renk menk kalmadı kendisinde, ama yaz kış demeden karlı havalardan, %40 derecelere varan sıcaklara kadar, vazgeçemiyorum kendisinden efenim.

edit: derecenin önüne yüzde koyan kafamı sikiym.
ama üşeniyom düzeltmeye, kalsın şimdilik.
şu an üzerimdeki kıyafet. mavi renkli kırmızı detayları olan nike ayakkabı ‚ mavi keten pantolon ve yine mavi detayları olan kırmızı t-shirt. iyi bi kombin yakaladim sanirim.
daltaşak oturmak. yazın daldaşak oturarak rakı içmek. klimayı taşaklara tutarak havalandırmak, gün ışığına çıkarmak. allahım özledim. maşallah.