bugün

yazarların evlenmek istedikleri kadın tipleridirler.
(bkz: yok öyle bi kovboy)
(bkz: sedan)
sokakta hanfendi, mutfakta aşçı, yatakta .....
benim boylarımda *, esmer, sarışın fark etmez. salak salak insanın yüzüne bakmayacak, her sorduğum soruya hee demeyecek. kendi duygularını paylaşabilen, çok konuşmayan *, kısaca benim gibi olan birisi aranıyor.

oltamı attım bekliyorum.
Sevişken ama herkesle sevişmeyen, konuşkan ama sürekli konuşmayan, duygusal ama pembe bulutların üstünde uÇmayan, zayıf ama ele gelen.
çok konuşmasın, ev işlerinde tembel olmasın, hamarat olsun. her şeyden önce de huyu güzel olsun.
mutfakta hanımefendi, salonda misafirperver, yatakta panter gibi.
1.70 boylarında , güler yüzlü asyalı kadın. uuuu beybi.
nazik yeri geldiğinde alttan alan narin otobüste büyüklerine yer veren iri memeli ve kalçalı.
sevgilisinin aynı donanımlara sahip olduğu kadın tipidir. *
iyi egitim almış, kültürlü, can sıkmayan, muhabbete aÇık, saygılı, güzellik konusunda da rakip tanımayan.
Burnunuz guzel olsun boyunuz 1.60-1.70 arasinda olsun daha uzunlarin sesi erkek gibi oluyor cunku. Bir de sizle konusan erkege sanki size tecavuz edecekmis gibi bakmayin. Rahat olun elletin ve opturun kendinizi.
yüz mimikleri iyi olsun. çok sempatik oluyor bu tarz kızlar.
kafa dengi olsun, bi de yüzünü bakılabilecek kadar güzel olsun yeter. ha bi de benden uzun olmasın.
içli köfte yapmasını bilen, gamzeli japon zombi.*

(içli köfte yapmasını bilmiyorsa öğrenir, o sorun değil)
(bkz: nefes alsın yeter)
(bkz: hybrid)
sert olacak. yeri gelicek ağzıma sıçıcak.
Selin' im gibi. Biliyorum henüz birbirimizi yeni yeni tanıyoruz ama istediğimi özelliklerin sende olduğunu görüyorum ki zaten duymuştum da önceden. inşAllah bu yazıyı sana okuttuğum zaman her şey daha güzel hale gelmiş olur.
(bkz: Geleceğe mektup)
annem gibi olsun isterim. *
temiz kalpli, kendisi için istediğinin fazlasını akraba ve dostları için isteyen, çocuklarına düşkün, mutfakta maharetli.
başı ağrımasın yeter.
lana del rey dinlemesin yeter.
Sahip olmadığım özellikleri tamamlamasını istediğim kadın tipidir. Mesela ben asosyalim, onun beni insan içine çıkarması süper olur.
En önemlisi de size güven vermesi. Yani sizin gerçekten farklı yönlerden iyi olduğunuzu düşünen ve hissettiren biri olmalı. Aradaki bu tamamlama ilişkisi yani şefkat gösterir gibi olmamalı. O zaman evde yıkamadık bulaşık koymam işte. Yani sadece bi günlüğüne.
görsel

(bkz: yav he he) *