bugün

türkiye den gidebilecek miyim profesör olabilecek miyim.
karşıma çıksa yüzüne bakacak cesareti toplayabilir miyim? yoksa heyecandan saçmalar mıyım? mesela ben bunları çok merak ediyorum.
hiç sıkıntısı olmayan insan var mıdır acaba? kesinlikle vardır bence. hah! işte onların kim olduğunu merak ediyorum sözlük.
(bkz: galatasaray ne zaman büyük takım olur)
o değil de mehmet ali birand konuşmayı ne zaman öğrenecek sözlük. nerden baksan 60-70 arasında bi yaşı vardır insaf lan ben bi senede öğrenmişim.
allah $uan ne yapıyor?
evreninin uzandığı en son, en uç noktada ne olduğu?

muhtemelen asla öğrenemeyeceğim bir soru olduğu için en çok bunu merak ediyorum sözlük!
öpüşmek falan işte.

- ne? ağzından mı öpmüş?
yaşadıklarım gerçek mi yoksa sadece rüya mı görüyorum ?
bu fıkraları kim yazıyor yahu? birde diri diri gömülmek nasıl bir duygu acaba.
iş dolayısıyla sürekli evraklarla haşır neşir olup, sürekli o evrakların üzerine su, çay, kahve döken benden başka sakar var mı?
öteki dünya(ahiret)....(azrailciğim merak ediyorum ama bu merakım hiç bitsin istemiyorum,yanlış anlama olmasın da )
sözlük güzin ablasına nasıl dönüştüğüm .
gelecek...
direk çözüm, direk sonuç...

(bkz: cennet)
(bkz: cehennem)
uçaklarda neden paraşut değilde can yeleği var?
başka gezegenlerde hayat olup olmadığı, varsa irtibata geçmek istiyorum gezegen sakinleriyle.
10 veya 20 yıl sonra nerede ne yapıyor olacağım?
nerde nasıl ve ne zaman öleceğim?
bu entryden sonra bi soru daha merak ediliyor
"bunlar yararlı olacak mı ?" .
bu yumurtalardan hangisi daha büyük? *
krema nasıl bu kadar güzel kokar?
babam bu kadar kıllı ve vurdumduymaz olmayı nasıl başarıyor?
annem neden portakal soslu pekin ördeği yapamıyor?
ben tüm bu saçmalıkları bir araya nasıl getirdim?
yaşadığım dünyanın gerçekten var olup olmadığıdır. yaşadığım yer sadece bir başkasının rüyası yahut kurgusuysa ?
gerçekten merak ettiğim bi konu var. tuaf olabilir saçmada olabilir ama kafama takılıyor işte. kimseye de soramıyorum günlük hayatta. şimdi bizim dinimize göre gusül abdesti alınırken ojelerin çıkarılması gerekir diye biliyorum ben. ama tanıdığım bazı bayanlar var böyle tırnaklarındaki ojeler her gün aynı. çıkarıp tekrar sürüyorlardır diyebilirsiniz ama değil, çoğunun tırnaklarındaki ojeler kelleşmeye başlamış durumda. aylarca da böyle geziyorlar. neyse işte bu bayanların çoğu evli. merak ettiğim şey bunlar eşleriyle hiç mi sevişmiyor, sevişiyorsa abdest mi almıyor, ya da abdest alırken ojenin çıkarılmasına gerek mi yok. elalemin derdi beni mi gerdi durumu farkındayım ama merak ediyorum işte. ayrıca bu anlattığım vasıflara sahip bi bayan yazar varsa pm bekliyorum kendisinden aydınlanabilmek adına. *
Işık hızına çikan bir nesneye ne olur?

ziya gökalp ruh hastası mıydı?
niye onu unutamıyorum?
o kararsız gelmeyecek birini bekliyor,

ben ise ona en güzelini vermeye hazır bekliyorum.

beni görmek bile istemiyor (ümit vermemek için dedi).

bir gün bir mesaj ansızın gelir mi ondan?