bugün

baska ınsanlar benim hakkımda ne dusunuyorlar ıyı ya da kotu .bunu cok merak edıyorum. Tabı bazı ozel ınsanlar ıcın merak katsayısı artıyor ama cıdden insan dusuncelerını okuyabılen bırsey ıcat etsın biri.
acaba nerede nasıl ve ne zaman öleceğim?
mısır piramitlerinin, hala çözülemeyen sırları.

not: araştıran varsa piramitleri, bir öğretsin yahu...
fenerbahçe ne zaman kupayı almaya yaklaşacak.
acaba sesim telefonda nasıl çıkıyor? gibi saçma salak sorunsallardır. bu sadece bir örneğidir.
kral tv'de alt yazıyla ilanı aşk edenlerin sevdicekleri acaba o alt yazıyı okuyup geri dönüyorlar mı?

-nejlaaaa kral tv'de gördüm şimdi o nejla sen misin???
-son kontörmdü artık faruk sonunda görebildin!

(bkz: oha!)
acaba bu düzen ne zaman sona erecek ?
kim çözecek bu bilmeceyi?
"her sözlük yazarının bir facebook adresi vardır, ama her facebook kullanıcılarının bir sözlük yazarlığı yoktur." sözü doğru mudur?
google earth kullanmaya başlayan insanlar neden ilk olarak evlerini ararlar?
imparatorlukçulaştıramadıklarımızdakilerdenmiymişler?
adalet var mı?
ağızda tel varken şeytan tırnaklarına nasıl ulaşılıp, kopartılır. şekilden şekle girmek işkenceli bir süreç.
yazarlar neden bu kadar çok merak eder?
insanın kafası kesildiğinde acıyı hangi taraf hisseder?
ölümden sonra vaadedilen o sonsuz yaşam gerçekten var mı bunu çok merak ediyorum.
(bkz: neden ben)
hemen niye entrylerim siliniyor ki ben daha yeni yeni alışmıştım.
bunu da silersen kötü olur işte inat falan da yapma ama.
Çocuk nasıl yapılır?
veya
Kadın nasıl yapılır?
en çok merak ettiğim, ama gözlerim açıkken haberdar olamayacağım şeydir.
ölümümün nasıl olacağıdır.
(bkz: sonsuzluk)
etimesgut ne demek?
evrim teorisi gerçek mi?
özgürlük nedir ? nasıl elde edilir ? ne işe yarar ? insan düşüncede mi özgürdür ? yoksa bedenin özgür olması düşünceyide özgür kılar mı ?

(bkz: cevapları alayım) *
insanlar bizi biz aynaya baktığımızda gördüğümüz gibi mi görüyor, eğer aynı görüyorlarsa bazılarına güzel gelen biri neden başkası için çirkin görünüyor?