bugün

(bkz: ıslık)
zamandır.
ekmeğe ballı tereyağ çalmaktır.
Bas gitar be abi.
küçük oyuncak.

1 liralık olanlardan.

maddi değerini önemsemeden bir şeyleri gizlice araklamanın verdiği haz harika.
için her zaman dolu olan bir kalp.
Xbox 360 +2 gamepad.
(bkz: kalp)
atari salonundaki oyunlardan jeton.
aradan 15 sene geçti.
balık çaldım. ama niyetli değildim. adam parasını almayı unuttu, bakındım, evde misafir bekliyordu yüklü miktarda (2 kilo istavrit 2 kilo hamsi) balığı çaldım.
9 tane kinder pingui.
atari kasedi. bende ki kasedi değiştirmiyorlardı, paramız yoktu. bende çaldım. zaten atariyi, demir satarak, okuldan gelip marangozda talaş toplayarak almıştım. kaset olayını hesaba katmadık. çaldığım o kaseti halen saklıyorum.
http://www.uslanmam.com/e...-favori-atari-oyunum.html

not : yine olsun yine çalarım.
az önce vücuduma sabun çaldım. *
gittiğimiz cafenin tuvaletinden sabun ve tuvalet kağıdı çaldım öğrenci olmak zor.
sir winston tea'den marlboro touch. paketi 8 lirayken 10 küsur liraya kakalayacaklardı, adüsyona eklemeyi unutmuşlar. sesimi çıkarmadım. emperyalizme bir tokat da benden olsun dedim.
küçükken toybox diye sakız çıkarmışlardı. yeniydi merak ediyordum. birazda pahalıydı. annem istediğim halde almayınca marketteyken kutuyu ağzıma atıp eve gidene kadar saklamıştım. evde çıkarınca annem gördü ve çok sağlam dayak yemiştim. o dayaktan sonra akıllandım ve belkide büyük banka soygunlarına kadar ulaşacak kariyerim başlamadan bitti. tertemiz çocuk oldum çıktım sevgili sözlük.
sucuk, salam. en pahalı peynirden bir tane.

dia ve şok marketleri batırma denemeleri...
zili çaldım