bugün

çok fazla açıklama yapmak.
başkaları adına üzülme, heycanlanma, utanma durumu.
yaz gelince akşama kadar uyumak. her defasında bugün erken kalkcam lan deyip gene uyumak.
bana ne ibnelik yapılırsa yapılsın bir süre sonra unutmam.
orospu çocuklarına tahammülüm yok. haksızlık bu tabi anasının kaşar olması bu piçi bağlamaz.
kolay affetmek, fazla merhametli olmak ve kendine yapılanları bir gülümseme ya da ufacık tatlı bir davranışla unutabilmek.
dengesizliğim ve kindarlıgım.
aslında saymakla bitmez.
keçi gibi inatçı olmak, aşırı sulu gözlü olmak.
ortalıkta bir sürü gencin boş boş oturduğunu görmek gerçekten beni çok üzüyor. hadi diyorum bizden geçti de size ne oluyor oturmanın zamanımı memleket elden giderken diyorum takan yok maşallah. bu huyumu sevmiyorum ne karışıyorsun diyemiyorum kendi kendime.
duygusal olmak. ota boka gözleri dolan cinsten. maalesef.
hırçın olmak .
takıntılı olmak, obsesif olmak, inatçı olmak, çok sevmek ve asla vazgeçmemek.
insanlara hak ettiklerinden fazla değer vermek! Sonra da sanki başkasıymışçasına kendine kızmak.
aşırı asosyalim.
tembellik.
tembellik, ertelemek.
rahatsız olduğu birşeyi söyleyememek.
önyargılı olmak ve üstüne bir de bundan zevk almak.
cesaretsiz olmak. kısacası birine ya da bir duruma, bir yere vs ye alışmak ve kaybetmekten korkmak.
çabuk vazgeçmek.
çok çabuk gaza geliyorum.
fazla alınganım.
hiç hırslı değilim.
alıngan olmam, gerekli gereksiz trip yapmam, tartışma esnasında susmam, olur olmaz kıskanmam.
psikolojik sorunlarımı sürekli aklımın bir yerinde tutup zihnimi meşgul etmem. sosyal hayatta oldukça zorlar oldu. hayırlısı.
çok çirkin itici veya mide bulandırıcı bir şey gördüğümde duyduğumda üstüne üstüne gidip onunla ilgilenme huyumdur. bu yüzden sofralardan aç kalktığım çok olmuştur zira görüş ve duyuş alanımda şapırdatarak yiyen insanlar vardır ve ben kendimi onları dinlemekten alamam.

edit: eksileyen yazar şapırdatarak yiyorsun galiba
durup dururken, en olmadık anlarda hayatım boyunca gördüğüm en komik sahnenin aklıma gelmesi bunun sonucu aşırı gülme eğilimi sınavda olsun cenaze geçerken olsun.