bugün

13 çift saydım. 3' ünü ablamdan aldım. çoğu indirimden ayrıca. ama bu kendime küfretmeme engel değil. ayakkabı lafını dahi duymak istemiyorum.
en son 26 idi şimdi 32 oldu.
bayan yazar belirleme aparatı.

+10 ayakkabısı olan= kadın.
2-5 arası ayakkabısı olan= erkek.
42 tane var, çoğu zaman utanıyorum, çoğu zaman da durduramıyorum ha okuduğum kadarıyla altında bilimsel gerçekler yatıyor
şöyle ki;

beynimizde genital bölge lobuyla ayak lobumuz yanyana ve etkileşim içinde bu yüzden aslında ayakkabı alırken beynimize gönderdiğimiz sinyaller ayak bölgesinin yanındaki genital bölgeyide etkiliyor yani aslında bu bir arzu olarak da kabul edilebilir.
üç *
3 çizme, 6 sandalet, 5 platform, 1 spor o da pikniğe bağa bayıra gidersem diye.
9 cift, 2 klasik*, 1 bot*, 1 converse*,5spor ayakabı*
6 tane su an. iki tanesi kislik. ama siz bir de annemin ayakkabi sayisini gormelisiniz.
4 tanedir. sadece bir tanesini bu sene aldım . diğer 3 ü 1 seneden fazladır ayağımda ve her gören hayırlı olsun der hep. her gün farklı farklı giyerim. ne eskiyor ne de sıkılıyorum.
beş adet spor ayakkabı, bir adet bot , bir adet çizme, bir adet de parmak arası terlik.
1 tane spor ayakkabı, 1 tane koşu ayakkabısı, 1 tane sneakers, 1 tane fitness ayakkabısı.
ayrıca bunlar nasıl başlıklar lan, buraya bunları yazınca ne oluyor yani.
7 'dir. 2 kışlık, 1 bez, 1 klasik, 1 rugan, 2 spor.
20 tane falan. bunlar hep topuklu sevdası *
Az ayakkabı kullanıp kalanları ihtiyaç sahiplerine vermek güzel olurdu ama işim gereği kundura tarzı 8 çift, günlük giydiğim 6 çift ve 3 tane de spor olmak üzere 17 çift var.
(bkz: Bize ne ki)

Gün geçmiyor ki yazarlar hava atacak bir başlık daha bulamasın..

23 si topuklu diye belirten kezolar da aramızda, yalnız anladığımız tek şey boyunuzun kısa olduğu. Ehehe.

Edit: itina ile 23 yapıldı. *
Altı adet spor ayakkabı, bir adet bot, iki adet çizme olmak üzere toplamda dokuz adettir.
topuklu giyen kizin kisa boylu oldugu gibi sacma sapan fikirlere kapilan dagalak yazarlarin oldgunu da gorebildigimiz baslik. buyuk ihtimal kendisi yada sevgilisi topuklu ile yuruyemedeginden babet giyiyordur. ayagi nasirli katir tirnakli da olabilir bilemeyiz.
terlikler ve sandaletleri saymazsam 11 tane. bir erkeğe göre baya fazla. kabul ediyorum.
22 si topuklu diye belirten ben olduğum için olabilir mi tatlım, kemal kılıçdaroğlunun mu üstüne alınması gerekir :D
10 MiLyon tane.
(bkz: eleştirmek için eleştiren kıskanç yazarlar) np istersen 43 yapabilirsin. gel yarısını sana vereyim koleksiyonumun. keko seni *
8 olması gerek.
2 spor, 3 casual, 3 kundura, 4 bot,1 halı saha ayakkabısı.
sadece 4 adet ayakkabım var ama genelde birini kullanırım.
2 sandalet, 1 topuklu, 2 basket ayakkabısı, 2 convers, 3 babet, 2 tanede bot.
hesapla bakıyım.