bugün

gamzesi olsun. Sonra gamzesi olsun. En sonda gamzesi olsun. eli ayağı düzgün olsun yeter. He bi de gamzesi olsun demişmiydim?
(bkz: #16034808)
candır.. kandır.. her şeydir.. evrenle yaşıt ve evrenle aynı cinsiyete sahiptir.. kendisi olmasa, şu evrende bok gibi olur her şey.. ne kendisinin ego savaşları ne de bir şeyleri hırs yaptığında gözlerinin ve zihninin yok olması, hiçbiri umrumda değil, hiç olmadı, hiç de olmayacak..
geberdiğim gün bir kadının göğsünde ölmeyeceksem eğer neye yarar ölümüm.. neye yarar yaşamım.. ki bir erkeğin ölümü kadınının göğsünde olmayacaksa ölüm değil, telef olmaktır o..

teni mezarım olsun.. çok güzel bir sevişten ve sevişmeden sonra ben son nefesimi vereyim.. sokulayım tenine.. nefesini yutup, tuzunu hissedeyim ruhumda.. bir kadın lan işte.. çok mu zor.. kılıflarını atmış olsun ama.. hep bahsettiğim ve hep bahsedeceğim gibi.. saçma telaşlarından arınmış olsun.. onu taptığımda yok sayayım herkesi.. ve her şeyi..

ayak bileklerini öpeyim bir çok gece.. ellerimi rahmi üzerinde gezdirip, ensesine dokundurayım dudaklarımı.. acıya dair, öfkeye dair, kötülüğe dair yaşamış olduğu her şeyi unutturayım ona..
açayım avuçlarını.. ellerimin içine alıp, gözlerine bakıp öpeyim.. gülümsesin o.. kadın olarak yaratıldığı için binlerce kez teşekkür etsin tanrı'ya.. son bir teşekkür öpücüğünü de benim şakaklarıma kondursun..

kadın işte.. olsun.. sonsuza kadar.. yağmurlu bir gece beraber çıktığımız akşam yemeği sonrası evimize geldiğimizde ben önce inip arabadan, kapısını açayım.. o güzel ayakları ıslanmasın diye ceketimi sereyim yoluna..
çıplak kalayım yanında.. çırılçıplak hem de.. örtünmeme gerek kalmasın.. kapanmama.. saklanmama.. hiç olmadığım kadar ben, ben olayım yanında..
kavgalarım bitsin.. öfkelerim.. kırıklıklarım.. hepsi iyileşsin.. iyi olsun.. iyi olalım.. ve ben onu hep seveyim.. her zaman ve her şartta kulağına fısıldayayım;

"sen hep güzelsin.."
1,70 den uzun 48-60 kg arası,beyaz tenli olması yeterlidir.
görsel
Aradığınız kadına şuan ulaşılamıyor.
görsel
Kıpır kıpır...
hafiften deli dolu olması evladır şeklindedir.

(img:#1509325)
görsel
Gaziantepli.
ister istemez akla şu hikayeyi getiren tasvirlerdir:

haremdeki cariyeler bakarlar ki padişahın koynuna girmek için aylarca sıra beklemeleri gerekiyor, biz de yaptırıverelim şu meretten diyerek içlerinden birini kapalıçarşıdaki meşhur bir zıbıkçıyı gönderirler. kızcağız zıbıkçıya derdini anlatır, siparişi
için tarif vermeye başlar:

''vallahi efendi baba öyle bir şey yap ki...nasıl söyleyeyim? türk'ünkü gibi büyük olsun...ama aynı zamanda arap'ınki gibi de kara olsun...sonracığıma, arnavut'unki gibi iri olsun da, laz'ınki gibi kıvrak olsun...lakin, kürt'ünkü gibi kıllı olacak! bir de frenk'inki gibi kibar olmalı...acem'inki gibi kalın, moğol'unki gibi sağlam, venedikli'nin gibi güçlü, cenevizli'ninki gibi cevval, efendime söyleyeyim, sonra...''

zıbıkçı lafını keser: ''hanım kızım, öylesini bulsam ben kendi götüme sokarım''
Tamam şimdi barnaklarınızı glavyeden çekin.

O kız size bakmaz.
görsel