bugün

bu ülke insanının kafasına dank edecek bir şey ama ney. reyhanlı bile dank ettirmedi ya lan!
istifa etmem için acil cesaret lütfen.
Hafıza kaybı. Bazen hafızamı kaybetsem dıye dusunuyorum her sey daha guzel olmaz mıydı olurdu hem de cok guzel.
mümkünse her şey yolunda gitsin.
uykumun gelmesi.
psikolog.
beşüz lira.
Moderasyonun birşeyler yapıp, sözlükteki pezevenkleri silmesi.**
çeşitli rezaletler, sıkıcı muhabbetler. ama yok bitmez sözlük hareketli oluyor bu sayede. zaten bir derdimiz alkol, yatak muhabbetleri.

sevgilisi olan kız fahişedir gibi.
sonsuz bir tatil şöyle havalı bir adada olanından.
acilen vizeler bitsin.
entrylerin sondan başa doğru listelenmesi.
ağrı kesici ilaç.
bir çift yazlık sandalet,
beyaz bir yazlık elbise turkuaz ceketim üzerinde güzel duracak şekilde,
meyve salatası,
güzel bir yatak,
yataktan güzel bir yar,
masaj ama sıcak suyun içinde olacak,
allahım keyfime ne kadar düşkünüm. şimdilik bunlar yeter.

hee unutmadan güller istiyorum masamda güzel kokan, bide huzur.
Acil is..
bir araba istiyorum. valla artık çok zor oluyor toplu taşıma. önceden tek bir yere gidiyordum, şimdi tonla işim çıkıyor. bi araba lazım acilen bana.
birisi bana koşup kaçıp uçup sigara getirsin. dünya değişiyor bunu suda hissediyorum. yağmur var çamur var ayaz var kar var kış var. nolur hadi bi anadolu.
elemanımın biri bana yumruk atmak istiyormuş. birisi kendisine telkin versin acil. yoksa ya işten atacağım, yada *.
kpss'nin ağustos ayına alınması. *
(bkz: karı)

ne sandın?
müdürümün agzına bir tane hokkalı bi yumruk atmak istiyorum. çok acil sözlük.
Sigara ya sigara. Yağmur yağıyo dışarı çıkmaya üseniyorum. Kaçak da olur vıgor bile olur o derece yani.
ben gitmeyim buralar gitsin.
Sabır diliyorum.

sabırsızlığım yüzünden başıma gelmeyen kalmıyor. içim içime sığmıyor. aklımı yenemiyorum. bu nedenle fevriyim, hemen ama hemen olsun istiyorum.

şaka lan şaka, aklı başında çok efendi, sakin birisiyim.
yeni bir iş...
güncel Önemli Başlıklar