bugün

görsel
Tarık mengüç diye yola çıkıp erhan güleryüz olmak.
açmayın ergenler.
Bu cümlede "ki" ayrı olmaz oğlooom.

(bkz: içindeki)
2012 senesi...evlendiğimin üstünden 2,5 sene geçmiş, kariyerimde zirveye oynuyorum, iki aydır üst üste hedefte %250+ çakıyorum ve ben bu durumdan son derece memnunum, sonuçta aylık primler de %250+ geliyor, eşimle bir çocuk sahibi olmaya karar veriyoruz...hayatım baya güzelmiş lan!
2021 senesi...boşanalı 4 yıl oldu, yalnız yaşıyorum, kızım 8 yaşına geldi bile, kariyerim boşanma döneminde çok etkilendi, son 3 sene içinde 4 sefer iş değiştirdim, eskisi kadar mutlu değilim, huzurlu hiç değilim, ailemle bile senede 3-5 günden fazla görüşmüyorum, insanlardan soğudum, eşyalardan soğudum, hayata dair hiç bir hırsım kalmadı, yaşayan bir ölü gibiyim, oksijen tüketiyorum işte...tüm bu depresif haller yetmiyor gibi 1 seneden uzun süredir pandemi yüzünden asosyal ötesi bir hayatın içindeyim, yakında helvamı kavurmak için toplanırsanız şaşırmayın...

Edit:
yazdıktan sonra okuyunca vay amk hayatım 9 sene içinde ne hale gelmiş dedim...depresif hallerimin suçlusu pandemi sürecidir...pandemiden önde haftada 2 gün dans eden ( latin) , çarşamba cuma cumartesi gece hayatı olan aşırı sosyal biriydim...pandemi ağzıma sıçtı resmen...
Sırasıyla sikici tiplerim 2008 2016 ve 2021. Tek başıma foto bulmakta zorlandım çünkü hep karı kız var yanımda. Başlığı açanın tipe bak bi, bi de sikiciyim diyor.
görsel
görsel
görsel
görsel
Türkiye'nin ağzında sigara ile fotoğraf çeken adana alen delon şubesiyken, bunu bilen kıza yıllar sonra bir fotoğraf salsana dediğinde attığım fotoğraf :

görsel
Aynı boş tenekeyiz yine.
9 sene önce yeni bir üniversite okumaya başladım.
9 sene önce çok daha zengindik.
9 sene önce her gece bir yere gezmeye giderdim
9 sene önce bu kadar çevrem yoktu.
9 sene önce kariyerim yoktu.
9 sene önce yine yemek yiyordum bu değişmedi.
9 sene önce deli gibi spor yapıyordum.
sevmediğim bir bölümde okuyup kendime yalanlar söylüyordum ama annem yaşadığı için sorun yoktu henüz.
şu an ringde ayağa kalkmaya çalışan yaralı bir boksörüm ve hakeme '' daha değil '' diyorum '' gong daha çalmasın ''.
Saçıma ve sakalıma düşen aklar dışında değişmedi çok şükür.
Yüzüme çekilen bir kaç çizgi ve akların saçın büyük bölümüne yayılması.