bugün

pkk nın hala bitmemiş olması.
içinde bulunamadığım aşk 6geni.
flörtümün uyumuş olması.
insanlar;insanlığından uzaklaşmış insanlar..
Telefonumun şarjda takili olmasina ragmen sarjinin inatla azalmasi. Yapma be güzellik.
farklı bir ev ve farklı bir yatakta yatıyor olmak ..Evimi , yatağımı çok özledimmm .
kpss ve çalışamamak.
Eski sevgilimin bana seni seviyorum affet demesidir efenim ondan vazgeçmişken beni aldatmasını aylarca gururuma yediremeyip üzülmüşken umutlarımın bittigi yerde özür dilemesi beni mutsuz ediyor size bir tavsiye kimseye hak ettiginden fazla deger vermeyin sırtınızdan vurulabilirsiniz ben yaşamam demeyin hayatın ne getirecegi belli olmayabilir.
tam bölüm derslerinin vizesi bitmiş. yarın yatış yapmayı planlıyordum ki saatlerdir başım ağrıyor. sanırım hasta olucam. ve bu beni gerçekten mutsuz ediyor.
Tuvalete gitmeye üşenmek.
herşey...
vefat eden arkadaşımın aklıma gelmesiyle olduğum duygusal durumdur.
c ve c++.

ayrıca, python.
attığım mesajların görülmez oluşu ve buna istinaden cevap alamamak.
Her şey. Cidden bazen her şey mutsuz ediyor. Ya da hiçbir şey mutlu etmiyor daha doğru olur. Ama sadece bazen.
Muhasebe 2 vizesine çalışıp çalışıp konu başlığını bile hatırlamamak.
babamla küs olmam.

hala beni seven birini bulamamam.
La mk lise duzeyinde rölativisik enerjini ne isi var . Sanki gùnlük hayatta c ye yakın hızla giden aracların boy ve zamandaki esnekliklerini hesaplyos . Cok sacma cok ama lislelileri mal yapmak .
Bugun kitap okumadim tanrim. Cezami kesebilirsin..
son 2 haftadir bana bir hiç gibi davranmasi.
karnımın acıkması, 10 metre ötedeki buzdolabına gitmeye eriniyor olmam...
Böyle mutlu da değil mutsuz da değil derler ya iŞTE ŞU AN BU HiSSizlik beni mutsuZ EDiYOR.
para - seks - sevgi - alkol - mutluluk - ego tatmini - diye böyle gider. olmayan durumların mutsuzluk kokan kombinasyonudur.
benimkisi tamamen alışkanlık herhalde artık.
olmayandır. bütün paralel evrenlerde bile bugüne kadar hiç olmadığım kadar mutluyum be sözlük, murphy yalan söylüyor.