bugün

sevgilim yok a.q. ne olacak başka.
Yalnız olmak. Birisi tarafından sevilmeye ihtiyaç duymak.
Mesajima kisa cevap verilmis olmasi.
yalnizlik, hani arkadas dost yalnizligi değil, sevgili seysi bu.
Herkes tatile giderken sadece fotoğraflarına bakabilmek.
Şöyle akdenizde düzgün bir otelde tatil yapamadan geberip gidecek olmak .
boyun ağrısı. yerin yurdun belli olmaması ortada kalmak. ve tabiki kararsızlık...
dinmeyen baş ağrısı. ağrı kesici de yok içecek.
her zaman ki halim, kendime sorduğum felsefi soru ben neden mutsuzum? cevap, yok bilmiyorum
, aslında biliyorum beni mutsuz eden tatminsizlikler, hiç yeteri kadarına sahip olamamak beni mutsuz eden.
Tel faturama 14tl fazla gelmesidir.
memleketin durumuna ilişkin hemen her şey.
yeni bir okul maratonunun başlaması. uzayan okulumun bitmesi için ailemin yaptığı çıldırtıcı baskı ve kız arkadaşım tarafından hunharca terkedilmek. birkaç tane daha var aslında ama neyse...
insanların sağduyudan yoksun olması.

bir şeyi de tarafsız olarak düşünün lan. bir şeyi de kendi işinize geldiği şekilde yorumlamayın amına koyayım!
azıcık mantıklı düşünün. etrafınızdaki her olay illaki sizin faydanıza olacak diye bir şey yok! alışın buna.
iş başvuruma hala cevap verilmemesi.
oysa ki seni alacağız denmişti.
pazar günü yapacağım sakarya yolculuğu, yurtta kalmak, üniversiteye başlamak, yeni ortamlara girmek. bakın şanssızlığa.
hicbir sey.
beni hicbir sey mutsuz edemez.
cunku: SIKLEMIYORUM.
midede başlayıp gırtlaga kadar gelen yanma hissi. ne yaptimsa geçmedi.
1 gün sonrasının bile bir planımın olmaması. anı yaşıyorum.
muhabbetin en güzel yerinde yalnız kalmaktır. daha doğrusu hep yalnız kalmaktır. yani onun uyumasıdır.
iddaadan 630 tl kazanmam aslında 100 tl basacaktım 50 tl bastım 630 lira zararım var gibi hissediyorum.
uzun süre sonra ilk defa harç ödeyecek olmak. bildiğin evlat acısı gibi lan. 4 ders için 142 tl ney kitapsizin oğlu.
sevdiğim insanı arayıp bi kere daha gozunden dustum. ah be hayat daha kaç acım lazım beni bırakman için ? ya gel beraber yaşayalım , gidiceksen benide götür usandım.
bitmek bilmeyen staj defterim, karnımın açlığı ve bu saatte yemek yenilemeyecek olması.
keşke geçen sene bugün lise sona başlasaydım.
keşke zamanı geriye alabilsek.
yeni taşındığı evin tuvaletine çöp almadığı için tuvalet kağıdını klozete atmak zorunda kalmaktır.
yarım bırakılan diyaloglar.