bugün

kyk kredisinin ödeme zamanının geliyo olması.
6 aylık kısa dönem askerliğim beni derin derin düşündürüyor tek başına.
Acaba içinde bulunduğum şu buhrandan ne zaman çıkacağımı düşündüm. Bu gidişle de hiçbir zaman çıkamayacağım heralde.
bir kaç yıl sonrası. önce bir düşünmeye başlıyorum, sonra gidişatı beğenmeyip umutsuz şekilde bu düşünceleri dağıtıyorum.
bir başka düşünce: geleceğimden daha ne kadar kaçarım bilmiyorum.
Is-as-ask.

isi ve asi hallettim, aski napicaz ???
Geleceğimdir. Ülkenin geleceğidir. Yaşayacağım hayattır.
bu okul ne olacak.. alttan dersler birikti , nasıl vericem onları off off!!!
bu saatte neden çevrimiçi?
çevrimiçi olduğu halde neden bana yazmıyor?
hala bana yazmıyor.
Neden adı zaafiyet olur verilen değerlerin? Bedeli midir iyiliğin? Susmak kaybetmekse, karşılık vermek midir aciz olmamak, özel bir vakitte...
gerçek her şeyin üstünde midir gerçekten de ?
Hayatımdan gelip geçmiş insanlar; tek tek yüzlerini gözümün önüne getirmeye çalıştıkça çoğalıyorlar. izdihama gerek yok hepinizi yok edeceğim.

hepsini ateşe verip hafızamı kül edesim var.
Ne olacak bu millet ne olacak bu devlet kiyamet iyice yaklasti butun alemetler var gunah islemek cok kolay bi depreme hazir miyiz ben degilim.
islamiyetten önce bilardo.
Düşüncelerimin atomlarına ayrıldığına saniyeler dakikalar saatler.
Kız mı kayıkçı mı? Hâlâ kararsızım.
Yarın sabah işe gidecek olmak.
Oncelikle "ne olacak bu ulkenin hali???:)cumlesi gunluk konusmalarimin icine sizmistir...Kiyafet ayakabi cilt bakimi spor dedikodu bide olmazsa olmaz "siyaset"ve mangalda kul birakmama..."Ne olacak bu ulkenin hali? "...Konus konus boktur isin...Konusmakla olsaydi...Neyse bide "ben"varim tabi ...korkularim var... korkular yine hortladi...Yine bi kabuslar kabuslar kabuslar....yine bi toparlanmak icin kendimi gazlamalar...Tek dostum yine kendim ,guclu olmam lazim , hayat bu ;deyip kendimi kandirmalar..."Dibi gormeden yuzeye cikamassin" diye bi laflar bi laflar......Oysa beni sadece "sevgi"uysallastirir iyilestirir bunu unutmalar...bi unutmalar...asilige devam etmeler....Yine derin derin dusunmeler...dusun dusun boktur isin'ler....konusmalar konusmalar...Bi sus !!bi dinle !!bi dur !! deseler susacam...hic konusmayacam...bi yorulmalar bi yorulmalar.. .
Yogun olarak hıssettım bır koku. Denım'dı sanırım ısmı.
Notalarını ayrıstıramıyorum su an aklımda sanırım yuzlerce bınlerce kısı geberıp gıtse ben yınede bunu dusunecegım duygusuzluk bu dunyadakı gercek nımet.

Bıde ne cok burayı cıddıye alıyorlar, pes.
nevrozlu insanların "kuruntularının" gerçek olabilme ihtimalleridir. batıl inançların oluşum süreçleri ise ayrı bir merak konusudur.
dünya'nın tepsi gibi olduğuna inanların tepsi şekli nasıldı acaba? Tutulacak yer yapmışlar mıydı yapmamışlar mıydı? Tepsiyi hayal ediyorum şu an. Eğer tutulacak yeri varsa işte tam o elle tutulan boşlukta olan kısmına hangi şehirler denk geliyor acaba? Cidden merak ettim.
kumsalda yalın ayak yürüyen insanların ayaklarında teneke kaplımıdır? tüm gün plajda güneşlenen bu insanlar uzaydan mı geldi ?

not; tatildeki gözlemimdir ya ben bu dünyadan değilim ya bu insanlar uzaydan indi, sabah kahvaltıtan akşam yemeğine kadar plajda güneşlendiklerini sanan ve buna tatil diyenlerle insanlık bağım arasında bir kopukluk var .
yarın ne halt yiyecegimdir.
acaba saclarimi kestirip mi boyatsam, yoksa uzunken mi boyatsam...
Çayın içerisine batırdığın püskevitin kırılıpta çayın içine düşmesi. Yeni giydiğin çorapla ıslak yere basman. Fıkrana kimsenin gülmemesi. Çengel bulmaca çözerken fotoğraftaki sanatçıyı bulamama. Ayak serçe parmağını sehpaya çarpma.
geleceğim. Bir türlü düzene sokamadım hayatımı. Sınavlarla uğraşıyorum sürekli.