bugün

oturmak güzeldir. oturun.
Beni gökte gören insanlar minik der geçer.
" erkekten (ya da kadından) dost * olmaz!!! "
ömer üründül: kollektif futbol oynarlarsa alırlar da forvetleri eksik bugün, aşırı vuvuzela sesi var, kem küm.

uuser: ömer üründül, sesini de al git. vuvuzela bize kalsın.
sifonu çekmeyen götünü de yıkamaz.
' yapma denilen şeyi yapmamak, yapma denilen şeyi yapmaktan daha çok cesaret ister. '
etraftan duyulan mantıklı öğütleri dinleyerek yapılan ya da yapılmayan şeyler, öğütleri boşvererek yapılan mantıksız hamlelerden daha fazla pişmanlık verir.
gündüzün şerri, gecenin hayrından iyidir.
gecenin son çeyreğinde, sözlüğün gece bekçileri ayaktayken sözlüğe "gündüzün şerri, gecenin hayrından iyidir" gibi özlü sözler yazma. *
"Etme Eşşekle Muhabbet Küstürürsün Silme Cam Kırığıyla Götünü Kestirirsin"
''içimde bir ben var; o beni anlatsam sayfalar solar, kelamlar ağlar.''
Kadınlara karşı ilgisiz, cekim gücü az erkekler ekseriyetle fazla masturbasyon kurbanıdırlar...
kotunun iyisi her daim iyinin kötüsünden daha makbuldur.
"Önemli olan dış güzellik değil, dış ticarettir"
'' her insanın aklı vardır, kullanmadıktan sonra yoktur ''
''A şehrinden B şehrine giden aracın uzaklığını hesaplarken uzak düşme ihtimalimizi hesaplamaya yetmedi bu gönül...
havalar nasıl olursa olsun, sizin havanız iyi olsun!
yaşananlara bir beden büyük geliyor artık hayat!!!
insanların farklı renkleri olsa da gözyaşının ve kalbin rengi aynıdır.
hayatı boyunca oyuncak ayıya sarılıp uyumuş bir kızı büyüdüğünde sevgili seçimi yüzünden eleştiremezsin. *
mutlu olmayı isteyecek kadar alçalabilen biri zaten mutlu olamaz.
kafanın içinde konuşan sesleri susturmak mı daha zor; yoksa boş konuşan, tahammül sınırlarını zorlayan insanları mı bilemedim.
aforizmalar, olayları sadece dışarıdan izleyenlerin yorumlarıdır.
(bkz: ironiden anlamayan nesle çikolata vermek)
hayat bir su gibidir. bazen tek yudumda içmek gerek.
eğer bir konu hakkında birden fazla fikrin varsa bunların arasından sana en mantıksız geleni seç; muhtemelen en doğrusu odur...
güncel Önemli Başlıklar