bugün

(bkz: seni benden başkası sikti mi)
cevap: tabiki kalp kırıklığı zira onun tamiri kısa sürede mümkün.

soru: hayat nasıl gidiyor lan bebeler?
cevap: o insanin yasamasina gerek vardır evet. hatta daha bir istahla sarilmalidir hayata. çünkü hayat ona hakkını vermemiştir henüz. herkese verdiğini ondan sakinmistir bu zamana degin ama ya bundan sonra birden gani gani vermeye baslayacaksa?

diyelim dayanamadim, biraktim ipi gectim obur tarafina perdenin.
e ya bunca yıldır acıyla bekledigim güzel günler yaklasmis ve ben yoksam?

hayatin gulmedigi insanlara kesin boyle olur. yok arkadas girmem o riske.

güldürme zebanileri kendine wendy

soru: anasizlik babasizlik ille de su parasizlik sozunden ne anliyorsunuz
Sonradan tanışıp hoşlandığınız birisi önceden sizin bir arkadaşınıza yürümüş çıkarsa soğur musunuz? Ben acayip soğudum. Ve isyandayım. Ne zaman karşıma istediğim gibi birisi çıksa absürd şeyler olur zaten.
bayinin vicdanına kalmış durum.
görsel

Bu ne la?
yengeçler balıkların uçtuğunu mu düşünür?
fatura olmaması sakat. bir garanti durumu olduğunda satışın hangi tarihte yapıldığını servise nasıl kanıtlayacaksınız?

işte bu yüzden küçük esnaftan teknolojik ürün alınmaz.
insanların bir ilah olduğuna inanması doğuştan midir? inancı kendisine yakın hissettiren şeyin özü; insanin iyiliğinin kalpten gelmesi midir?
odamda hamamböceği var ne yapmalıyım?

not. bulmam imkansız, böcek fobim var ve saklanmıştır bi yere her yeri gecenin bi vakti yığamam kenara.
Diyelim ki babanız tam bir çomar. otobüste veya metroda birlikte giderken önünüzde iki sevgilinin öpüştüğünü görüyor ve hemen atlayıp onları azarlamaya kalkıyor. Sonra orada olaylar çıkıyor diğer insanlar babana "ne isterlerse yaparlar karışamazsın..." vs.. diyor.

Böyle bir durumda babanıza destek çıkar mıydınız?
babanızı dayak yemekten bir şekilde kurtarın bence..

sonuçta andaval da olsa babanız..

ama babanızı fazla şımartmışsınız bence, dizginleri elinize almanız gerekebilir..

saygılarımlarla..
Lütfen Üstteki yazarın özürlü olduğunu söylesin biri de onun adına utanmaktan vaz geçeyim.
destek olursanız baba iyice gaza gelir, o zaman da bir otobüs dolusu adam sizi kilim gibi çırpar.

tamam baba sus deyip otobüstekilerden özür dileyerek ilk durakta topuklamanız lazım.
Arkadaşlar! Bugün otobanda “Hgs” gişesine gireceğime yanlışlıkla “OGS” gişesine girdim. Nereye teslim olmalıyım?
Teslim olmaya gerek yok zira birkaç saate şafak operasyonuyla özel harekat timleri tarafından evinizden alınırsınız.
olsa dükkan senin.
bize gelişi zaten 6 tl... yok lan bu o değildi galiba ya.
Omurgani s.kim. bu ne onursuzluktur böyle?
En son paramı uçağa verdim iki tane çubuk kraker aldım evi arabayı ipotek ettireceklerdi bana. 8 euro kraker mi olur lan. Velhasıl kelam işe geçeyim bakalım brocum.
Sayın iki yüzlüler, niye bir başlıkta kadınları gömüp diğer başlıkta onlara yürümek asılmak için kırk takla atıyorsunuz? Ya sevin ya nefret edin, ya da siktirin gidin olmuyo böyle*
ben veririm kardeş. 5 liraya birini mutlu etmiş olurum belki hayır duası edersin de işlerimiz rast gider.
(bkz: gusül)
Arkadaşlar kendi kumbaramdan para çaldım nereye teslim olmam gerekiyor?
hala 2012'de aldığım iphone 5s telefonu kullanıyorum.gıcır gıcır yepisyeni daha. ios 13 güncelleme geldi dediler. benim telefona olur mu?