bugün

görsel
Kimse ilgi toplamak felan istemiyo tmm mı!!?!?

Aynen knkkss sevgi dagıt sen bize fotolarınla
yazarların birbirinden nefret ettiğini düşünmek bunu isnad etmek bile içinizdeki nefretin ne olduğunu açıklıyor, ben 10 yıldır bu sözlükteyim, kimseden nefret ettiğimi hatırlamam.

ama "kimse ilgi çekmek için atmıyor" bunu demek daha çok toy olduğunuzu gösterir daha büyüyeceksiniz çok.
istediği alınmayınca ağlayan çocuklar gibi yapıyosun kardeş. Daha itici oluyor uyma sen onlara.
Bak ikidir bize yozlaşmış sevgi topları diyorsun ayıp oluyor ama.

Hayır anlamını da bilmiyorum bi yandan sevimli geliyor diğer yandan küfür gibi geliyor*

Olmayan nefret ediştir, aksine sözlük yazarları birbirini sever ve birbirleriyle eğlenirler.
ben sürekli beni incitmek isteyen insanları anlamıyorum sadece.

geri kalan herkesi çok seviyorum.
ben genel olarak insanlardan nefret ediyorum. en çok kendimden. sözlüğe özel bir durum değildir.
(bkz: ama sende hayvan gibi şiyapıyon)
Anlaşılamayan durum, insanların birbirlerini kollayıp kanıt tutmaları, tuzaklamaları çok acayip.
Ben buraya ilk geldiğimde dehşet güzel yazarlar vardı. Yazarlar, moderasyon, yetkililer, hava çok güzeldi be. Tartışmalar bile kaliteliydi. Sözlük çılgınları ayrıca güzeldi. Kadın yazarlar beyaz don giyenlere kumpas kurmuyordu. Sonra bi de nick değiştirmeler felâket getirdi. Olm hastalar çoğaldı, sen nick özgürlüğü getirdin. insanlar bi Adem, bi badem diye gelip tuzaklamaya çalışıyorlar.
Ben özlüyorum şahsen o zamanları.

Ne demişti Moon L. Sonata : 'Ya arkadaşlar adam ölse bizim haberimiz olur, biz böyle bi açıklama yapmadık aaaa!' Ehe, adamın nick altında öldü diye bok gibi ağlamışız. Hortladığını görünce nick altında sövmeye başlamıştık. Bizi aldatıp kaçmıştı yelloz. Buradaysan söyliim la, sana halâ gıcığım he ama sen bile masum kaldın amk!

Kavga etmeyelim de günlerimiz güzel geçsin, hayat bizi nereye savuracak bilmiyoruz bu yüzden geçip giden zamanlar kimseyi incitmesin.
Sokayım sözlüğe yazarlara bir şey olmasın.
keşke nefret bu sözlükte ve yazarlar arasında kalsa.