bugün

(bkz: başkasının yerine utanmak)
Hamileler görse çocuklarını düşürme tehlikesi yaşatacak olan birtakım at hırsızlarının fotolarıdır.
Üzmeyin böyle guzel adamları.

Hepsi birbirinden güzel insanlara benziyorlar.
(img:#1807811)
Kovacevic.
Şerefsiz listesi gibi bune mk ekmeğe mi bastınız?
görsel
görsel
harbi tipsizsiniz a*k. gerizekalı kızların sadece dudak ve göğüs kısmı görünüyor. hemcinslerim desen, normal fotoğrafları yok. yüzlerin gerizekalılık akıyor.
Düştüm reis o nasıl karizma.
Selamın aleyküm ben mekanın sahibi*

görsel
görsel
hastaneden bir foto.
görsel
anto yaşlanmışsın lan.
harbi attınız mı lan ?
https://www.youtube.com/watch?v=HJrC8IuVf20

edit: hahaha hemen atlamış tekeler.
Köpekteki “kurtarın beni” bakışı?!
Anto Sözlükte yaşlanmis. 27 yasindayim diyordu güya.

Kesin malatyali.
Tipinizi sikeyim.
millet ekmeğinin peşinde ama işte rabbim de yaratmış ne diyelim biz?
anto yaprağı yemiş ağlayanı yok.
Kime ve neye göre demek istediğim fotoğraflardır.
kardeşim tipsiz değilsin ama sende araba hırsızı, kapkaççı falan tipi var.
Fotoğrafa baktıktan sonra istemsizce elim cüzdanıma gitti acaba hala yerinde duruyor mu dedim.
selamun aleykum iyi geceler arkadaşlar. nasılsınız? iyisinizdir inşallah. allah hepinize bol sağlık, huzur, mutluluk, rızık versin inşallah.
fotoğrafımı paylaşmak istedim sizlerle. biliyorum bazı arkadaşlar eksileyecekler, ama onlardan ricam annelerinin babalarının sevdiklerinin hayrına bu sefer eksi değil de artı oy versinler. çünkü sizleri seviyorum. sizleri kendime yakın hissettiğimden dolayı en yakından çekilmiş olan fotoğrafımı cesaret ederek paylaşıyorum.
yaş 28 oldu arkadaşlar hayırlısıyla kısmet arıyorum kendime. inşallah aradığım kişiyi bulurum. seviyoruz sizleri..
artı veren arkadaşların tüm işleri yolunda gitsin inşallah. eksi verenlerin de canı sağ olsun ne yapalım. din, siyaset, insanlık, sözlük üzerinden trollük yapmıyoruz, kalp kırmıyoruz, insanları sinirlendirmiyoruz, kendi halimizde takılıyoruz diye eksi vereceklerse canları sağ olsun. inşallah vermezler. ne diyelim.
hepinize iyi geceler, sevgilerime...

(bkz: dertler derya olmus)

(img:#1861791)
deveci alpay da böyle yazardı, hanginiz orjinal olan.
edit: orjinal olan dertler derya olmus a aitmiş.
(img:#1861794)