bugün

hayal kırıklığına uğramış yazarın haklı tepkisidir.

uludağ sözlük şöyle, uludağ sözlük böyle dediler güzeldir ortam olur atraksiyon vardır hareketlidir ekşiyi aratmaz dediler fakat hiçbir bok yok.

bu mu yani uludağ sözlük? 1 haftadır buradayım kalite namına hiçbir şey yok! 16 kız arkadaşlık teklif etti(4 tanesi sevişme garantili) fakat hatunla dönmez arkadaşım sözlük. yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim. patron zall imiş ellam buradan kendisine sesleniyorum, kalite yükseltme çalışmalarını derhal başlat zall. ya da sen bi özele gel özele, bekliyorum.
bir haftada anlaşılmayan sosyal platformdur, ben alafranga tuvalete sıçarken bile sözlüğe giriyorum.
lirik bi soru cümlesi.

edit: zall dönüş yaptı ve eleştirim için çok teşekkür etti. ben tişkür ederim zall ne demek ayıp ediyosun lafı mı olur her zaman.
evet sözlük budur yani ne bekliyordun denilesi başlıktır. üstüne sos da ister misin? diye de cevap verilir soruyla.
''arkadaş yemek fişi, olmadı servis, veyahut uygun çalışma saati bekliyordu heralde.'' diye düşünceler uyandıran ve uykusundan kaldıran başlık.
bazen hoşlanılan kız ve hoşlanılan erkek başlıklarından kurtulamadığı doğru.
+ sözlük sözlük dedikleri bumuydu yani rıfat abi.
- hee ne sandın yarraaaam.
(bkz: ya ne olacağıdı)
(bkz: hayal kırıklığı)
sözlüğün ne kadar da gereksiz olduğunun kanıtlayan bir diğer tespittir.
anlamıyorum arkadaş iki satır bir şeyler karalayalım dedik olanlara bak. islam'la alakalı bir yazı yazdım çıktı bir tanesi özelden başladı giydirmeye. git dersin gitmez, adam gibi laf anlatırsın olmaz. nedir bu yahu? bir bilim adamı ile alakalı bir yazı yazdım ''sen ne anlarsın pis fetocu'' olduk. anlarım elbet, anladığım için yazdım zaten. kadınlarla alakalı bir şey yazdım gene aynısı oldu. e kardeşim bu benim dünyam, benim fikirlerim. sana ne, bırak dilediğim gibi yazayım. alın sildim rahatlasın içiniz kına yakın götünüze. nasıl yer burası arkadaş, ne kadına ne ateiste ne bilmem neye bir şey yazamıyorsun. sokarım böyle sosyal medya ayağına. lafa gelince hepiniz medeni çağdaş çocuklarsınız. manyak dolu burası manyak.
sonra bir diğeri, her ne yaşadı bilmiyorum, efendi gibi mesaj attım. sonra olayı başka bir noktaya çekti. sen şu musun sen bu musun demeye başladı. ayrıntıya gerek yok. şaka yapmadığı kesin ama anlam veremedim. sonra silik oldu gitti ve ne anlatmaya çalıştı hiçbir şey anlamadım. nedir bu arkadaş ne yapıyorsunuz siz?
valla uludağ sözlük ilk 1-2 sene iyiydi. şimdi berbat bir hale gelmiş. zaman kaybı sadece. bloglarda yazı yazmak daha mantıklı en azından özelden küfür yemiyorsunuz, o ateist arkadaşımızda beni dava edecekmişmiş, git et. dediğinin arkasında dur. bunlardan korkmanın manası yok. suçlu olduğum bir şey varsa ben cezamı çekerim sorun değil yani. ne günlere kaldık yahu.
yok ağabey yok. inci'de takılmak daha mantıklı en azından yediğin küfürü format dahilinde yiyorsun.
nick altı kavgaları laf giydirmeler. nedir bu? burayı çok ciddiye aldığımdan yazmıyorum bunu. epi topu özelden söver söver gidersin bana ne olur yani. manyak mısınız siz kardeşim, hakikaten ne yapıyorsunuz siz? boş vakitlerde çanak okey oynamak daha mantıklı sözlüğe yazmak yerine. allah hepinize selamet, en çokta akıl versin başka da bir şey denmez.
ne beklediğini sorabilirmiyim bir sözlükten? Daha ne olabilir ki?