sosyal hayatta yada diğer sosyal medya sitelerinde ilgi görmeyip burdaki abaza, troll, barzo, kekolardan ilgi, mesaj bekleyip gelen mesajada cevap vermemektir.
anlayamadığım amaçtır .

saçma geldi bana
can sıkıntısı, popüler olma çabası vb liste uzar gider.
Bakın ben buralara entry yazıyom ama ben öyle sıradan biri değilim benim 250 gram hammaddem var, beni öyle sıradan yazarlar arasına koymayın entrylerimi ona göre değerlendirin.
bir mesajdan sonra eğer hemen bana verecekse marjinaldir derim. yok eğer beni sallamayacaksa kesin vurduruyordur derim. bu da böyle biline.

(bkz: tipik erkek)
sözlüğe fotoğraf koymaktır. ne hatunmuş bi bitmedi.
her hareketimiz bir anlam haresiyle çevrili sanki de,bu dert olmuş. belirli bir amacı yoktur.
sözlük profiline fotoğraf koyan bir kız olarak açıklayacağım amaçtır. gerçeği açıklıyorum unluleri ve popi kelimeleri resimleri koyacagima kendi fotomu koymayi tercih ederim.
amaci bilinmemekle birlikte insan turune ait oldugu tahmin edilip, normal bir davranis olarak kabul edilir..

o bu degilde ne koyaydi? micky mouse, heidi resmi koyan var mk...
'hadi bitir işimi yakışıklı' mesajı vermek ister.
tak fişi bitir işi demek istiyordur.
herkesin kendi tercihi gayet normal bir davranıştır .
"evet, evet tam orası" mesajını vermek isteyen kız da olabilir.
Kızların her yaptığının altında amaç arayan troll varlıkları ilgilendirmeyen durumdur.
Canı istediği için bunu yapan kızdır. Ayrıca neden başka birinin resmine ihtiyaç duysun ki kendi resmi varken?
Sözlük kızları üzerinden trolllük yapmaktan bıkmak usanmak bilmeyenlerin anlayamayacağı amaçtır.
Kendi fotoğraflarını koymayı tercih eden erkeklerin sebebi ne ise kızlarınki de aynıdır.
Bir bitmediniz amk.
Sözlük profiline fotoğraf koyan erkekle aynı amaçtadır.
Dışarıda göremediği ilgiyi burda tamamlayarak ego mastürbasyonu yapmaktır tek istekleri.
sorunca da inkar edip kıvırırlar bunlar. komiksiniz.

(bkz: ilgi orospusu)
vurduruyordur efenim.
olmayan amaçtır. bırakın koysunlardır 100x100 kb fotoğraftan neyin ego tatminini yapıcaklar yahu.
100x100 hallenen sözlük abazanlarının farkında olan ilgi budalası kızdır.
ayrıca özgüveni tavan olan bu kezbanlar kendilerini güzel de sanırlar.
Dışarda göremediği ilgi ve alakayı bu ve bunun gibi mecralarda görmeyi uman zavallı kızdır.
Sözlükteki abazanlar söz konusu, hani kızlı nicklerden bile tahrik olup acilen kısırlaştırılması gereken canlı türleri. Şu yaratıklara rağmen fotoğraf ekleyen kızı ciddiye bile almam.
profil de fotoğrafım var mı ? evet. ilgi mi bekliyorum? hayır. ego mu tatmin ediyorum? hayır. asıl sizdeki zihniyeti amacı anlamadık gitti arkadaş.
Koymuşsa koymuştur size ne amacından? Size mi kaldı bu durumun psikolojik sosyolojik yönünü incelemek?
anlaşılan sadece sözlük profiline koymamış..
Böyle abazan tanımlarının kaynadığı ortamda cesaret isteyen girişimdir. Diğer ortamlarda ilgi bulamayıp bu ortamda ilgi arayabilmesiyle birlikte bu fikre kapılmayan istisnalar da vardır.