bugün

Biz sağdaki sanmıştık.
Dip notu düştüğün eyi olmuş.
Prenses dediniz ama bu bildiğin chucky.
Lüzumsuz ciddiyeti yalnız Pozdan ileri, samimiyeti ekseriyetle çıkarla ilişkili, antipatik bir oluşum olan ama çok zorlarsak biraz da olsa ponçiriklik bulunduran primat primsislerin fotoğraflarıdır.

görsel
Ne dediğin belli olmuyor gözlüğü indir premsesim.
ağustosta paltoyla geziyo mk samimiyetsiz primcisi.
Böyle yazarlar sözlükte vardı da haberimiz mi olmadı ya. Maşallah. Primsis te kütür kütürmüş.
Bak marcus emmi
Bigün adam madam kaycaklar bak demedi deme.
Fotoğraf kalmadı. Evet.
görsel
Kıbrıs'taki askerliği çok zor, yalnız geçen ve ilk günlerinden, niteliksiz, sirk insanı olan ama ufacık da olsa minnoşluk barındıran primsislerin fotoğraflarıdır.

görsel
görsel
Şu sıralar fotoğraf kıtlığı çeken iticilik samimiyetsizliğin fenomeni olan ama belki çok da olmasa da ponçiriklik ihtiva eden primsislerin fotoğraflarıdır.

görsel

Fotoğraf yok başka iq.
hacı ilk yıllarda gülüp artını veriyordum da bak saçlar da gitmiş orta yanlardan hala bu espride kalma ya.
Bu fotoğraf da atıldığına göre primses beyin yakında hesabını silip, birkaç ay ya da hafta sonra 37737283. Hesabını açması lazım.
Bence adam karizma, yürüyün sözlük kızları hem entelektüel de bir beyefendi, espri yeteneği de var.
yaşlanmışsın reis. elimizde büyüdün amk.
Ailesi tarafından hâlâ aldırma yolları aranan, eskiden yeniye aynı samimiyetsizliğin bir varoluş minvali olarak bulunduğu ama biraz da olsa, fotoğraf eski de olsa biraz olsun ponçiklik barındıran primsislerinin fotoğraflarıdır.

Çok keyifsizim bugün.

görsel
Karslı olunca normaldir kardeş.

Ama o yazmadıgın a harfi var ya hani. Anladın sen onu.
görsel
yavrum ve canım kendim.
Maşallah erik gibi. Kütür kütür
görsel
Ay valla güzellik başa bela kızlar.

(img:#1931202)
Şü prensesi de ekleyelim.

Bukelamun gibi adam sayın seyirciler.

Bir sunni müslüman oluyor bir imansız. Hayırlısı.

Kanal yönetimi bilse bunu hemen şutlar ama ekmegiyle oynamayalim yazık.

Reis gömlegi fatihten hangi magazadan aldiysan söyle bilelim.

(img:#1931217)
Sam amca gibi poz veren, hayatı Zaten pozdan ibaret samimiyetsiz, itici ama biraz da olsa sevimlashsgsha barındıran prenseslerin fotoğraflarıdır.

Not: şapkalı olan ben.

görsel