bugün

görsel
Şahsen ben dana gibiyim. Buralarda saklaniyorum.
hoplatılmak için beni dört gözle bekleyen şirin tatlı ve de seksi kızlardır. canlarım benim. yirim sizi. oyyyhhş.
bazen sadece sırf kendilerini eğlendirmek için sözlük erkeği ile iletişime geçtiğini düşünüyorum. işi bitince kullanılmış bir mendil gibi kenara bırakıp gidiyorlar.
sadece sözlük kızı değil tüm kızlar işini hallettiği zaman basar tekmeyi günümüzün gerçeği.
beni ara beni bul kullan beni tüketicimle buluştur beni .
(bkz: yoldan çıktım yine)
sözlük dışı kız olup olmadığını sorgulatan tamlamadır.
Az önce bir tanesine rastladımda keşke rastlamaz olaydım.Ne kadar itici düşünüyor.
görsel
Fazla şey yapma yine de sen.
ayyy yine birileri bunları güzel bir haşlamış anlaşılan.

sözlüğün en müthiş varlıklarıdır.
normal bir insandır her canlı gibi ekosistemin bir parçasıdır.sanal kimlikler olarak dersen bence kalplerini kırmamak gerekir çünkü sayıca azlar.onlarında düşünceleri ve bilgilerini almak bizler için çok farklı bir şey olacaktır.
Geneli ilgi orospusudur. Hadi itiraf edin rahatlayın kızlar.

Am sahibi olmak çok hoş değil mi ehehehe.
Gönlümüzün hırsızı, hayallerimizin başrolündeki böyle hoş, sevimli şeylerdir.
gozlemlerime gore, ki cok fazla degiller; 3'ten fazla kelime iceren cumle kurabileni pek azdir.
Surekli bilmemnesi bilmemne olan kiz basliklarindan sikayet etmelerine ragmen kendi nick'leri "eflatungozlukiz" seklindedir.
Surekli uludag sozluk basliklarinin kalitesinden sikayet etmelerine ragmen, ciddi konulara yorum yazmazlar, bilgi veren entry pek girmezler. "Aldatan erkeklerin hakli olmasi" gibi bir baslik acarsan altinda toplasiverirler ama "varolusu sorgulamak" diye bir baslik acarsaniz 3 tanesini zor gorursunuz.
Eger sozluk kizlarindan herhangi birinin entry sine elestiri yapan baska bir entry girerseniz, bazi diger sozluk kizlarinin sizi acik oyladigini farkedersiniz.
Benim gozlemlerime gore,ki cok fazla degiller; bu ortamin kalitesinden fazla degiller.
kafa dengine rastlanırsa zamanın nasıl geçtiği pek anlaşılmaz. kafa dengi olmayan da iki satır sonra kendini belli eder zaten.
düşünülenin aksine çoğunun derdi sohbet veya sosyalleşme değildir, buraya gelip içlerini döken fikirlerini beyan eden kızlardır.
düşmüyor.
Duserse ya beliniz, ya bilinciniz kirilir.
Yine söylüyorum:

Allah'tan uzak, bana yakın olsunlar.
aslanın ağzında..
görsel
Senin düşüncen senin hayalin senin hayatın
Unutma elalem denen kişiler senin yaptığın ama kendilerinin yapamadığı şeyler için eleştirir seni.
s abahları mahmur kalkar
ö ğlene doğru gözünü açar
z aten içinde prenses yatar
l al eder âmâ eder onun nazı
ü zer belki açık oy atmazsa yazı
k imlere nude attın sözlük kızı

k edi gibidir canı çok sevilir
ı stırabımı dindirmez hiçbir yazı
z ira entryleri ne güzel girilir
ı şıklar açık sevişelim sözlük kızı
inci’nin veletlerinden sonra hangi portaldan olursa olsun bağrıma sokacağım yazar cinsiyeti.
Kalmadı artık dediğimdir. Lotr'daki ent hanımlar gibi bunlarda çekti gitti artık uzak diyarlara.