bugün

Çoğu birbirinden tatlıdır. Dost canlısı insanlardir. Ama sonuçta türk kızlarıdir.
ilik gibiler afedersin.
Çok seksi kızlar hepsi.
Çok güzellerdir.
Ghost Kızın sevgilisiymiş. Oğlana sevgilim var bana tokanma demiş. Kız bunu gostlayınca bunun acısı içinde kalmış ve 1 sene sonra sözlüğe bunu dökmüş. Üzülme karşim temizleyecek kız bulunur.
daha doğrusu sözlük milfi .. geçen sene mi ne az buçuk yürümüştüm hemen ghostlamıştı sanki 24 ayar altın kaplama(kesinlikle ısrar mesajları atmadım ben daha değerliyim amk) .. bulunmaz hint kumaşı .. ulan elin rus milfi fotoğraf attı & yanına çağırdı.. ki buradaki milflere 5 basar..
görsel
Hava serin.
Mevzu derin.
En güzel yerin.
Memelerin.
sana hastayım anlasana.*
görsel
görsel
% 80 i kırık geri kalaqnı oldukçöa sıkıntılı arızalı tiplerdir. evet..
birkaçı hariç geneli evde kalmış günleri stres içinde geçen szölükte yoluk bir model bulabilir miyim düşüncesine giren ailesinden edep erkan özellikle din dersi almamış muhtemelen 40 yaşına kadar babasının evinde kalmaya mecbur kalacak finalde göbek deliği pamuğunu bile temizleyemeyen elli veya elli beş civarı kocaya varmak zorunda kalacaklardır. evet..
uludağ sözlük türkiye'nin bir özetidir. o kız için reel hayatta da çok şey değişmeyecektir. ancak sözlükten başka hayatı olmayanlar sadece sözlüğü böyle zannederler...
Sizce reelde ilgi göremiyor muyuz cidden kdödldö. Güldürmeyin dur karnıma ağrı girdi sabahtan beri gülmekten zaten.
sıkıntılı tiplerdir. kendine pay çıkarmak isteyen hal ve haraketlerine bakarsa kendine pay çıkarma yüzdesini bulur.
Şükür ki ben değilimdir. Ama bana düşen sözlük kızı varsa buluşup sevişiriz sorun değil. Ewed
bikaç tanesini pas geçerek genel olarak yıkık acınası hale düşmüş erkeklere eğlence meze olmuş kişiliği zayıf canlılardır. bunlarla evlenecek erkeklere allah sabır versin diyelim. evet..
"sözlük erkeği"nin varoluş nedenidir.
çok azaldılar. neredeyse hiç yok gibi bişey.
Senin öfkenin sebebi belli oldu o zaman a m k isimli yazar.
Dünya ahret bacımızdır.
söylenecek çok şey olmasına rağmen hiçbir şey söyleyememek. sözlük kızı herşeydir bazende hiçbirşey.
varsa bile çok azdır.

zaten çoğu mesaj kutusunu kapatıyor.

bize gelen yine saplı harunlar oluyor.
Sözlükte takılan kızdır.