bugün

erkeklerini mankenlik ajansından seçiyorlardı ya zaten.
aaa kim demis cok ayip...
(bkz: basligi acanin kendini bi bok sandigi gercegi)
Aksini Ispat etmek isteyen ilgili başlığa görsel şaapSın, tercihen memeli. Yani kız olduğunu anlayabilmemiz için.
üzücü gerçek çoğunluğu çirkin arkadaşlar. aralarında güzellerde yok değil ama 2liralık karışık çerez tabağı gibi. ara ki bulasın.

not:keko ve abaza değilim.
şahsen ben bu sözlükte kız olduğunu düşünmüyorum.
harun abidir o.
O gerçek değişkendir bir kere.
Not:kimseyi güzelliğine göre değerlendirmem ,insan olsun yeter.
Ben değilim. Hahayt.
iclerinde gayet guzellerinin de oldugu gercegini degistirmeyendir.

Asil sorun guzellik veya cirkinlikleri degil bence.

icinde bulunduklari derin cehalet ve bu cehaleti kapatmak icin giristikleri "ben cok biliyorum" cabasidir.

Coguyla biraz konustuktan sonra iclerindeki cehaleti gorebilirsiniz.

Hani halilarin altina supurulen tozlar gibi.

hepsi icin bu gecerli degil tabi akli basinda olanlari da var.

Zaten onlar da bu bahsettiklerim gibi, kadinliklarini kullanarak populist soylemlerle kendilerini ispat etme geregi duymayacak kadar ozguven sahibiler.
verseler nefessiz götürürsünüz burda böyle racon kesiyonuz.

ne olur biraz gerçekçi olalım, hepimiz erkeğiz şimdi yemeyelim birbirimizi
tanıdığım bir tanesi oldukça güzel ,alımlı ,hoş bir hanımefendi .
Görecelidir. Sizin için hiçbir şey ifade etmeyen biri ne kadar güzel gelebilir ki? Sadece sözlük için değil, genel olarak bu böyle.
dünya güzeli olsa ne değişecek? Ne faydası var sana bana? Düşündüğünü yazıyor olabilmesi yeterli olan yazarlara yapılan eleştiri yada sıçmık.
Asılsız bir bilgidir. Hakaret sayıyorum bu başlığı.
sözlük erkeklerinin yakışlılığıyla doğru orantılı olduğunu düşündüğüm çirkinlik durumu.
çirkin de laf mı? gudubet gudubet.
Yüzde yüz yalan olan iddiadır.
yalandır. sözlükte kız olduğuna inanan var mı ciddi ciddi?
çirkin olduğunu söyleyemezsin görmeden, ama mesaj atarken imla hataları çok fazla, yazdıktan sonra kontrol yapmadıklarını düşünmeme neden oluyor...
bakın arkadaşlar inanır mısınız bizim yerli malı yurdum malı olan hanımkadınlarımız güzeller len esasen..
ama şimdi sevgili erkekbeylerimiz ise afedersiniz ama göte kaş göz çizme muhabbeti mertebesinde..

yani daha çok su kaldırır tabi de bu konu.. şimdilik burada bir ara vereyim..

he bi de daha yerli malı ile başedemeyrn siz bunlar bi kaybolsa birbirinizi sikmek zorunda kalırsınız ben sizi uyarayım bakın..

Sonra vay ben duymadım, vay ben görmedim olmasın..
sözlük erkeklerinin top model olduğu gerçeği ile yarışır.
sözlüğe ne aramaya geldiği belli olmayan gariplerin çıkarımı. güzelliğin düşüncelerle ölçüldüğü bir yer olması gerekirdi halbuki. ama çoğunluğa göre güzellik tanımı üzgünüm bu değil. ayrıyetten;

siz çirkinsiniz, düşünceleriniz çirkin.

şurada insan gibi yazan azınlığı takdir ediyorum zira bunları görüp sabırla yazmak emek ister açıkçası.
Doğru ve pek bir önemi olmayan tespittir.
Gerçek gibi gerçek.

Buraya "beni tanıdılar siz kaçın" bakınızı veresim geliyor zor tutuyorum kendimi.

Lütfen beni görenler görmezden gelsin. *

Edit: yazıklar olsun size...bir de açık oyluyorlar!?
(bkz: olta mı o)

Bir sazan avlama önermesidir.
bu konu tartışmaya açık bile değil .
güncel Önemli Başlıklar