bugün

Köprücük kemiğini sikeyim lafını çook yanlış anlamış kadınlarımızdır.
bir parçalarının daha ortaya çıkmasına sebep olmuştur.

(bkz: sözlük kızlarının legodan yapılmış olması)

parçaları birleştiriyorsun puzzle gibin lego gibin. çok helecanlı..
ayten'inki fena değilmiş, bi ısırık alırım.
yaşamla ölüm arasında köprü vazifesi görürler.
köprücük kemiği, kadında zarafetin şekle girdiği yerdir. meme atsan bu kadar olmaz yani.

ama galeriye baktım, köprücük kemiğini atıp kendimi 12 yerimden bıçaklamama vesile olan bir görselle karşılaştım.

şeffaf sütyen askısı.

ayten! aytennnn?!?!?! 90ların sonunda 2000lerin başında sizleri kenara çektik. etmeyin kızım, yalayacaksak da yalayasımız gelmiyor dedik. iğrenç bir şey bu dedik. sanki kafam kadar memen var da bunu takıyorsun dedik. arkadan iliştir devam et dedik.

dedik dedik de 2018 be. ahhhh kezooo etme kezoooo.

göt cebinde cüzdan taşıyan erkekle şeffaf sütyen askısı takan kadın. siz evlenin ve çocuklarınıza mutlaka bir bulgar vatandaşlığı alın. yanlış anlamayın rahat edin diye diyorum. gidin, kurtarın kendinizi.
anatomide (bkz: clavicula) denen kemik. kadını seksi yapan unsurlardandır.

kadınları farklı klan doğal güzelliklerdendir. memenizi, kalçanızı, burnunuzu vs vs yaptırabilirsiniz ama bu sadece tanrının sizi kayırmasıyla olacak bir durum. kilolu kadınlar; elbette sizin de artılarını var var ama bundan mahrum kalmanıza üzülüyorum.

çabuk kırılan ve kırıldığında zor iyileşip sizi inim inim inletir. dikkatli olun.
Resmen kendini övmüş . Allahım memelerine füze diyen bir kadın.
Sözlükte kezban görmek istemiyorum kampanyası başlatılsın lütfen ya.
Abi siz bu kadar mı asosyal, bu kadar mı ilgisiz, bu kadar mı açsınız ya? Troll olmaya çalışıyorsanız zaten sözlüğün yüz karasısınız. Her şekilde fiyasko.

Bir bitin artık ya, sözlük kezolarından ya da erkek olup kezo gibi takılanlardan gına geldi.

Köprücük kemiklerinize sokayım! Ha bunu özel mesajdan söyleseydim hoşunuza giderdi. Buradan söyleyince hakaret etmiş oluyorum. Fuckof baby!
Selaymün aleyküm.
görsel
dağılınız
görsel
Şimdi bir işsiz çıkar oradaki paraları sayar.
Çukurundan şarap içmeliktir.
görsel

3 ben'le uğurlanmıştır
Ben de yok. Yani var tabiki de görünmüyor. 75 kiloyum çünkü ben
memelerin şey pardon kemiğin güzelmiş kardeş.
Agabe döneminde kimsenin kullanmadığı köprülere para ödeniyor.
Adam köprü yaptı.
görünce ups boobss dedirtir.
olsada gözükmeyen kemiklerdir. birara kilo verdiğimde oha burada kemiklerim varmış diye bir tepki bile vermiştim.
Allahıni seven şu fotoları bi birleştirsin.
Atılmadik bir yer kalmadı.
Gorelim endamı.
twitter'da saat 12 ye yaklaşırken #upsboobssMemeAç etiketinin altında toplanıyoruz. Meme görmek isteyen kaleye mum diksin.

edit: Meme demişken meme diyim. Memeyi bildinmi sen? O memeler kitap okusun, yazarım. (bak cümle kurdurtmayı aklım hayalim almıyor, unuttum. Memeler aklımı başımdan aldı da cümle kurmayı unuttum sanırım.) Biraz daha memişlesene bizi. Memişini sıcak çayıma bandırıp çay kaşığı ile karıştırmayı teklif ediyorum sana. Sonra da karşılıklı olarak eti cin yeriz. Ne dersin. Yani amaç meme değil kesinlikle, sadece meme.
köprü var köprücük var.
Karşı cinste dikkat ettiğim ilk yer, belirginse diğer kısımlara geçilir.
bir elmacık kemiği değillerdir ama olsun olanla idare etcez artıkun *
Ehh işte bebeğim sen kavgalar ile değil köprücükler memişler ile gündeme gel muck.
ne kadar da dolgun kemikleri var.