bugün

Açıkçası hiç de umrumda olmayan başlıktır her gün yüzlerce kız görüyorum zaten.
Kendini beğenmiş kızların fotoğrafları. Ulan mesaj atıyorum. insan bir teşekkür eder amk. Evet.
kontrast arttırılarak gölgelerin yok edildiği komik fotoğraflardır. tıpkı benim profil fotoğrafım gibi.
Bir alfa olarak diyorum ki:

Bu ne amk?
emeğine yazık.
Önyargılı oldukları kadar tatlıdırlar da.

görsel
O gozlugu en son halide edip takiyordu o da oleli yarim asir oldu.
görsel

Favorim: uludağ sözlük erkekleri.
Siz var ya siz sözlük erkekleri yok musunuz.
Akiyor bu aksam masallah.
Elimde birisinin olan ama atmayacağım fotolar. Elhamdülillah seviyoruz sonra reddediliyoruz ama gavat da değiliz.
Atın da gömsünler nasılsa uzanamıyorlar.
görsel
böyle olduklarını hayal ediyorum. inşallah hayvan seviyorlardır.
Islandım.
Hiçbiriniz bir milyonların bacısı değilsiniz ve olamayacaksınız...
Bazı sözlük davarlarını domuşturmuştur. Burdan tatava yapın çirkin öğğğk fake diyin özelden gerçekten sensen tanışalım diye ağlayın. Aq ezikleri çok sinirlendim gidip skrillex-allahuakbar dinleyip şınav çekicem.
Yalandan yere cirkin demeyin mk. Hatun tas. He ilgi delisidir o ayri. Hem vermez de. Mundar oluyo dimi.
(bkz: baci seviselimmi)
Sozluk harunlarinin fotolaridir.
kız güzel beyler dağılalım.
(bkz: kız değildir o)
Sabah sabah hayattan soğudum, bi bitmediniz ya .

Olum sanki tüm hayat felsefeniz gayri ihtiyari bir nickin ve sözcüklerin arkasındakine duyduğunuz merak da biz kıçınızda üç kilo kokain varmış gibi yapıyoruz.

Sizin o kabarmış ve bıraksan balon gibi yükselecek sözcüklerinizin ardındakini fotoğraflasak ne olacak? Hayır lan niye fotoğraflayalım ki zaten.

Ya fotoğrafla, hobi olarak yine yap. Ama şurada çizdiğiniz karakterin yanında şu koyulan fotoğraflar hava civa. Sanki hiç perde asarken annenize yardım etmiyor, eve ekmek almıyor, üc liralık pijamayla film izlemiyor, kokmuş çoraplarınızı kirliğe atmaya üşenmiyorsunuz.

Hepiniz sigara, alkol, kedi, köpekli bred pitsiniz, eh olmadı edwird nartunsunuz be.

Evet, bi bitmediniz.

Geri uyuyorum şimdi bays.
görsel
(bkz: yaka mikrofonu mu var lan orda)
töbe bismillah, çay boğazımda kaldı. bir takım cesetli fotoğraflardır.
Sobadan mı doğdun.

Bu nedir avk.
görsel
Saçını..
sözlük kızlarının adeta orasını burasını sergiledikleri fotoğraflardır. ne kadar teşhirci lan bunlar anaa... o değil de abazanlar nasıl artılamışlar kızları hemen haha.. ki ilk fotoğraf atan yazar kız taklidi yapan bir ergen kardeşimiz. diğeri de yeni gelmiş muhtemelen o da trollük yapıyor.
güncel Önemli Başlıklar