bugün

sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin, der ünlü bir şair...
neye göre güzel neye göre çirkin...
Karadenizlilerin bir sözü vardır, kim indi denizin dibine kim ölçtü denizin derinliğini...
gönül kimi severse güzel odur..
hakareti bir olta çeşidi olarak kullanmaya çalışan, benzerlerine nazaran yüksek zekalı abazanlar size de iyi geceler.
entry yukarıda, tanım yapmaya değer bulmuyorum. saygılar.
Normaldir. Ne demiş Schopenhauer üstad:

Bu bodur, dar omuzlu, geniş kalçalı ve kısa bacaklı soya, “cins-i latif” ismini verebilen sadece cinsel içgüdüsüyle aklı yahut görüş ufku bulutlanıp kararmış olan erkeklerdir, çünkü kadın cinsinin bütün güzelliği bu içgüdüye dayanır. Onlara, güzel demek yerine estetikten yoksun cins demek daha doğru olurdu. Ne müzik ne şiir ne de güzel sanatlar için gerçek anlamda bir duygu ve duyarlığa sahiptirler onlar; hoşça vakit geçirme arayışlarına yardımcı olsun diye eğer böyle bir şeye soyunacak olsalar bu her ne ise onu alaya yahut hafife almaktan öteye geçmez.

Ayrıca (bkz: Makyaj güzeli)
Çirkinim ama vajina bende die daha saçma bi yorum yapardım da neyse yasasın çirkin olmak.
Kalbi çirkin ve fesat olan herkesi çirkin görürmüş bu da o hesap.
valla ben bir tanesi ile instagramda takipleşiyorum. kadın bildiğin isveç ukrayna kırması, sibirya kurdu gibi üff.
Bana denk gelen kızlar değildir.
Akıl sır ermiyor doğrusu.

Hayır, çirkinsizniz, Foto atmayın bari, kendinizi odanıza içeriden kitleyin.
Görmek zorunda değiliz. Piliğz.
Allahın yarattığını kuldanmı saklasınlar?

Güzelin yaşamaya hakkı var da çirkinin yok mu?

Odalara kapansınlarmış bak sen!
Ne boş insanlarsınız amk, tartıştığınız şeye bakın.
Valla fıstık gibiyim maşallah. B. kumu yiyin.
fotoğraflara baktım. Güzeller bence.
müthiş olta tebrikler.
çirkin olsa da malzemeleri sağlamdır. bir tanesi poposuyla fırtınalar koparmıştı bir dönem.